Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı

Filtrele

Fiyat Aralığı

5342 73243

66 adet ürün bulunmuştur.

Evlilik öncesinde gerçekleştirilmesi bir gelenek haline gelen ve çoğunlukla oldukça yoğun bir heyecan, tempo ile geçen söz & nişan etkinlikleri, evlilik hazırlığındaki çiftlerin adeta geçmesi gereken bir test gibidir. Evlilik teklifi sonrasında aileler huzurunda gerçekleştirilen söz ve nişan etkinliği, artık evliliğe giden yolculukta ailelerinde kabulünü, desteğini, isteğini temsil eder. Her ne kadar önemli olan birbirini seven iki kişinin sonunda evlilik birliğine kavuşması olsa da bir gelenek olarak bu etkinlikler çok önemlidir. Yalnızca evlenecek olan çiftler için değil bu özel birliktelik kutlamasına katılan davetliler için de hassas bir süreçtir ve özellikle nişan takısı ne olur sorusu akıllara takılır. Koçak ise bu konduaki arayışa ve kararsızlığa yanıt veren takı modelleriyle karşınızda.

 

Bilgi Notu: Günümüzde, söz ve nişan etkinlikleri arasındaki fark sık sık sorulmaktadır. Geleneksel olarak söz, iki aile arasında gerçekleştirilen; “kız isteme” adlı geleneğin yerine getirildiği anda yüzük takılması ile olur. Nişan ise eğer planlıysa söz ile birlikte veya sözden bağımsız olarak, yakınların da davet edildiği etkinlik olarak ifade edilebilir. Bir açıdan her iki etkinliğin de aynı anlamı taşıdığı ve aynı şekilde yerine getirildiği söylenebilir.

 

Geline Takacağınız En Özel Tasarımlar Burada

 

Türkiye’de özellikle geleneksel olarak evlilik süreci boyunca gerçekleştirilen etkinliklerde altın takıların takılması dikkat çeker. Altının değerli bir maden olarak takıya dönüştürülmesi, bu takıyı hediye edilen kişi için ona verilen değer haline getirir. Altın takılar nişan ve söz gibi etkinliklerde genellikle geline takılır. Bu noktada da nişan takısı seçiminde ilk opsiyon çoğunlukla altın bilezik, bileklik ve kolye modelleri olur. Koçak’ta altının en özel tasarımlarla buluştuğu bilezik modelleri yer alıyor, bu takılar seçiminiz olabilir. Bilezik çeşitleri arasında kalınlığı, ağırlığı ve estetik çizgileri açısından birbirinden ayrılan alternatifler yer almaktadır. Seçiminizi, gelin adayının estetik zevklerini dikkate alarak yapabilirsiniz. Sözde geline ne takılır konusunda eğer seçim altın bilezikten yana olacaksa burma bilezik ve mega bilezik alternatifleri incelenebilir. Burma modeller, kıvrımlı tasarımlarıyla öne çıkarlarken; mega bilezikler ise genişlikleri itibarıyla daha fazla alana sahip olan ve yüzeyinde çeşitli tasarım detayları yer alan modellerdir.

 

Pırlanta Işıltısını Sunmak da Mümkün

 

Günümüzde evliliğe giden yolda gerçekleştirilen artık birçok etkinlik mevcut. Bu etkinlikler arasında ilk aşamalardan birisi olan söz ve nişan için pırlanta hediyeler sunmak da mümkün. Gelin adayını mutlu etmek ve girdiği bu yolculukta onu desteklemek için sunabileceğiniz en şık pırlanta takı modellerini de Koçak’ta keşfedebilirsiniz. Bu modeller arasında en sık tercih edilenler çoğunlukla gerdanlıklar ve pırlanta setler olmaktadır. Sözde takılan takılar arasında gerdanlık, bir klasik olarak görülmektedir. Gerdanlık modelleri, geniş tasarımları ve çok sayıda pırlantayı bir arada taşıyor olmaları yönünden öne çıkarlar ve gösterişli, özel bir hediye olarak tercih edilirler. Öte yandan pırlanta takı setleri ise tek bir hediye ile çok sayıda pırlanta takıyı bir arada sunmak istediğinizde seçiminiz olabilmektedir. Nişan takısı modelleri olarak içeriğinde kolye, küpe, bileklik pırlanta takıları bulundurabilen setlerle söz ve nişanda gelini çok mutlu etmeniz mümkün!

 

Erkeklere Özel Hediyeleri de Keşfedin

 

Söz ve nişanda damat adayına desteğinizi göstermek üzere de hediye alternatifleri düşünüyorsanız o halde Koçak imzalı erkek takı modellerine mutlaka göz atabilirsiniz. Sözde takılan takılar arasında erkeğe takabileceğiniz altın yüzük modelleri yer alıyor. Alyanstan farklı olarak daha çok tasarım özellikleri itibarıyla kişisel kullanıma hitap eden modelleri inceleyerek seçiminizi yapabilirsiniz. Bunun yanında dilerseniz pırlanta taşla süslenmiş, şık bileklik seçenekleri arasından da damat adayı için seçiminizi yapabilirsiniz.

 

Hemen şimdi Koçak kategori sayfalarına göz atarak siz de hayatında yeni bir yola girecek olan gelin ve damat adayı için en özel hediye alternatiflerini keşfedebilirsiniz.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı