Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı

Filtrele

Ağırlık

Ürün Tipi

Bilezik Genişliği

Maden Rengi

Fiyat Aralığı

52565 138474

294 adet ürün bulunmuştur.

Altın Mega Bilezik

Altın çağlar boyunca en değerli ve nadir bulunan madenlerden biri olmuştur. Aynı zamanda, altın takı olarak insana her daim kendini özel ve değerli hissettiren en güzel mücevherlerden de biridir. Sevdiklerimize de hediye olarak tercih ettiğimiz türlerin en üst sırasında da gelmektedir. Ama altın sadece takı ve hediye olarak değil, aynı zamanda insanlar tarafından bir yatırım aracı olarak da görülmektedir. Diğer bir tabirle yastık altı olarak bildiğimiz, dar günde lazım olur mantığı ile her zaman çevremizde ailemizde görebileceğimiz bir yatırım aracıdır. Altında da, hem yatırım aracı olarak hem de takı olarak en çok rağbet gören tür şüphesiz bileziklerdir. Bilezik modellerinden de altın mega bilezikler tercih edilmektedir. Hem takı hem yatırım aracı olarak tercih edilen altın mega bilezik; gösterişli, değerli, kalın olması; aynı zamanda altın ayarı ve gram seçeneklerinin bol olması sebebiyle insanlar tarafından bu durumlar neticesinde daha çok tercih ediliyor.

Genellikle bilekte 1 adet olarak takılmayı tercih edilen altın mega bilezik, altının gücünü ve gösterişini en iyi ifade eden takılardan biridir. Altın mega bilezikler 2 cm’den 5 cm kadar üretilebilmektedir.

Koçak altın mega bilezikler özel günler için en değerli ve vazgeçilmez hediye seçeneklerinden biri. Özel anlarınızı daha değerli kılacak altın mega bilezikleri doğum günleri, düğünler, sevgililer günü, evlilik yıldönümü ve anneler gününde hediye olarak tercih edebilirsiniz. Kıymetli her anınızda, sevdiklerinizde sizleri hatırlatacak en güzel modelleri ile Koçak altın mega bilezik her zaman sizlerle.

Mega Bilezik

Bilezik altın, gümüş, bakır gibi madenlerden ve takı olarak bileğe takılan geniş halkaya benzer bir parça. Günümüzde artık sadece altın, gümüş gibi madenler haricinde başka metallerden de bilezikler yapılsa da, altın bilezikler ilk takı türlerinin başında gelmiştir. Ancak günümüzde artık sadece özel anlarda takı olarak kullanılmaktadır. Model ve tasarımları ile günlük hayatta sıkça kullandığımız aksesuarlardan biri haline gelmiştir. Yıllar boyunca bilezik modelleri de kullanım alanları çoğaldığından modelleri de artmış, daha farklı tasarımlar ile günlük hayatımızın vazgeçilmez takılarından biri haline gelmiştir.

Her insan kendini dış görünüş olarak rahat, şık, gösterişli gibi zaman ve mekana bağlı olarak en güzel haliyle hazırlamak ister. Aksesuarlar ise güzelliğimizi tamamlayan vazgeçilmez parçalardan biridir. Bilezikler de genellikle risksiz takılar olmasının yanı sıra, model çeşitliliğinin artması ile birlikte kullanım alanları yıllar boyunca gittikçe çoğalmıştır. Koçak özgün, şık ve modern tasarımları ile sevdiklerinize ve kendinize alacağınız bilezikleri hayatınızın her anında takıp kullanabileceğiniz modelleri ile sizlere bu tamamlayıcı parçaları sunuyor. Mega bilezik, zevk ve ihtiyaçlarınıza sayısız model, gram ve genişlik seçenekleri ile sizlere hitap etmektedir.

Mega bilezik bir diğer adı ile bildiğimiz kalın bileziktir. Özellikle son yılların en çok tercih edilen modellerinden biridir. Genişlikleri ise genellikle 20 mm’den başlayıp 60 mm’ye kadar çıkmaktadır. Mega bilezik altının kendini en net ve çarpıcı gösterdiği modeldir. Manevi değeri de oldukça yüksek olan mega bilezik sevdiklerinize verebileceğiniz hediyeler arasında eşsiz ve vazgeçilmez parçalardandır. Mega bilezik özellikle düğünlerde daha çok takılmayı tercih edilen bilezik modellerinden biridir. Çünkü dış görünüş olarak kendini gösteren ve manevi değeri yüksek olan mega bilezik daima tercih edilen takı sıralamasında hep ilk olmuştur. Düğünlerde bu kadar çokça takılmayı tercih edilen bir takı olan mega bilezik, sevdiğiniz insana verdiğiniz değeri bir nebze olsun gösterebileceğiniz en nadide ve kıymetli hediyelerdendir.

Altın Mega Bilezik Modelleri

Altın 24 ayar üzerinden değerlendirilip olup, bu hali altının tam saf hali olmaktadır. Altının saf yapısı ise balçık tarzı gibi bir yapıya sahip olduğundan, işlenebilmesi ve saklanacak hale getirmek için içine bakır, gümüş gibi madenler katılarak katılaştırılmaktadır. 22 ayar ise altına bu katkının en az olduğu halidir. Ayrıca işlenebilme özelliğini kazandığından 22 ayar altın genellikle bilezik yapımında çoğunlukla kullanılan ayar türüdür. Aynı zamanda piyasada darphanede basılan çeyrek, yarım, ziynet ve ata liralarda 22 ayar altındandır. 22 ayar mega bilezik modellerinin %91,6’sını altın, %8,4’ünü diğer katkı madenleri oluşturmaktadır. Altında ayarı yükseldikçe buna bağlı olarak fiyatı da artar ve saf haline daha yakın olduğundan yumuşaklığı da oldukça fazladır.  Bu yüzden 22 ayar altın bileziklerin diğer ayar altın bileziklere oranla esnek olmasının sebebi altın değerinin yüksek olmasından kaynaklanmaktadır. 14 ayar altın da, %58,3 oranında saf altın bulunmaktadır. Gram düştükçe altının içinde bulunan saf altın miktarı düşmekte diğer katkı maddelerinin oranı da artmaktadır.

Geçmişte de günümüzde de altın takı olarak vazgeçilmez bir seçim olmuştur. Altın mega bilezik de şüphesiz bu vazgeçilmez seçenekler biri haline gelmiştir. Altın mega bilezikler modelleri Koçak’ta  çeşitli ağırlık ve genişlik çeşitlerini sizler için sunuyor. 16-20 gr, 21-29 gr,  30-40 gr ve 41-50 gr olmakla birlikte ağırlık kategorisinde 4 adet seçeneği mevcuttur. 40 gram mega bilezik en çok tercih edilen seçeneklerden birisidir. Daha ekonomik seçenekler için 30 gram mega bilezik modelleri de ideal olur. 15mm, 20 mm, 30 mm ve 35 mm ile de genişlik kategorisinde 4 adet seçeneği ile sizlere sunulur. Kullanım alanlarınıza bağlı olarak anınızı taçlandıracak bolca seçenek mevcudu ile Koçak her zaman sizlerle buluşmaya hazır.

Özellikle 22 ayar altın mega bilezik  geçmişten günümüze popülerliğini hiç kaybetmeyen modellerden biridir. Sevdikleriniz için en güzel ve özel günlerinde özellikle de nişan, kına, düğün gibi organizasyonlarda gösterişli yapısıyla en çok ilgi gören bilezik olmuştur

İhtiyaçlar gibi insan zevkleri de oldukça yıllar içinde moda akımı gibi değişkenlik göstermektedir. Bu noktada yıllardır her zaman rağbet gören altın da akıma uyum sağlıyor. Hediyelik takı seçiminin vazgeçilmezi olan altın mega bilezik modelleri de Koçak farkıyla sizlerin ve sevdiklerinizin en kıymetli ve özel günlerinizde modern tasarım ve renk seçenekleri ile uyum sağlayarak eşlik etmeye devam ediyor. Sarı altın mega bilezik modelleri genellikle daha klasik ve geleneksel bir görünüm sergilediğinden günlük kullanım için çok tercih edilmese de, çoklu renk seçenekleriyle Koçak altın mega bilezik modelleri, hayatınızın her anını sizler için daha da kıymetleştirmeye devam ediyor.

Altın Mega Bilezik Fiyatları

Altın geçmişten günümüze daima popülerliğini koruyan ve nadir bulunmasından dolayı da her zaman rağbet gören ve görecek olan madenlerden biridir. Ayrıca bu kadar çok rağbet görmesinin sebeplerinden sadece bu kadar değil. Kolay şekil alabilmesi ve zaman içinde deforme olmaması da altının kıymetini artıran ve hala onu en çok tercih edilen maden yapmasının sebeplerindendir. Tarihe baktığınızda ülkelerdeki altın stokları ekonomik gücün bir göstergesi olmuş olup, bunun için özellikle savaşlar yapılmıştır. Yüzyıllar boyunca insanlar için güç, şöhret, zarafet ve zenginliğin bir sembolü olmuştur. Altın geçmişten günümüze değeri gittikçe artarken tabi buna bağlı olarak fiyatları da her zaman güncelliğini korumaya devam eden bir maden olmuştur. Yüzük, kolye, bileklik küpe ve bilezik gibi çokça seçeneği de bulunan altın günlük ve özel anlarımızı vazgeçilmez parçalarından da biridir, aynı zamanda. Bilezik de, bu seçeneklerden asla değerini kaybetmeyen her anımızda sizleri ve sevdiklerinizin en nadide aksesuar seçeneklerinden biri olmuştur. Özellikle altın mega bilezik modeli bu sıralamada ilklerde yer almaktadır.

İster günlük hayatınızın bir parçası olsun ister özel günlerimizin vazgeçilmezi olsun bu kadar sık kullandığımız ve değer verdiğimiz bir parça olan altın mega bilezik, fiyatları da sizler için oldukça önem arz etmektedir. İnsanlar uzun süre kullanacağı, kendini tamamlayan bir parçayı alırken her şeye dikkat etmekte ve en uygununu almaya çalışmaktadır. Bu noktada, seçtiğiniz markanın sizler için önemini Koçak daha iyi anlıyor ve güvenli fiyat politikasıyla her zaman sizlere bu güvenceyi sağlamaya devam ediyor ve fiyat seçenekleri ile tarzınıza, zevkinize ve bütçenize hitap etmektedir.

Altın Mega Bilezik Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Altın insanlar için her zaman önemini korumuş ve korumaya devam eden, en nadide madendir. Sadece takı olarak da kullanılmaması altını satın alırken oldukça dikkat edip, araştırmakta ve bilmekte fayda var. Altın takı alırken özelliklerde bilezikler bazı hususların bilinmesi oldukça önem arz etmektedir. Çünkü bilezikler modelleri ve altın ayarları ile çok sayıda çeşide mevcut olup, değerinin bilinmesinin yanı sıra güvenli bir yerden satın alınması da gerekir. Altın mega bilezik görünüş itibariyle oldukça gösterişli bir yapıya sahiptir. Kendinize almanızın yanı sıra sevdiklerinizin özel günlerinde her daim en çok tercih edilip alınan model olmuştur. Ayar seçenekleri olsun, gram ve genişlikleriyle çok sayıda çeşide sahip olan altın mega bilezikleri alırken oldukça dikkat etmeniz gereken bazı hususlar mevcut.

İlk öncelikle satın aldığımız yerin önemi en başta gelmektedir. Altın mega bileziğinizi alırken mutlaka tercih edeceğiniz yerlerin kurumsal olması oldukça önemlidir. Kuyumcu, sarraf veya kurumsal markalardan alınması gerekmektedir. Aldığınız altın mega bilezik içinde ayar bilgisinin mutlaka ama mutlaka olması, aynı zamanda marka ve patent bilgisinin de bulunması gerekiyor. Alınan altın mega bilezik için gramajının, fiyatının belirtildiği sertifikanın da bulunması mutlaka gereklidir. Bir alıcı olarak sizlere tüm bu hizmetleri ve güvenceyi sağlayan Koçak en güvenli şekilde alışverişinizi yapmanıza her daim yardımcı olmaktadır.

Altın Mega Bilezik Yatırımı

22 ayar altın mega bilezik hediye seçimi veya takı olarak kullanımı dışında da insanlar tarafından yatırım için de oldukça sık tercih edilmektedir. Çünkü günümüzde altın hala bir yatırım aracı olarak kabul görmekte. Şüphesiz bu durumlarda sıkça tercih edilen model türü de 22 ayar oluyor. Bunun nedeni yatırımlık altın bileziklerin genellikle 22 ayardan üretilmektedir. Yatırım için de, altın mega bilezikler sıkça tercih edilmektedir. İşçilik emeğinin olması 22 ayar altın mega bilezik satışı yapılırken sizlere daha fazla kar sağladığından oldukça sık tercih ediliyor. Ancak yine de, yatırım için aldığınız 22 ayar altın mega bilezik satışını yaparken az da olsa değer kaybetmektedir. Çünkü piyasada sadece değer kaybetmeyen altın türü 24 ayar altın ve külçe altındır. Onun dışındaki altınlar ister yatırım amaçlı satım olsun ister başka sebeplerden olsun satılırken değer kaybına uğrar.

Koçak altın mega bilezikler ister takı olarak ister yatırım amaçlı olsun her zaman sizlerin istediğiniz ihtiyacınıza cevap vermektedir. Tasarladığı klasik modeller olsun, özgün modern tasarımlar olsun siz hangi amaçla alacak olursanız olun sizin her daim yanınızda ve taleplerinize cevap vermeye hazır

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı