Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı

Filtrele

Ürün Tipi

Maden Rengi

Fiyat Aralığı

3712 61883

19 adet ürün bulunmuştur.

Altın Zincir Kolye

Kombinlerizi daha da şıklaştırmak için altın zincir kolye modellerinden birisini kullanmayı tercih edebilirsiniz. Böylelikle günün her anında ister şık, ister sade veya modern bir görünüm ortaya çıkarabilirsiniz. Altın zincir kolye çeşitleri ile kendi stilinizi yansıtarak dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Koçak markası her bütçeye uygun olacak şekilde altın zincir kolye modelleri tasarlamıştır. Bu sayede kendinize en uygun olan modeli kolaylıkla bulabileceksiniz.

Gündüz Kombinlerinde Altın Zincir Kolyeler

Her stili daha da şıklaştıran altın zincir kolyeler ile her kadın kendi tarzını yeniden oluşturabilecektir. İşe giderken desenli elbiseler giymeyi tercih ediyorsanız, bu kıyafeti sarı altın zincir kolye modellerinden birisi ile daha da şıklaştırabilirsiniz. Eğer desensiz elbiseler giymek isterseniz, bu elbise uzun zincir kolye altın malzemesi ile canlandırabilirsiniz. Bu sayede bütün ilgiyi uzun altın zincir kolyeye çekebileceksiniz. Klasik bir gömlek veya döpiyes giymek istediğiniz zaman altın zincir kolye ince olan seçeneklerden birisi ile kombinleyebilirsiniz. Böylelikle modern ve şık bir görünüm elde edeceksiniz. Gündüz dışarıya çıkarken spor tarzda yapacağınız kombinlerin dikkat çekmesi için altın zincir kolye kalın olan modellerden birisini seçebilirsiniz. Altın zincir kolyeleri halka bir küpe ile kombinleyip günlük şıklığı yakalayabilirsiniz. Ayrıca farklı bileklik çeşitlerinden birisi ile kombinleyerek modern bir dokunuş yapabilirsiniz.  Altın, genellikle her renge uyum sağlayan bir malzemedir. Bundan dolayı çoğu kıyafetiniz ile bir bütünlük oluşturacaktır. Koçak markası her tarza uygun olacak biçimde birçok modeli piyasaya sunmuştur. Bu sayede kullanıcı gündüz yapacağı kombinlerinin içerisinde kendisini daha mutlu ve güzel hissedecektir. Gündüz kombinlerinizi daha da gösterişli bir hale dönüştürmek isterseniz ürün sayfasındaki altın zincir kolye çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Gece Kombinlerinde Altın Zincir Kolye

Gece gidilen özel davetlerde giyilen kıyafetleri şıklaştırmak ve dikkat çekmesini sağlamak için zarif altın zincir kolye modellerinden birisini seçebilirsiniz. Eğer seçtiğiniz abiyede pul veya payet bulunmuyorsa çoklu altın zincir kolye modellerinden birisi ile kıyafetinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Bu tür abiyelerde isterseniz uzun altın zincir kolye modellerinden birisini de takabilirsiniz. Straplez üst ve elbiselerde boyun kısmında herhangi bir kumaş bulunmadığı için zincir kolyeler ile kıyafeti ortaya çıkarabilirsiniz. Eğer sarı altın rengindeki modellerinden hoşlanmıyorsanız beyaz altından tasarlanmış zincir kolyelere de bakabilirsiniz. Bir altını sarı renkten beyaz renge dönüştürmek için çinko ve paladyum gibi elementler kullanılmaktadır. Sarı ve beyaz renkteki altının değer olarak hiçbir farkı olmadığı için kullanıcı kendi zevkine uygun olan modeli seçebilmektedir. Sıcak tonlara sahip abiye kıyafetlerde sarı altın zincir kolye modellerinden, soğuk tonlara sahip abiye kıyafetlerde ise beyaz altın zincir kolye modellerinden birisini tercih edebilirsiniz. Böylelikle altın zincir kolyeniz ile kıyafetiniz uyum içinde olacaktır. Eğer beyaz ve sarı altının uyumunu beğeniyorsanız hem beyaz hem de sarı altın kullanılan zincir kolye modellerine bakabilirsiniz. Koçak markası modern ve şık tasarımları ile kullanıcıların istediğine uygun olan modelleri tasarlamaktadır. Koçak markasında bulunan altın zincir kolye çeşitleri el yapımı olduğu için yapılan sanatı boynunuzda taşıyacaksınız. Koçak markasının tasarımları ile gecenin en şık kadınlarından birisi olabilirsiniz.

Altın Zincir Kolyeler Tasarlanırken Kullanılan Altının Faydaları

Bilim insanları tarafından altının birçok faydası olduğu kanıtlanmıştır. Vücuttaki kan dolaşımının iyileşmesine yardımcı olan altın, vücudun her bölümüne oksijen girişi sağlar. Böylelikle kişi kendisini daha dinç ve sağlıklı hissedecektir. Aynı zamanda vücut ısısını dengeleyerek üşüme veya sıcak basması gibi durumların yaşanma olasılığını azaltacaktır. Bu sayede bağışıklığınız güçlenecektir. Hücreler yaş ilerledikçe deformasyona uğramaktadır. Altın, vücutta bulunan hücrelerin aralarındaki bağlantıyı daha güçlü hale getirerek yeniler. Hücrelerin yenilenme süresine etki eden altın, kişinin cildindeki sarkmaları ve kırışıklıkları azaltma olasılığı yüksektir. Altın zincir kolyeler ile özellikle boyun bölgesinde oluşabilecek sarkma ve kırışıklıkları riskini azaltabilirsiniz. Böylelikle cildin gençleşmesine yardımcı olan altın zincir kolyeler ile kendinizi daha güzel hissedeceksiniz. Aynı zamanda doku hasarının oluşmasını engelleyerek parlak ve sağlıklı bir görünüm elde edilmesine yardımcı olmaktadır. Kalp ritmini düzenleyerek kişinin kalp hastalıkları yaşama olasılığını azaltmaktadır. Boyun kısmı kalbin olduğu bölgeye yakın olduğu için altının bu faydasını fark etme olasılığınız yüksektir. Ayrıca bazı kas hastalıklarına iyi gelerek kişinin daha konforlu bir biçimde yaşayabilme imkanı sağlar. Ruhsal olarak da iyi geldiği bilenen altın, bazı kişiler tarafından para enerjisini çektiği ve kişinin kendisine olan inancını arttığı dile getirilir. Altın zincir kolye alırken ayar ve patentinin bulunduğundan emin olmalısınız. Koçak markası el yapımı 14 ayar altın zincir kolye seçeneklerini kullanıcıların beğenisini sunuyor. Ürün sayfasını inceleyerek kendinize uygun olan altın zincir kolyeyi bulabilirsiniz.

Altın Zincir Kolyelerin Bakımı ve Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Saf ve özel altından üretilen çoğu altın zincir kolyelerde zaman geçtikçe kararma ve kirlenme durumu ile karşılaşılmaktadır. Altın takıların ilk günkü ışıltısını ve parıltısını korumaları için düzenli olarak bakımı ve temizliğinin yapılması gerekmektedir. Altın zincir kolye takılırken dikkat edilmesi gereken durumlardan birisi altın zincir kolyelere herhangi bir kimyasal maddenin değmediğinden emin olmalısınız. Boyun bölgesine sıkılan parfüm ve deodorant gibi ürünleri altın zincir kolye takılmadan en az beş dakika önce kullanmalısınız. Bazı altın zincir kolyelerde kullanılan malzemelerden dolayı ter de kolyelerin ışıltısını ve canlılığını kaybetmesine yol açabilir. Altın zincir kolyeyi kullanmadığınız zaman bir kutunun veya koruyucu kılıfın içerisinde muhafaza edebilirsiniz. Eğer altın zincir kolyenizde kararma ve kirlenme fark ettiğinizde herhangi bir kabın içerisinde su kaynatın. Su kaynadıktan sonra suyun içerisine bir miktar bulaşık deterjanı veya sıvı sabun döküp karıştırın. Karıştırdıktan sonra altın zincir kolyeyi hazırladığınız suyun içerisine koyun. Su ılıklaşana kadar altın zincir kolyeyi suyun içerisinde bekletin. Su ılıklaştığında altın zincir kolyeyi çıkartıp bir fırça yardımıyla temizleyin. Bu işlemden sonra kolyeniz ilk günkü gibi canlı ve parlak görünecektir. Koçak markası her kullanıcının zevkine uygun olacak şekilde altın zincir kolyeler tasarlamıştır.

Sevdiklerinize Alabileceğiniz Hediye Önerisi: Altın Zincir Kolye

Doğum günleri, Sevgililer Günü veya evlilik yıl dönümü gibi özel günlerde sevdiğiniz kişiye altın zincir kolye çeşitlerinden birisini hediye edebilirsiniz. Geniş kullanım olanağı sayesinde bu takıyı istediği her an boynuna takarak kendisini mutlu ve güzel hissedecektir. Ağırlık olarak hafif olan bu takılar ile boyun bölgesinde herhangi bir rahatsızlık hissetmeden kullanabilecektir. Koçak markası halat, flex ve Singapur gibi birçok zincir modelleri kullanarak tasarladığı şık ve zarif altın kolyeler sayesinde sevdiğiniz kişinin zevkine göre bir takıyı kolayca bulabileceksiniz. İstediği her an rahatça kombinleyebileceği bu şık ve çarpıcı zincir kolyeleri boynuna taktığında sizi hatırlayacaktır. Koçak markası her bütçeye uygun olacak şekilde altın zincir kolye modellerini piyasaya sunmuştur. Altın zincir kolye fiyatları işçilik, tasarım, ağırlık ve modellere göre değişkenlik göstermektedir. Ürün sayfasındaki modelleri inceleyerek hem bütçenize hem de sevdiğiniz kişinin zevkine uygun olan altın zincir kolyeyi sıkıntı çekmeden bulabileceksiniz.

 

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı