Filtrele

Ürün Tipi

Maden Rengi

Fiyat Aralığı

845 3076

15 adet ürün bulunmuştur.

Şık, bakımlı ve özgün bir duruş sergileyebilmenizi sağlayan 14 ayar altın zincirler sizleri Koçak dünyasında bekliyor. Gösterişli bir tarz oluşturmak isteyen kadınların vazgeçilmez parçası haline gelen altın kolye bileklik ve zincirler şıklığınıza farklı bir boyut kazandırabilmenize yardımcı oluyor. 

Koçak imzalı tasarımlar sizlere geniş bir yelpazede sunuluyor. Özgürce seçiminizi yapabileceğiniz modeller arasında fantezi ve flex zincir çeşitleri bulunuyor. Değerli altının büyük bir işçilikle değerlendirilmesi sonrası ortaya çıkan Koçak altın zincirler günün her anında sizlere eşlik ediyor. 

Günün Her Anına Uygun Şık Altın Zincirler

Gün boyunca üzerinizde rahat ve şık bir şekilde taşıyabileceğiniz altın zincirler farklı stillere kolay bir şekilde uyum sağlıyor. Spor, klasik ve alternatif kombinlerle birlikte kullanılan altın zincirler özel gün ve gecelerde olduğu kadar günlük kullanımlarda da dikkatleri üzerine çekiyor. 

Sıra dışı tasarım dokunuşlarıyla hayat bulan ve modaya uyumlu duruşuyla beğenileri toplayan altın zincirler Koçak güvencesiyle sizlere sunuluyor. Kendiniz ya da sevdikleriniz için sahip olabileceğiniz zincirleri hediye olarak tercih edebilirsiniz. Özel anlarınızı unutulmaz hale getiren ve daha özel bir şekilde geçirebilmenizi sağlayan altın zincirleri doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve evlilik yıldönümünde hediye olarak sevdiklerinize sunabilirsiniz. 

Bir ömür boyu kullanılabilecek zamansız tasarımların fiyatları ürün modeline göre değişiyor. Farklı bütçelere hitap eden altın zincirler arasında herkesin bütçesine uyum sağlayabilecek birbirinden özgün ve şık modeller yer alıyor. 
 

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı