Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı

Filtrele

Fiyat Aralığı

4641 10770

6 adet ürün bulunmuştur.

Küpeler, takılar arasında tarih boyunca önemli bir yere sahip olmuştur. Yalnızca kulak değil bir bütün olarak yüz estetiği üzerinde de etkisi olabilen küpelerin farklı maden ve süslemelerle yapılmış alternatifleri çağlar boyunca kadınlar ve erkekler tarafından kullanılmıştır. Bu alanda bir araya getirilen farklı estetik özelliklere sahip bileşenler ise her zaman dikkat çekici olmuştur. Hal böyle olunca pırlantanın en modern tarzı olarak öne çıkan baget ve madenler arasında en çok ilgi göreni altını bir araya getiren altın baget küpe modelleri özellikle son dönemde kadınların en sık tercih ettiği takılar olarak öne çıkmaktadır. İki değerli bileşeni ve Koçak’ın altın ve pırlantadaki uzmanlığıyla harmonize edilmiş bu benzersiz takıları hemen keşfedebilirsiniz.

 

Estetik Açıdan Sınır Tanımayan Çizgiler

 

Baget pırlanta, son yıllarda kadınlar tarafından en sık tercih edilen takı bileşeni olarak gündeme gelmektedir. Pırlantanın klasik formundan farklı olarak dikdörtgen şeklinde ve köşeli halde tasarlanan bu taşlar, yer aldıkları takılara modern bir görünüm kazandırmaktadır. Bu açıdan da baget altın küpe modelleri, küpe şıklığında modern bir çizgi yakalamak isteyen kadınlara hitap etmektedir. Koçakta ise bu takı formunun birbirinden farklı, farklı zevklere hitap eden çok sayıda alternatifi yer almaktadır. Bunlar arasında sadeliği ile öne çıkan minimal modeller gösterilebilir. Çok sayıda minimal baget pırlantanın dizilerek, altın montür üzerinde kulağa takılabildiği modeller hem günlük stilinizi tamamlarken hem de özel etkinliklerde sadelikle ışıltınızı göstermek istediğinizde tercihiniz olabiliyor. Dikey ve çapraz formda baget pırlanta dizimi seçenekleri de bulunan bu modeller, göz kamaştırmanın estetik açıdan sınır tanımayan çizgilerini ortaya koyuyorlar. Baget taşlı altın küpe seçenekleri arasında bu modelleri Koçak’ta keşfedebilir; kendi tarzınıza uygun olan görünüme sahip modeli edinebilirsiniz ve ihtiyacınız olan küpe ışıltısını elde edebilirsiniz.

 

Altına Işıltı Katan Tasarımlarla Tanışın

 

Koçak’ın hem pırlanta hem de altın alanında uzmanlaşmış tasarımcıları, baget taşlı altın küpelerde yenilikçi çizgileri ortaya çıkarmak için uzun soluklu ve çok detaylı çalışmalar gerçekleştiriyorlar. Bu çalışmalar neticesinde ise ortaya benzersiz estetik özellikleri ile dikkat çeken modeller çıkıyor. Altın baget küpe modelleri arasında, üzerinde tek bir baget taş yer alan ve altının şıklığını açıkça gösteren seçenekler bu noktada bir örnek olarak ele alınabilirler. Oldukça modern ve bir o kadar klasik olma özelliğiyle eklektik tasarımın göz kamaştırıcı halini temsil eden bu modeller, kendisini her ortamda özel hissetmek isteyen kadınların seçimi olabiliyor. Pırlanta ışıltısını tamamlamak üzere tasarlanmış olan modeller ise beyaz altın parlaklığıyla bir araya geliyorlar. Beyaz altın baget küpe seçenekleri, halkalarını oluşturan beyaz altının parlak görünümüne baget pırlanta ışıltısı eklemek suretiyle her açıdan göz kamaştırıcılık sunuyorlar. Bu özellikleriyle de özellikle koyu renkli kombinlerinizde fark edilebilirlik ortaya koymanın yanında hem yüz hem de kulak bölgenizde ışıltılı bir imaj yakalamanıza yardımcı oluyorlar. Her açıdan benzersiz tasarım özellikleri sunmak üzere hazırlanan bu modelleri şimdi siz de Koçak’ta keşfedebilirsiniz

 

Sıradanlığı Ortadan Kaldıran Modellerle Fark Yaratın

 

Küpe şıklığıyla farklılığını ortaya koymak isteyen kadınlar için baget altın küpe modelleri arasında farklı kesim stilleriyle tasarlanmış seçenekler de yer alıyor. Büyük bir baget taş etrafında çok sayıda minik baget taş yer alan modellerin yanı sıra kalp formunda kesilmiş baget taşlı küpeler de Koçak’ta sizi bekliyor. Sıradanlığı ortadan kaldırmak üzere özenle tasarlanan bu modeller arasında kare, karo, çiçek ve elips formlarında alternatifler bulunuyor. Siz bu tasarımlar arasından zevkinize uygun olan modeli tercih edebilirsiniz.

 

Hemen şimdi Koçak online mağazasını ziyaret ederek kişisel zevkinize uygun olan altın baget küpe fiyatları hakkında bilgi alabilir; Koçak güvencesiyle beğendiğiniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı