Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı

Filtrele

Ürün Tipi

Fiyat Aralığı

23561 79874

26 adet ürün bulunmuştur.

Altın Erkek Bileklik

Aksesuar kullanımı kadınların sıklıkla yaptıkları eylemler olarak görünse de aslında uzun yıllardır erkekler de aksesuar kullanımına ağırlık vermektedir. Eski zamanlarda erkeklerin yalnızca yüzük ve küpe taktığı düşündüğünde yıllar içinde bu takılar değişim göstererek gelişmiş ve üzerinde bileklik gibi takılar da eklenmiştir.

En Şık Erkek Altın Bileklik Çeşitleri

Erkeklerin aksesuar kullanımı farklı tarzlarını yansıtmakta kullandıkları araçlar olduğundan sıklıkla tercih ettikleri aksesuarlar arasında bazı takılar yer almaktadır. Bu takılar arasında saat, küpe, yüzük ve bileklikler en sık kullanılan aksesuarlar bulunmaktadır. Kıyafetlerin tamamlayıcısı olan erkek saatleri günlük ve özel kullanıma göre ayrılmakta olup diğer aksesuar çeşitleri de yine aynı şekilde günlük ve özel gün kullanımına bağlı olarak farklılık göstermektedir. Erkek kıyafetleri genel olarak belirli olsa da diğer erkeklerden sizleri ayıracak temel araçlar tarzınızı ortaya koymaya yardımcı olacak aksesuarlar olacaktır.

Sevgilinize, nişanlınıza, eşinize özel günlerde hediye edebileceğiniz erkek altın bileklik modelleri hediye alımında düşünme sürenizi oldukça kısaltacak ve sevdiklerinizi özel hissettirmenize yardımcı olacaktır. Eşsiz tasarımları bulabileceğiniz Koçak, erkek altın bileklik konusunda oldukça fazla ürün aralığı ile müşterilerini beklemektedir. Hediye altın bileklik modelleri erkekler için hediye alımı konusunda zorluk yaşayanlara kolaylık sunan şık ve gösterişli bir alternatiftir. Bu alternatifler arasında yer alan altın bileklik ince modelleri zincirli yapısı ile de erkekler tarafından tercih edilen bileklik modellerinden biridir. Farklı malzemelerin bir araya geldiği modeller çerçevesine zincir detayının da eklenmesi ortaya sıra dışı tasarımları çıkarmakta ve farklılık arayışında olan erkekler klasik çizgilerin dışında üretilen bu modelleri tercih edebilirler. Aynı zamanda altının farklı renklerinden biri olan beyaz altının bileklik modelleri ile bütünleşen tasarımları da işlevsel bir kullanım sunması ile erkeklerin dikkatini çekecek niteliklere sahiptir.

Erkek Altın Bileklik Modelleri

Yıllar içerisinde farklı tasarımları ile gelişme gösteren erkek bileklikleri aksesuar kullanımında en trend olan parçalardan biridir. Bileklik adı altında çeşitli modellere sahip olan bu takılar künye, gümüş, altın, çelik gibi maddelerden de oluşmakta ve çeşitli tasarımları ile hem modern hem de şık tasarımları bünyelerinde barındırmaktadır. Farklı stil oluşturmak isteyen erkeklerin genel olarak tercihleri arasında ise deri, kumaş, ip, taş ya da boncuk gibi çeşitli materyallerin kullanıldığı bileklik modelleri yer almaktadır. Çeşitli malzemelerden üretilen bu bilekliklerin tercih edilmesinin kaynağında günlük ya da özel gün kombinleri etkili olmaktadır. Klasik çizgide bir kıyafet kombini yapacaksanız ip ya da boncuktan oluşan bileklik kıyafetinizi ağır havadan çıkararak daha yumuşak bir yansıma sağlamasına yardımcı olur. Spor ve günlük kıyafet kombinlerinize deri ya da kumaş bileklik seçimleri ise spor kıyafeti bir anda ağır bir havaya büründürebilmektedir.

Kombin çeşitlerinize farklı havalar katmak için özellikle gümüş metal ya da altın bileklik modelleri oldukça iyi bir tercih olacaktır. Klas bir hava katmayı amaçlayan bu tasarımlar aynı zamanda hediye seçenekleri arasında da öne çıkan modellerden birini oluşturmaktadır. Özellikle malzemesi sebebiyle altın bileklik erkek kullanıcılar için özel bir tercih olmakta ve özel günlerde sıra dışı bir görünüm sergilemenize yardımcı olmaktadır. Erkek altın bileklik modelleri arasında çeşitli malzemelerin birleşimleri olan tasarımlar öne çıkmaktadır. Bu farklı tasarımları takım elbise de dahil bütün kıyafetlerle rahatlıkla kullanabilirsiniz. Altın bileklik ipli modelleri arasında son yıllarda fazlaca tercih edilen doğal taştan oluşan boncukların yer aldığı ve altın boncuklarla tarz bir uyum yakalayan tasarımlar yer almaktadır. Bu tasarımlar boncuklu bir yapıda olması sebebiyle günlük kullanımlarda rahatlıkla tercih edilebileceği gibi özel günlerde kıyafet tercihleriniz doğrultusunda da seçilebilir bir bileklik modelidir.

Erkek Altın Bileklik Fiyatları

Bileklik seçiminde önemli bir rol oynayan tarzınız, takı tercihlerinizi oldukça fazla etkileyecek ve stilinizi oluşturmanıza yardım edecektir. Yalnızca spor takılarda değil özel günlerde kullanacağınız takı modellerinde de tercih edilen erkek altın bileklik 14 ayar olan belirli parçalarla diğer malzemelerin bir araya gelmesi sonucu oluşan farklı tasarımları bünyesinde bulundurmaktadır. Farklı ağırlıklara da sahip olabilen 14 ayar altın bileklik fiyatları da bu çerçevede değişiklik gösterebilmektedir. Farklı malzemelerden ve tasarımlardan oluşan erkek altın bileklik fiyatları seçeceğiniz ürünlere bağlı olarak değişkenlik göstermekte olup bütçenizi aşmayacak tercihlerde bulunmanızda oldukça faydalı olacaktır.

Altın bileklik çeşitleri erkek kullanımına özel olarak tasarlanmakta aynı zamanda kişiye özel tasarım imkanları ile sevdiklerinizi ayrıcalıklı hissettirmenize fayda sağlamaktadır. Altın her ne kadar takıya anlam ve değer katan bir malzeme olsa da bileklik tasarımlarında altın malzemenin deri ya da kauçuk malzeme ile birleşmesi sonucu spor ve şık modeller de ortaya çıkmaktadır. Aynı zamanda boncuk ve ip ile de altının birleşmesi sonucu ortaya çıkan bileklik modelleri her zevke hitap edecek tasarımlara sahiptir. Altın bileklik ipli modelleri bazı tasarımları itibariyle kadınlara hitap ediyor olsa da erkekler için tasarlanan modelleri de piyasada mevcuttur. Bileklik seçiminde öncelikle tarzınızı belirlemeli ve tarzınıza hitap eden geleceğe yönelik bileklik modelleri seçmelisiniz. Böylece seçtiğiniz bilekliğin hem uzun ömürlü bir kullanım sunmasına hem de bütçenize katkı sağlamasına yardımcı olursunuz. Bileklik kullanmayı alışkanlık haline getirenlerin Koçak bünyesinde yer alan ürün çeşitleri arasından benzersiz tasarımları tercih edebilir ve ayrıcalıklı olmanın keyfine varabilirsiniz.  

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı