Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı

Filtrele

Ürün Tipi

Karat

Renk

Berraklık

Maden Rengi

Fiyat Aralığı

5145 214358

547 adet ürün bulunmuştur.

Pırlanta Tektaş Yüzük

Sevdiğiniz ile birlikte kurmak istediğiniz hayat için bir köprü görevi gören pırlanta tektaş yüzük gelecekte de bu özel anınızı aynı heyecan ve mutlulukla hatırlamanızı sağlayacaktır. Birbirinden özel ve çağa uygun modelleri ile herkesin kendinden bir parça bulduğu bu harika tasarımlar, daima yanınızda olacak ve güzel parmaklarınızda yerini alacaktır.  Kendi tektaşını kendi alıp takmak isteyen kadınların, evlilik arifesinde olan çiftlerin, annesini özel günlerde mutlu etmek isteyen çocukların kısacası herkesin sevdiklerini değerli hissettirmek için tercih ettiği bir pırlanta tektaş yüzük vardır. Evlilik tekliflerinin baş rolünde gördüğümüz her pırlanta tektaş yüzük sonsuz aşkın en büyük temsilcisidir. Aşkınız kalbinize sığmayıp taştığında bu muhteşem duyguyu sevdiğinizin parmaklarında bir pırlanta tektaş yüzük olarak taçlandırabilir hem onu hem de kendinizi ayrıcalıklı ve mutlu hissedebilirsiniz. Evliliğinizin üzerinden yıllar geçse bile bu pırlanta tektaş yüzüğü parmağınızda gördüğünüz an o heyecan dolu güne gidecek, aşkınızın hâlâ tutkulu bir şekilde devam ettiğini bileceksiniz.

Aşk ve Sadakatin Sembolü

Her kadın hayatının aşkıyla tanıştığı günden itibaren hayatlarını birleştirmeye karar verecekleri o özel an için bir hayal kurar. Karşısında diz çökmüş ve hayatının aşkı olarak nitelendirdiği adamın elleri arasında benzersiz tasarımıyla aklını başından alacak olan bir pırlanta tektaş yüzük bu hayallerin en önemli parçasıdır. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünen ve hayalini kuran kadınları hayallerine kavuşturmanın en kolay yolu Koçak’ın sahip olduğu farklı karat ve farklı tasarımlar içeren pırlanta tektaş yüzük modelleri arasında seçim yapmaktır. Koçak pırlantanın 4 altın kuralı olan kesim, berraklık, karat ve renk özelliklerine dikkat ederek en güzel en benzersiz tasarımlarla bu özellikleri birleştirmeye adayarak, koleksiyon ve tasarımlarını büyük titizlikle ortaya çıkarmakta ve tüm kadınların bu özel ve heyecan dolu gününün bir konuğu olmayı istemektedir. İsmiyle bile sadakat kelimesinin sembolü olan bu eşsiz yüzükler dizaynlarında barındırdıkları özel ve tek olan parıltılı taşının berrak görüntüsü ile kalplerinizin kapılarını açmak ve fethetmekte oldukça başarılıdır. Geçmişten günümüze neredeyse her evlilik teklifinde bulunan pırlanta tektaş yüzük artık tüm dünyada aynı anlama sahiptir. AŞK! Zamansız olması nedeniyle manevi değerinin yanı sıra maddi değerinden de hiçbir şey kaybetmezler. Genellikle evlilik tekliflerinde tercih edilen bu pırlanta tektaş modelleri, aynı zamanda sevdiklerine olan bağını ve sadakati göstermek isteyen herkesin yanında olacaktır. Bazen romantik bir sevgililer günü yemeği esnasında ceketin cebinden çıkacaktır bazen de sıradan bir yemeğe çıktığınızı düşünürken içeceğinizin içinden çıkıp sizi şaşırtacaktır. Tutkulu ve sonsuza kadar sürecek olan bir aşk yaşadığınızı biliyor ve bunu tüm kalbinizde hissediyorsanız, pırlanta tektaş yüzük modelleri hem sizin hem de sevdiklerinizin dikkatini daima çekecektir. Ne amaçla satın alınırsa alınsın, evlilik teklifi, doğum günü hediyesi, anneler günü hediyesi, hiç fark etmez, çünkü pırlanta tektaş yüzüğün hediye edilen insana vermek istediği mesaj hep bellidir. Bu mesaj elbette sonsuz sevgi ve güçlü bir bağdan başka bir şey değildir. Hayatınızdaki yeri ve değeri çok ayrı olan bu insanları ömürleri boyunca hatırlayacakları bir an yaşatmak istiyorsanız mutlaka Koçak imzalı pırlanta tektaş modelleri arasında bir gezinti yapmalı ve tüm özellikleri ile bu modelleri incelemelisiniz.

Pırlanta Tektaş Modelleri

Emsalsiz tasarımları ve kesimleri ile birbirinden farklı birçok modele sahip olan Koçak koleksiyonları arasında tektaş yüzüklerin parıltısı ve doyurucu güzelliği başınızı döndürecek ve hayal gördüğünüzü düşündürecek. Ancak hayallerde bu kadar güzel pırlanta tektaş yüzük olabileceğini düşündüğünüz esnada, bu benzersiz güzellikleri parmaklarınızın arasında hissetmek sizi gerçek dünyaya döndürecek ve ayaklarınızın yerden kesilmesine engel olacaktır. İddialı ve görkemli modeller üreten Koçak, bu özel gününüzde sizi yalnız bırakmayacaktır. Mütevazı kadınların tarzlarına ve kombinlere çok yakıştırdıkları oval pırlanta tektaş yüzük aynı zamanda alyans, bileklik gibi diğer takılarla da bir araya geldiğinde de harmonisini koruyacak zarifliğinden taviz vermeyecektir. Belirgin hatlara sahip olmayan oval kesim pırlanta tektaş yüzük formu gereği koruduğu yumuşaklığı kombinlerinize de yansıtır her takının kendi parıltısını öne çıkarmasına yardımcı olur. Alımlı modelleri nedeniyle seçim yapmakta oldukça zorlanacağınız özgün tasarımları incelerken hangi karat ağırlığına sahip pırlanta tektaş yüzüğün sevdiğinizin zarif parmaklarında güzel duracağını düşündükçe heyecanlanacaksınız. Yine sadelikten yana olan hanımefendilerin vazgeçilmesi olan damla tektaş pırlanta yüzük hem günlük hayatınızda hem de özel davetlere katıldığınızda parmağınızdan çıkarmak istemeyeceğiniz modellerden biri olacaktır. Pırlanta tektaş yüzük modelleri üzerine konumlandırılmış taşın yapısı ve özellikleri bakımından değişkenlik göstermektedir. Çünkü pırlanta tektaş yüzük özellikleri, taşın berraklığı, kesimi, rengi ve karat ağırlığına göre belirlenerek isimlendirilmektedir. Bu özelliklere yeterince hâkim olursanız müstakbel eşinizin parmağında görmek istediğiniz taşın büyüklüğünü doğru bir şekilde seçebilirsiniz. Karat değeri arttıkça pırlanta tektaş yüzük için merkeze yerleştirilen taşın büyüklüğü de artmaktadır. 0.10 karat pırlanta tektaş yüzük parmağa takıldığında daha minimal bir görüntüye sahip olurken, 0.50 karat pırlanta tektaş yüzük daha tok ve büyük bir görüntüye sahip olacaktır. Bu bilgiler doğrultusunda büyüklükte bir pırlanta tektaş yüzük almak isteğinize az çok karar verip, yenilenmekten asla vazgeçmeyen Koçak koleksiyonlarını inceleyip tercihini yapabilirsiniz.

Modern ve Özel Tasarımlar

Her kadının hayal ettiği ve parmağında görmek istediği pırlanta tektaş yüzük farklıdır. Koçak imzası ile tasarlanan her modelde tektaş yüzüğün evrensel anlamı ve hangi duyguyu ifade ettiği göz önünde bulundurularak çok dikkatli ve ince bir işçilik ile çalışılarak koleksiyonlar oluşturulmaktadır. Sevdiğiniz kadına evlenme teklifi etmeye karara verdiğiniz zaman hali hazırda bulunan pırlanta tektaş yüzük modelleri arasından ona yakışacak olan en güzel modeli seçebilir, isterseniz de özel tasarım tektaş pırlanta yüzük ile sadece ona ait eşi benzeri olmayan bir model yaratabilirsiniz. Zamandan geri kalmadan, günümüz modasının temposuna ayak uydurarak sürekli yenilenen ve her seferinde birbirinden modern tasarımlar ortaya çıkaran Koçak sayesinde hayatınızın aşkına olan bağlılığınızı oldukça şık ve albenisi olan bir pırlanta tektaş yüzük satın alarak gösterebilirsiniz. Oval pırlanta tektaş yüzük modasının vazgeçilmezi olan köşeli formuyla gözlerinizi üzerinden ayıramayacağınız pırlanta tektaş baget yüzük , modern görüntüsü ile hemen hemen tüm takılarınıza iyi bir eşlikçi olacaktır. Asil ve dikkat çekici köşeli taş kesimiyle kendinizi daha özgüvenli hissetmenizi sağlayacak olan pırlanta tektaş baget yüzük, her ortamda ilgiyi üzerinde toplamayı başaracaktır. Dikkatli üzerine çekmek istemeyen ve kombinine eklediği aksesuarlarda hep sadeliği ön planda tutan kadınlar için daha küçük ve minimal bir görüntüye sahip olan 0.15 karat pırlanta tektaş yüzük ve 0.20 karat pırlanta yüzük seçmeleri önerilmektedir.  Bu modellerde taşın kesim formunu seçebilir ve minimal duruşuyla sadelikten yana olan tarzınızı devam ettirirken aynı zamanda şıklığı da yakalarsınız. Evlilik öncesinde pırlanta tektaş yüzük fiyatlarını da oldukça sık araştıran alıcıların bütçelerine uygun karat ve özellikte yüzük bulma olasılıkları oldukça yüksektir. Çünkü pırlanta tektaş yüzük , adından da anlaşılacağı üzere ortasında tek bir taşa sahiptir ve bu taşın büyüklüğü yani daha teknik olarak ifade etmek gerekirse karatı fiyatını belirleyen en önemli faktördür. Büyüklü küçüklü birçok karat aralığına sahip pırlanta tektaş yüzük Koçak koleksiyonlarında yerini almıştır. Tektaş pırlanta yüzük çeşitleri arasından hem sevdiğinizin zevkine hem de sizin bütçenize uyacak bir model bulabilirsiniz.

Kalbin Aynası Tektaş Yüzükler

Herkesin sevgisini gösterme şekli farklıdır, kimileri şarkılar yazar ve söyler, kimileri çiçekler hediye eder, kimileri de şiirler okur sevdiklerine. Ama tüm dünyanın kabul ettiği ve birbirlerini tanımadıkları hatta hiç görmedikleri halde bütün kadınların sonsuz aşkın sembolü konusunda ortaklaşa verdikleri bir karar vardır. İnsanın içinde asla sönmeyen ve gittikçe büyüyen bir ateşe benzeyen aşk, karşındaki insanla hayatınızı bağlamanız gerektiğini hissettirmektedir. Ve bu alışılmışın dışında oldukça yoğun hissedilen duyguyu sevdiğinize aktarmanın en anlamlı yolu bir pırlanta tektaş yüzük beğenmek ve hediye etmektir. Yıllardan beri erkeklerin sevdikleri kadına kalplerinde giderek büyüyen aşkı anlamlandırmasına yardımcı olan pırlanta tektaş modelleri, duru güzellikleri ile gönüllerde taht kurmayı başarmıştır. Zarif parmaklardan birine takılmış olan 0.40 karat pırlanta tektaş yüzük hem görkemli ve parıltılı duruşuyla gözleri kamaştıracak hem de karat ağırlığın vermiş olduğu gösterişli tarzıyla dikkatleri üzerinde toplayacaktır. Tabii ki pırlantanın kaç karat olduğunu hissedilen sevgi ile kıyaslamak doğru olmayacaktır. Çünkü bu pırlantaları seçenler hem sevdiklerinin tarzlarını hem de bütçelerini düşünerek hareket etmiştir. Hangi tasarımda veya özellikte olursa olsun tüm pırlanta tektaş yüzük modelleri aynı şeyleri ifade eder, sadakat, aşk ve tutku. Koçak her çıkardığı koleksiyonda yenilikçi bir yol izler ve müşterilerine kendilerini ve hislerini en doğru ve en anlamlı şekilde ifade etmelerine yardımcı olacak modern pırlanta tektaş yüzük modelleri üretmeye devam eder. Tasarımlarında yaptıkları usta işçilik sayesinde kalplerde yer alan duyguları yansıtmayı başaran Koçak, estetik bir güzelliğe sahip pırlanta tektaş yüzük koleksiyonları diğer takılar ile de ahenk içinde kullanmanızı sağlamaya çalışmaktadır. Bütçenizin ne kadar olduğunu belirledikten ve aklınızda bir modele karar verdikten sonra tek yapmanız kendinizi kuşkusuzca Koçak kalitesi ve güvencesine bırakmak olacaktır.

Pırlanta Tektaş Yüzük Fiyatları

Pek çok faktöre ve değişkene göre belirlenen pırlanta tektaş yüzük fiyatları, uygun modelleri ile özel günlerinize eşlik etmeye devam edecektir. Aşkınızın sembolü olan uygun fiyatlara sahip bir tektaş pırlanta yüzük satın almak size sunulan geniş ürün yelpazesi sayesinde çabuk ve kolay olacaktır. Özellikle pırlanta tektaş yüzükte kullanılan taşın karat değerinin fiyatların belirlenmesinde önemli bir rol oynadığı bilinmektedir. Sadece tek bir taş kullanılmasına rağmen gerek taşın kalitesi gerek kesimi gerekse berraklığı yüzünden pırlanta tektaş yüzük fiyatları tek bir noktada sabitlenemez çünkü her tasarımın özellikleri farklıdır. Pırlantanın kökeni elmas madeninden gelmektedir ve bu pırlantanın nasıl ve ne kadar parlayacağı onun kesim şekliyle doğrudan bağlantılıdır. Bu sebeple farklı kesimlere sahip pırlanta tektaş yüzük modelleri kendi aralarında farklı şekilde fiyatlandırılmaktadır. Fakat bu farklıklar alıcıları kötü anlamda etkilememektedir. Her alıcı kendi zevkinden ve bütçesinden yola çıkarak çok fazla ürün çeşitliliğine sahip olan koleksiyonlardan birinden model seçimi yapabilmektedir. Yüzüklerde kullanılan taşın karatı düştükçe fiyatının da düşmesi çok normaldir. Buna bağlı olarak bütçesinin imkânları doğrultusunda 0.10 karat pırlanta tektaş yüzük de seçebilir, 0.23 karat pırlanta tektaş yüzük de seçebilir. Tamamen kendi zevk ve kararlarına kalmış olan bu tercih her alıcıya bir kolaylık sağlamaktadır. Ne çok minimal ne de çok gösterişli modellerden birini seçmek istemeyen müşteriler için de 0.30 karat pırlanta tektaş yüzük önerisi yapılabilir. Tüm bu önerilen karat değerleri arasından hangisi seçeceğinizi Koçak koleksiyonlarını incelerek ve bütçeniz ile eşleştirerek bulabilirsiniz.

 

Diğer pırlanta yüzük modellerini incelemek için pırlanta yüzük sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı