Filtrele

Ürün Tipi

Karat

Renk

Berraklık

Maden Rengi

Fiyat Aralığı

1894 151607

187 adet ürün bulunmuştur.

Değerini doğadaki eşsiz duruşundan alan pırlantalar ile tasarlanan tektaş yüzük modelleri geleneksel yüzük tasarımlarına en iyi alternatifleri sizlere sunuyor. Pırlanta yüzük arayanların ilk tercih ettiği Koçak imzalı yüzükler dış görünümüne özen gösteren kadınların vazgeçilmez bir parçası oluyor. 

Fantezi yüzükler ve baget yüzükler arasında her yaştan kadının tarzını yansıtabileceği en özel seçenekler yer alıyor. Renkli taşlı yüzükler arasında hem özel gün ve gecelerde hem günlük hayatınızda kullanabileceğiniz seçenekler sizlere sunuluyor. 

Aşkı, tutkuyu ve sadakati temsil eden pırlanta tektaş yüzük modelleri ile sizler de sevdiklerinizi mutlu edebilir ve ilişkinize yeni bir heyecan kazandırabilirsiniz. En değerli ve anlamlı hediye seçeneklerinden olan yüzükleri sevdiklerinize hediye ederek onların sizler için ne kadar değerli olduklarını hissettirebilirsiniz. 

Koçak Pırlanta Tektaş Yüzük Koleksiyonu

Karat seçenekleri birbirinden farklı olan pırlanta tektaş yüzükler arasında yenilikçi tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken birçok farklı seçenek yer alıyor. Her biri zarif ve modern yapısıyla öne çıkan pırlanta tektaş yüzükleri evlilik teklifiniz için de tercih edebilirsiniz. 

Koçak imzalı pırlanta tektaş yüzük fiyatları arasında farklı seçenekler bulunuyor. Fiyatlandırmalar ürün modeline ve teknik detaylarına göre değişkenlik gösteriyor. Özgün dizaynıyla kadınların beğenisini toplamayı başaran pırlanta tektaş yüzükler bir ömür boyu kullanılabilecek en değerli mücevherlerden oluyor. Rahatlığı ve zarifliğiyle sizleri büyüleyebilecek pırlanta tektaş yüzük modellerini inceleyerek sizler de kendiniz ya da sevdikleriniz için değerli bir mücevhere sahip olabilirsiniz. 
 

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı