Filtrele

Ağırlık

Ürün Tipi

Bilezik Genişliği

Maden Rengi

Fiyat Aralığı

3070 13952

139 adet ürün bulunmuştur.

22 ayar bilezik modelleri her yaştan kadının beğenisini toplamayı başarıyor. Koçak imzalı 22 ayar bilezikler ile sizler de istediğiniz kombinleri özgür bir biçimde oluşturabilmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Girdiğiniz her ortamda altının ışıltısını ve stilinizi vurgulayabileceğiniz bilezik modellerine Koçak güvencesiyle sahip olabilirsiniz. 

Stiline ve dış görünümüne özen gösteren kadınların vazgeçilmezleri arasında bulunan 22 ayar bilezik modelleri yeni nesil moda trendlerine uygun olabilecek şekilde dizayn ediliyor. Zamansız duruşuyla dikkatleri üzerine çeken 22 ayar bilezikler Koçak’ın yenilikçi tasarım dokunuşlarıyla hayat buluyor. 

Özgün ve Sıra Dışı 22 Ayar Bilezik Modelleri

Klasik bilezik modellerinin bulunduğu 22 ayar bilezik koleksiyonunda aynı zamanda alternatif tasarım seçenekleri de yer alıyor. Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz ayrıcalıklı mücevher modelleriyle özel anlarınızı taçlandırabilirsiniz. Doğum günü, sevgililer günü, evlilik yıldönümü ve anneler günü için tercih edebileceğiniz 22 ayar bilezikler özgün tasarımlarıyla dikkat çekiyor. 

Hediye ettiğiniz kişinin sizler için ne kadar özel ve ayrıcalıklı olduğunu hissettirebileceğiniz 22 ayar altın bilezikler her yaştan kadının stiline eşsiz bir bütünlük sağlıyor. Giyilen kıyafetlerin ve oluşturulan özel stillerin ön plana çıkmasını sağlayan altın bileziklere Koçak güvencesiyle sahip olabilirsiniz. 

Kadınların büyük bir tutku ile yaklaştığı altın bilezikler günün her anında sizlere eşlik ederek tarzınız ile ışıldayabilmenizi sağlıyor. 22 ayar altın bilezik fiyatları arasında herkesin bütçesine uyum sağlayabilecek birbirinden farklı seçenekler yer alıyor.
 

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı