Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı

Filtrele

Tema - Koleksiyon

Ürün Tipi

Maden Rengi

Fiyat Aralığı

3645 40885

218 adet ürün bulunmuştur.

Altın Yüzük

Altın madeni kesin olarak ilk ne zaman bulunduğu bilinmese de, milattan önce 4000 yılında ortaya çıktığı tahmin edilmektedir. Ve Avrupa’da oldukça sık ve çeşitli şekillerde kullanımı olmuştur. Altın madeni ilk bulunduğu andan itibaren değeri fark edilmiş ve o andan itibaren uygarlıkların zenginliğin simgesi haline gelmiştir. Altın geçmişte de olduğu gibi günümüzde de takı alanında en çok kullanılan maden çeşididir. Yüzük, kolye, bileklik, bilezik, küpe olarak hayatımızda bize bu modeller çeşidiyle eşlik etmektedir. Özellikle en eski zamandan beri günümüzde de popülerliğini yitirmemiş olan altın yüzük, insanlar için günlük kullanımda oldukça sık tercih edilmesinin yanı sıra manevi anlamda da oldukça önem arz eden bir parçadır.

Yüzük eski çağlarda süs eşyası olarak kullanılmayı tercih edilse de; nişan, evlilik gibi kurumların simgesi olarak da kullanılmıştır. Her ne olursa olsun altın yüzük insanların yaşamının ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Özellikle kadınlar için son yıllarda günlük hayatta daha sık kullanılmaya başlandı. Koçak altın yüzük zarif,  şık ve eşsiz tasarımları ile takı tutkunu kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından biri.

Altın Yüzük Modelleri

İnsan çok yönlü bir yapıya sahip olduğundan sosyal faktörlerin etkisi altında kalmaktadır. İhtiyaçlar ve zevkler yıllar boyunca da sosyal ve ekonomik etkenlere bağlı olarak değişim göstermiştir. Ve bu değişim süreci hiçbir zaman bitmeyecek bir döngüye sahip. Özellikle zevklerin çok daha çabuk değişkenlik gösterebilen bir etkiye sahip olduğu söylenebilir. Çünkü moda, sosyal çevre, karakteriniz, tarzınız, yaşınız zaman aldıkça değişen etkenler olduğundan insan da içinde yaşadığı topluma ve çağa her yönden ayak uydurmak ve uyum sağlama çabası içinde olmaktadır. Kıyafetler, takılar, ayakkabılar aksesuarlar gibi sürekli kullanım halinde olduğumuz ihtiyaçlarınızdır. Ancak ihtiyaç olduğu kadar bu parçalar kişiliğinizi, karakterinizi yansıttığından kadın erkek fark etmeksizin herkes için önem arz etmektedir. Özellikle kullandığınız takılar bu noktada daha karakteristik özellikler barındırdığından, seçerken daha titiz davrandığınız parçalardandır. Günlük hayatımızın bir parçası olan yüzüklerde de bu noktada seçim oldukça önem arz ediyor. Altın yüzük kullanım açısından rahatlığı, dayanıklılığı ve sağlığı ile kadınların ışıltısına ışıltı katan nadide bir parça. Koçak altın yüzük modelleri ile altının en ışıltılı ve naif halini sizler için sunuyor. Özgün ve hatasız işçilikleriyle bu ürünler, birçok farklı zevklere hitap ederek daha fazla kullanım alanına sahip oluyor. Koçak altın yüzük modelleri ile modern kesim tasarımları ile sade, şık, ışıltılı seçenekleriyle hem klasik hem modern; aynı zamanda günlük kullanım ve özel anlarda daha çok kullanmayı tercih edeceğiniz altın yüzük modelleri ile gününüzü taçlandırıyor.

Koçak altın yüzük seçenekleri taşlı altın yüzük ve taşsız altın yüzük olmak üzere ikiye ayrılıyor. Taşlı altın yüzük seçeneklerinde baget altın yüzük, tektaş altın yüzük ve beştaş altın yüzük seçenekleri mevcut. Ayrıca Koçak’ın altın yüzük modellerinin seçimini kolaylaştıracak şekilde bir filtreleme düzeneği mevcut internet sitesinde. Tema-koleksiyon, maden rengi ve fiyat aralığı ile kategorize ederek seçim yapmanızı kolaylaştırarak, alışverişinizi daha keyifli hale getiriyor.

Taşlı Altın Yüzük Modelleri

Hayatınızın en kıymetli ve özel anlarını aldığınız ya da verdiğiniz hediyelerle daha güzel hale getirmek şüphesiz herkes için çok önemli. Çünkü karşınızdaki insan sevdiğiniz, önemsediğiniz biri olduğundan vereceğiniz hediye ona olan sevginizin somut bir hale getirme çabası olmaktadır. Özellikle sizin için bir eş, sevgili gibi hayatınızdaki özel kişiyse insan daha çok heyecanlanıp, her şeyin kusursuz ve mükemmel bir şekilde ilerlemesini istiyor. Tabi burada önemli bir noktada karşımızdaki insanı ne kadar iyi tanıdığımızı da bilmeniz çok büyük önem arz ediyor. Onun zevklerini, neyi sevip, sevmediğini bilmek ve ona uygun bir hediye seçerken çok dikkatli ve özenli olmak gerekiyor. Doğru hediyeyi bulmak hem hediyeyi veren kişinin hem de hediyeyi alan kişi için sürecin en güzel şekilde tamamlanmasını sağlıyor.

Özel anlarda hediye edilecek altın yüzük modellerinden en çok tercih edilen model şüphesiz taşlı altın yüzük modelleri olmaktadır. Evlilik tekliflerinde, sevgililer gününde ya da evlilik yıl dönümlerinde tercih edilen taşlı altın yüzük modellerini Koçak çok sayıda seçeneği ile sizlerle buluşturuyor. Baget taşlı altın yüzük, tektaş ve beştaş altın yüzük modelleri bu özel günlerde tercih edilen ve memnun kalınan modellerindendir.

Baget altın yüzük, tasarımında kullanılan değerli taşların dikdörtgen şeklinde kesilmesi ile elde edilen en şık ve zarif altın yüzük modellerinden biridir. Klasik yuvarlak kesime oranla daha farklı bir tarzı olan baget altın yüzük,  farklı tarz denemek isteyen kadınlar için ideal bir seçim oluyor. Baget altın yüzük genellikle özel günlerde kullanılmayı daha çok tercih edilen takı türlerindendir.

Altın Yüzük Ayarları

Aldığınız bir ürünün kullanım süresi sizler için oldukça önemlidir. Çünkü her ne alırsanız alın aldığınız ürünün, eşyanın, kıyafetin, takının uzun bir süre size eşlik etmesini istersiniz. Maddi anlamda verdiğiniz değerin yanı sıra aldığınız eşyaların sizler için aynı zamanda manevi değeri de olmaktadır. Özellikle bu takılarda daha yoğun hissedilmekte ve istenilmektedir. İster sevdiğiniz birine hediye olarak verin ister kendiniz için siz almış olun fark etmez, hangi amaçla olursa olsun daha titiz ve özenli davranılmaktadır.

Altın uzun yıllardır en dayanıklı madenlerden biri olmuştur. Her ne kadar 24 ayar saf altın balçık kıvamında olup, takı anlamında kullanılamamaktadır. Saf altın oranı azaltılarak ve bazı katkı maddeleri eklenerek kullanıma hazır hale gelir ve takı olarak kullanılır. 22 ayar altın bileziklerde kullanım açısından daha fazla önem arz ediyor olsa da bu durum altın yüzük kullanımda değişiklik ve farklılık göstermektedir. Altın yüzük için en uygun görülen bu ayar oranı 14 ayardır. Bu durumda da altın yüzük seçiminde yüzüğün zevklerinize uygun model olması kadar altının ayar türü de oldukça önem arz etmektedir. 14 ayar altın yüzük, uzun yıllar kullanıma uygun ve rahat olduğundan sıklıkla tercih edilen altın yüzük ayarıdır. Koçak altın yüzük modelleri bu ihtiyacın karşılanmasına istinaden 14 ayarda üretilmiş olup, çok sayıda modeli ile stilinize eşlik ediyor.

Altın Yüzük Kullanımı ve Bakımı            

Yüzükler şüphesiz günlük hayatta kullandığınız en sık takılardan biridir. Ancak insanın altın kullanırken tereddüt eden bir yapısı bulunmaktadır. Kaybolmasından veya acaba abartılı mı oluyor mu düşüncesi aklının bir köşesinde bulunuyor. Koçak altın yüzük modelleri zengin renk seçeneğiyle özel günlerinize en şık tasarımları ile eşlik etmesinin yanı sıra artık günün her anında kullanımlarınız da size eşlik ediyor. Klasik sarı altın madeni renginin yanı sıra; sarı, beyaz, rose, pembe ve çok renkli maden rengi seçenekleri ile daha fazla zevke ve doğa – hayvan, kalp, kelebek, mineli, nazar boncuğu, renkli taş, sembol ve yıldız figürlü özgün tasarımları ile her kıyafetinize ve her anınıza eşlik ediyor.

Altın her ne kadar dayanıklı bir maden olsa da ve 14 ayar altın yüzük modelleri kullanım uzunluğu bakımından oldukça uyumlu da olsa her zaman daha güzel ve ilk günkü gibi bir kullanıma sahip olmak için dikkatli ve özenli davranmak gerekiyor. Çünkü insanların günlük koşuşturmacaları oldukça yoğun bir tempoda ilerlemektedir. Bu yoğun tempoda taşıdığınız değerli takılarınızı ve mücevherlerinizi korumak da çok daha önem kazanmaktadır. Özellikle ellerimizle sürekli bir hareket halinde olduğumuz düşünülürse, yüzükler bu durumda oldukça risk altında oluyor. Yüzüğünüz her ne kadar altın olsa da, uzun süre ve güzel bir kullanım için sizlerin de ekstra özen göstermeniz gerekmektedir. Alınan sert darbeler altın yüzük yüzeyinde çizikler gibi kalıcı hasarlara neden olabilir. O yüzden ev, bahçe gibi işlerle uğraşırken veya spor yaparken takılmaması daha sağlıklı bir kullanım sağlar. Ayrıca takılarınızı kullanmadığınız zamanlarda, özel kutularda ya da kendi orijinal kutularında saklanması ve birbirine birebir temas edecek şekilde bırakmamak daha uzun ömürlü bir kullanım rahatlığı sağlar.

Altın Yüzük Fiyatları

Yüzük günümüzde artık kadın erkek fark etmeksizin ve hayatınızın her anında kullanabileceğiniz bir aksesuar seçimi haline geldi. Plajda, okulda, iş hayatında, arkadaşlarınızla buluşmaya giderken günlük kıyafetinizi tamamlayan aksesuar olarak ya da özel günlerde her zaman size eşlik edebilecek en vazgeçilmez parçalardandır. Çünkü günlük giydiğiniz kıyafetin tarzına göre değişiklik göstermekte ve buna bağlı olarak yüzük severler için daha fazla modele, tarza sahip olma isteğini de artırmaktadır. Bu kadar hayatınızın içinde en sık kullanılan parçalardan biri haline gelen yüzüklerinde kullanımının rahat ve uzun olması da sizler için en önemli noktalardan biri haline gelmiştir. Özellikle kadınlar erkeklere oranla günlük hayatta ve özel gecelerde daha fazla sayıda yüzüğe ihtiyaç duyabiliyor.

Yüzüklerin uzun süre kullanımı olması için özellikle günlük hayatınızda, altın bu noktada en güzel ve doğru tercihlerden biridir. Altın yüzük; ayar seçimi, modeli, rengi ile zevkinize ve tarzınıza uymalı mutlaka. Altın yüzük kullanımının bir diğer ve en önemli yeri ise hediye seçiminde de oldukça sık tercih edilmesidir. Özellikle altın yüzük modellerinden olan baget altın yüzük ve tektaş altın yüzük modelleri evlilik tekliflerinin ve yıldönümlerinin vazgeçilmez, nadide hediyelerinden biridir. Sevdiğiniz için alacağınız hediyenin seçimi de bir o kadar önemli bir faktör. Çünkü her anında sizi ve aranızdaki sevgi bağını hatırlatacak somut bir simge hali olmuş oluyor bunun içinde her iki taraf için önemi, kıymeti, hissettirdikleri bambaşka bir anlam kazanmış oluyor. 

Altın yüzük modellerinin zevkinize ve tarzınıza uyması kadar fiyatı itibariyle de bütçenize de uygun olması ve bu faktöründe hediye olsun, model seçimi olsun etkileyen etkenlerden biridir. Koçak internet sitesinde altın yüzük fiyatlarını da, altın yüzük modelleri gibi kategorize ederek, istediğiniz tarza daha rahat ulaşabilmenizi sağlıyor. 14 ayar altın yüzün fiyatları, ekonomik ve şık ürünleri sizlere sunar. Ürün çeşitliliği sayesinde aradığınız modeli rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu kategorize işlemiyle internet sitesinde inceleme yapmanızı kolaylaştırıyor; dilerseniz mağazalarından ya da yine internet sitesinden alışverişinizi daha keyifli hale getiriyor. Sevdikleriniz olsun kendiniz olsun her daim kıymetli ve çok özelsiniz. Koçak altın yüzük modelleri ile tarzını tamamlayıp eşsiz bir görünüm elde etmenizi sağlar sizlerin kendinizi daha kusursuz hissetmenizde pay almaktan keyif duymaktadır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı