Filtrele

Tema - Koleksiyon

Ürün Tipi

Maden Rengi

Fiyat Aralığı

1640 3149

10 adet ürün bulunmuştur.

Her dönemin ışıltılı ve gözde mücevherleri arasında yer alan altın beştaş yüzükler zarif modelleriyle Koçak koleksiyonlarında sizleri bekliyor. Kadınların beğenisini toplamayı başaran altın beştaş yüzük modelleri farklı tasarım seçenekleriyle kombilerinizi en iyi şekilde tamamlayabilmenize imkan sağlıyor.

Aşkın sembolü haline gelen nişan yüzükleri arasındaki beştaş yüzükler, beyaz altın ve sarı altın seçenekleriyle sizlere sunuluyor. Evliliğe adım atacağınız ilk andan itibaren sizlerin yanında olan altın beştaş yüzüklerle sevginizi en iyi şekilde dışarıya yansıtmayı başarabilirsiniz. 

14 ayar altın ile tasarlanan beştaş yüzük modelleri klasikleşmiş altın yüzüklere alternatif arayanların vazgeçilmez seçenekleri arasında yer alıyor. Sıra dışı görünümleriyle dikkat çeken altın beştaş yüzükler her yaştan kadının tarzını en şık şekilde tamamlayabilmesini sağlıyor.

Eşsiz ışıltısı ile adeta nefes kesen altın beştaş yüzükler her sezon kadınların ilgisini çekiyor. Modaya uyumlu zamansız tasarımların yer aldığı Koçak altın beştaş yüzük koleksiyonlarında spor, klasik ve alternatif giyim tarzlarıyla bütünlük oluşturabilecek seçenekler yer alıyor. 

Cezbedici görünüm elde edebileceğiniz altın beştaş yüzükleri söz, nişan ve evlilik gibi özel anlarınız için değerlendirebilirsiniz. Yenilikçi ve özgün tasarımıyla öne çıkan altın beştaş yüzük modeliyle özel anlarınızı her zamankinden daha özel hale getirebilirsiniz. Altın beştaş yüzük fiyatları arasında her bütçeye uygun seçenekler yer alıyor. Fiyatlar seçeceğiniz ürünün özelliklerine göre değişiyor. 
 

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı