Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı

Filtrele

Fiyat Aralığı

23850 1000000

14 adet ürün bulunmuştur.

Takıları süsleyen değerli taşlar arasında farklı renklere sahip olanlar, yer aldıkları takılarda farklı enerjiler yaratmakla beraber aynı zamanda kullanıcıların da farklı zevklerine hitap ederler. Zümrüt de bu taşlardan birisi olarak öne çıkmaktadır. Uzun yıllar boyunca kadınların ve erkeklerin kullandıkları takıları süsleyen, sahip olduğu derin yeşil rengi ile göz kamaştıran zümrütle süslenen kolye modelleri de bu alanda en çok kullanan takılar olarak öne çıkmaktadır. Zümrüt kolye kombinlerinize uyumlu görünümler yaratmak üzere yeşilin en dikkat çekici halini kullanabileceğiniz bir takı olarak sizin de tercihiniz olabilir.

Zümrüt Zarafetini Kombinlere Taşımak


Kadınların özellikle özel etkinliklerde ve günlerde şık bir görünüm elde etme isteği olur. Bu noktada da yalnızca tercih edilen elbise, ayakkabı, makyaj değil aynı zamanda kullanılan takılar da önemli bir rol oynar. Kolyeler, küpeler, bileklikler ve diğer takı seçenekleri doğru bir şekilde kombinlenip elbise ve diğer estetik bileşenlerle bir araya getirildiğinde de çarpıcı görünümler elde edilebilir. Zümrüt kolye modelleri de bu alanda sıkça tercih edilen, birçok kombinle oldukça uyumlu olabilmesi yönünden de avantajlı olan seçeneklerdir. Zümrüt, sahip olduğu derin yeşil rengiyle takılara doğal ve ferah bir estetik verirken; bu estetiğin yılın her sezonunda kombinlerinize eklenebilmesi mümkün olmaktadır. İster uzun ve ister kısa elbiselerinizde cesurca kullanabilirsiniz. Farklı kesim şekilleri ve montürlerle kolyelere entegre edilen zümrüt taşının etrafında pırlantalar da yer alabilmektedir. Bu görünümde saf berraklık ile zümrütün cazibeli görünümünü bir bütün haline getirmektedir. Sonuç olarak tercih edilen zümrüt taşlı kolye ile uyumlu renklere sahip tüm kombinler başarılı bir görünümle tamamlanabiliyor.

Zümrüt Kolye Tasarımlarını Keşfedin


Değerli bir taş olarak zümrütün sahip olduğu özel rengi itibarıyla tercih edilme oranı çok yüksek olmakla birlikte, zümrütün kullanıldığı takıların tasarımları da seçim noktasında önem arz etmektedir. Çünkü kendi göz alıcılığını kaybetmeden bir takıya entegre edilmesi gerekmektedir. Bu noktada da tasarımların alanında uzman kişilerce yapılması oldukça değerlidir. Zümrüt taşlı kolye modelleri arasında zümrütün bademe benzer formda kesilerek, kolye ucuna yerleştirildiği alternatifler bulunmaktadır. Bu modeller, sahip oldukları yaprağa benzer görünümle de doğallığın getirdiği zarafeti temsil etmektedir. Zümrüt taşlı pırlanta kolye seçenekleri ise zümrütün etrafını çevreleyen pırlanta taşların ışıltılı görünümleriyle, zümrütün rengini daha da ön plana çıkarmakta; zümrüt şekline uyumlu formda pırlantalar estetik açıdan bütünlük yaratmaktadır. Seçiminiz hangi formda modelden yana olursa olsun Koçak’ta zevkinize uygun olan modeli bulabilirsiniz. Uzman tasarım ekibi zümrütün en zarif görünümü kazanmasını sağlayan tasarımları sizlerin beğenisine sunmaktadır.

Zümrüt Kolye ile Renk Uyumu Yaratmak


Zümrüt rengi yeşilin koyu tonlarını taşır. Taşın her açısından tam olarak eşit bir renk tonu her zaman olmamakla birlikte bu görünüm akışkan ve doğaldır. Renk uyumu açısından da lacivert, beyaz ve siyah elbiselerle çok kolay bir şekilde uyum sağladığı söylenebilir. Özellikle lacivert kadife elbiselerin görünümüyle oldukça başarılı bir denge yaratmaya olanak sağlamaktadır. Boynunuzdan zarafetle salınan zümrüt taşı, elbisenizin rengiyle kontrast yaratsın istiyorsanız bu durumda beyaz ve kırık beyaz renklerinde üst parçalar tercih edebilirsiniz. Bu hem zümrütün görünürlüğünü artırır hem de elbisenize dengeli bir görünüm elde etmenizi sağlar. Pırlanta taşlarla çevrelenmiş zümrüt kolye modellerini ise siyah renkli üst parçarlarınızda kullanabilir, bu sayede hem pırlanta hem de zümrüt taşın görünürlüğünü maksimize edebilirsiniz.


Dilerseniz siz de şimdi Koçak online mağazasını ziyaret ederek zümrüt kolye fiyatları hakkında bilgi edinebilir ve zevkinize uygun olan modeli hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı