Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı

Filtrele

Fiyat Aralığı

10867 673103

25 adet ürün bulunmuştur.

Yakut, değerli taşlar arasında sıcak, tutkulu ve göz kamaştırıcı olması yönünden tanınır. Koyu kırmızı ve bordoya yakın bir renk skalasıyla karşımıza çıkan bu özel taş, yer aldığı takılarda da benzersiz görünümler yaratırken aynı zamanda estetik açıdan sahip olduğu özellikleri kullanıcılarının tarzına yansıtır. Günümüzde kadınların özellikle özel anlarında kullanmaktan zevk aldıkları ve hediye olarak da sıkça tercih edilen yakut kolye seçenekleri, yakutun kombinlerle ne kadar başarılı bir şekilde birleştirilebildiğini göstermektedir. Farklı tasarım alternatifleri ve çarpıcı renk özellikleriyle yakutun yer aldığı kolye seçeneklerini keşfederek, tarzınıza uygun olan modeli kullanmayı düşünebilirsiniz.


Tarzınıza Sıcaklık Kazandıracak Görünümler


Değerli taşların sahip oldukları özgün renkler, onların enerjilerini de belirlemektedir. Her rengin insanlarda uyandırdığı farklı anlamlar ve algılar olmakla birlikte, yakut bu alanda kendine has bir çizgiye sahiptir. Yakut taşı, derin kırmızı rengiyle sıcaklığı, tutkuyu, cesareti ve asaleti çağrıştırır. İddialı bir görünüm elde edilmek istendiğinde ve baskın karakteri estetik bir imajla kombinlerinize eklemek istediğinizde yakut kolye modelleri ilk tercihiniz olabilir. Yakutun çeşitli kesim yöntemleriyle şekillendirerek yerleştirildiği kolye modelleri, bu özel taşın benzersiz estetiğini kombinlerinize cesurca eklemenize olanak tanımaktadır. İster desenli ve ister tek renk elbiselerinizle beraber cesurca kullanabileceğiniz bu harika kolyelerin pırlanta taşlarla tamamlanmış alternatifleri de bulunabilmektedir. Bu görünüm ise yakutun koyu kırmızı görünümünü daha açık ve belirgin hale getirmektedir. Özellikle soğuk kış aylarında yapacağınız kombinlerde, yakut taşı bulunan bir kolye kullanarak sezonun hissettirdikleriyle kontrast yaratabilirsiniz.

Yakut ile Tutkunuzu Gösterin


Kadınlar, kullandıkları takılar ve tercih ettikleri kıyafetler ile genel olarak kendilerini ifade edecek bir estetik yaratmayı tercih ederler. Renk seçimleri ve kalıplar da genel olarak bu bakış açısına göre belirlenir. Farklı renklerdeki kolyeler arasında kendi stilinize, vermek istediğiniz mesaja yönelik seçim yaparken yakut taşlı kolyeleri tercih ettiğinizde hayata olan tutkunuzu ve cesaretinizi ortaya koyarsınız. Tasarım formları da bu noktada istediğiniz mesajı vermek konusunda destekleyici olabilir. Çiçek şekilde tasarlanmış, her bir yaprağı yakut taşı ile şekillenen modeller zarafetinizi doğal bir görünümle tamamlarken asaletinizi de yansıtmanızı sağlayabilir. Öte yandan yakut taşlı pırlanta kolye seçeneklerini de tercih edebilir, pırlanta berraklığıyla açığa çıkan yakut görünümünü elde edebilirsiniz. Bu modeller arasında da merkezinde tek parça yakut taş ve etrafında çok sayıda küçük pırlanta taş yer alan seçenekler tercihiniz olabilir. Seçiminiz hangi tasarımdan yana olursa olsun, yakutun dikkat çekici sıcak görünümü, arzuladığınız estetik imajı yakalamanızı mümkün kılabilir. Elbiseniz, makyajınız, ayakkabılarınız ve diğer aksesuarlarınızla bir arada kullanabileceğiniz yakut kolyeler Koçak’ta sizleri bekliyor.

Yakut ile Renkleri Tamamlamak


Yakut taşlı kolyelerin belki de en uyumlu görünüm sağladığı elbiseler genellikle siyah renkte olanlardır. Siyah da yakutun taşıdığı koyu kırmızı renk gibi asaleti temsil ederken bu iki rengin ışıltılı birlikteliği size dikkat çekicilik kazandırabilir. Kırmızı tonlarında ve sisli makyaj da bu estetiği tamamlamanızı kolaylaştırır. Beyaz elbiselerinizle maksimum görünürlük kazanabilen yakut, kolye seçiminizle kombinlerinize çarpıcılık kazandırmanıza yardımcı olur. Koyu yeşil kıyafetlerle kontrast yakalayabilir, kırmızı elbiselerinize doygunluk kazandırabilirsiniz.

Dilerseniz hemen şimdi Koçak online mağazasından yakut kolye fiyatları hakkında bilgi alabilir ve tarzınıza en uygun olan seçeneği güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı