Filtrele

Fiyat Aralığı

1291 6589

37 adet ürün bulunmuştur.

Tarzına özen gösteren kadınların tercih ettiği elmas yüzük modelleri vazgeçilmez tasarım detaylarıyla sizlere sunuluyor. Koçak imzası taşıyan elmas yüzükler arasında birbirinden özgün modeller yer alıyor. Geçmişten günümüze modası asla geçmeyen zamansız seçenekler arasındaki elmas  yüzükler kadınların günün her anında severek kullandıkları mücevherlerden oluyor. 

Zarifliği ile görenleri büyüleyen ve göz kamaştırıcı tasarım ayrıntılarıyla dikkat çeken elmas yüzükler arasında zümrüt ve safir gibi farklı seçenekler de bulunuyor. Yakut taşlı modellerin de yer aldığı Koçak elmas yüzük koleksiyonu duygularınızı en romantik şekilde ifade edebilmenize yardımcı oluyor. 

Sevdiklerinize ve Size Özel Elmas Yüzük Modelleri

Nostaljik ve romantik duruşuyla eski zamanlardan zarif bir esinti getiren elmas yüzükleri doğum günü, sevgililer günü, evlilik yıldönümü ve anneler günü gibi özel anlarınızı taçlandırabilmek için tercih edebilirsiniz. Doğanın ışıltısını parmağınızda taşıyabileceğiniz Koçak elmas yüzük modelleri sade, gösterişli ve aynı zamanda vintage çeşitleriyle sizlerle bir araya geliyor.

Şık ve özgün tasarımlarıyla ilgi odağı olan elmas yüzükler, sevdiğiniz kişiler için harika hediye seçeneklerinden oluyor. Sonsuzluğun elmaslarla cisimleştiği yüzükler bir ömür boyu kullanılabilecek en değerli mücevherler arasında yer alıyor. Tasarım ayrıntıları detaylı bir şekilde işlenen Koçak elmas yüzük fiyatları arasında herkesin bütçesine uyum sağlayabilecek alternatifler bulunuyor. Saflığın, sadakatin ve temizliğin simgesi haline gelen elmas yüzükler eşsiz ve büyüleyici tasarımları ile sizleri bekliyor. 
 

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı