Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı

Filtrele

Tema - Koleksiyon

Ürün Tipi

Maden Rengi

Fiyat Aralığı

3284 28930

177 adet ürün bulunmuştur.

Altın Günlük Kolye

Kolye, kadınların en çok tercih ettiği aksesuarlar arasında yer alır. Şık bir görünüm elde etmek için kurtarıcı özelliğine sahiptir. Altın kolye ise parlak ve zarif görüntüsüyle tarzınıza anında bambaşka bir hava katar. Bu sayede özel günlerde tüm dikkatleri çekebilirsiniz. Altın günlük kolye, ikonik ve farklı tasarımları ile oldukça farklı tarzlara hitap eder. Koçak imzasına sahip altın kolyeler, moda trendleri takip edilerek üretilir. Bu sayede hem tarzınıza hem de modaya uygun kolyeler ile günlük şıklığı yakalayabilirsiniz. 14 ayar altından elde edilen kolye modelleri sert yapıları ile darbelere karşı dayanıklı kalır. Bu sayede gün içinde uzun ömürlü kullanım için idealdir.

Altın Günlük Kolye Modelleri

Altın renkli zincire sahip kolyeler ile zarif bir tarz elde edebilirsiniz. Ayrıca günlük altın kolyeler inci ya da farklı renklerdeki taşlar kullanılarak daha da zenginleştirilir. Bu sayede kullanım alanınıza ve kombininize uygun olarak seçim yapabilirsiniz. Sade ve klasik bir tarza sahipseniz düz altın renkli ve figürlü kolyeleri tercih edebilirsiniz. Figürlü altın kolye özellikle spor bir tarz için kadınların en çok tercih ettiği seçenekler arasında yer alır. Aynı zamanda sevdiklerinize anlamlı ve ömür boyu kullanabilecekleri bir hediye almak istiyorsanız figürlü altın kolyelere göz atabilirsiniz.

Altın kolye nazar boncuklu günlük kullanım için oldukça fazla tercih edilir. Nazar boncuğunun şık görüntüsü ile altın saflığı Koçak kalitesiyle bir araya gelir. Hem zarif hem de spor bir tarz elde etmek için tercih edebilirsiniz. Nazar boncuğu tasarımı ile anlamlı bir hediye arayanlar için de idealdir. Farklı tasarımlara ve figürlere sahip altın kolye modelleri arasından her tarza uygun bir seçenek bulmak mümkündür.

Günlük Altın Kolye Seti

Günlük kullanım için altın kolye modelleri arasından spor tarzda olanlar uygundur. Figürlü tasarımları ile spor bir stil elde etmenizi sağlar. 14 ayar altından üretilen Koçak altın günlük kolye modelleri darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Bu sayede gün içinde kullanım için daha uygundur. Çünkü altın oranı daha düşüktür ve sert bir yapıya sahiptir. Göz figürlü altın kolye özellikle yaz aylarında sıkça tercih edilir. Renkli tasarımı ile sahilde de şık bir tarz elde etmenizi sağlar. Aynı zamanda suda kararma yapmadığından rahatlıkla kullanılabilir.

Özel günlerde şık ve zarif olmak için altının saflığı ve kalitesine güvenebilirsiniz. Aynı zamanda günlük kullanım için de altın kolyeleri tercih edebilirsiniz. Yonca şeklinde altın kolye anlamlı bir hediye olduğu gibi farklı modelleri ile her tarza hitap eder. Renkli taşlardan elde edilen yonca figürlü kolyeler ile özel günlerde ve yaz aylarında zarafet ve şıklık sizinle olur. Klasik ve modern bir tarza sahipseniz düz yonca figürlü altın kolyeyi kullanabilirsiniz.

Günlük Altın Kolye Fiyatları

Altın kolyeleri dayanıklı ve kaliteli oldukları için fiyat performans bakımından oldukça avantajlıdır. Farklı özelliklerine göre fiyatları arasında farklar görülür. Örneğin kaç ayar altın olduğu fiyat açısından önemlidir. Takı olarak kullanmak için 14 ayar altın en uygun olandır; çünkü daha sert bir yapıya sahiptir ve darbelere karşı daha dayanıklı kalır. Özellikle günlük kullanım için 14 ayar altın kolyeler tercih edilebilir.

Kolyenin tasarımı da fiyatları etkileyen bir faktördür. Renkli taşlar ve figürlere sahip modeller düz ve sade modellere nazaran daha yüksek fiyatlıdır. Figürlü altın kolye modelleri tarzınızı yansıtabilmenizi sağladığı gibi anlamlı bir hediye olarak da tercih edilebilir. Renkli taşlardan elde edilen altın günlük kolyeleri özellikle yaz aylarında tercih edebilirsiniz. Kaliteli taşlardan elde edildiği için renklerinde solma veya eskime olmaz. Aynı zamanda altın olduğundan oldukça dayanıklıdır. Böylece daha uzun ömürlü kullanabilirsiniz.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı