Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı

Filtrele

Fiyat Aralığı

4 20323

123 adet ürün bulunmuştur.

Estetik zevkler kişiden kişiye değişmekle beraber, her birey kendi stilini zaman içerisinde değiştirebilir ve kendisini en özel hissettiği farklı estetik çizgilere yönelebilir. Bu açıdan takı kullanımının yaşam boyunca ne kadar çeşitlendiği de açıktır. Biz, Koçak olarak, kadınların zamanla değişen ve her kadın arasında farklılaşan estetik zevklere odaklanarak çok geniş bir skala da farklılaşan altın tasarım küpe modellerimizi alanında uzman tasarımcılarla ortaya koyuyoruz. Her biri görsel özellikleriyle farklı bir mesajı içeren, kendi özgün estetiğini ortaya koyan bu küpe modelleri de kadınların kendi bireysel zevklerine hitap ediyor.

 

Kendinizi Özel Hissetmenin En Özel Yolu

 

Küpeler, kadınların takı grubu arasında estetik açıdan pek çok farklı şekilde faydalandıkları takılardır. Bu özellikleri bir yana tasarımsal çeşitlilikleri de çok fazla olduğu için her kadın kendisine en çok yakışanı, kendisini en iyi ifade eden tasarımı tercih eder. Koçak’ın özel tasarım altın küpeleri de bu amaca en iyi şekilde hizmet eder. Modeller arasında somut ve soyut formda pek çok görsel özelliğe sahip seçenekler yer alıyor. Altın zarif küpe seçenekleri arasında çeşitli figürleri temsil eden sallantılı uçlara sahip alternatifler yer alıyor. Örnek olarak ucunda arı şeklinde sallantılar bulunan küpeler, doğallığı seven kadınlara hitap ediyor. Benzer şekilde ucunda deniz kabuğu şeklindeki sallantısı bulunan modeller de bu tarza uygun olarak karşınıza çıkıyor. Yıldız, kalp, kelebek ve ayıcıklar gibi farklı şekillerde tasarımları da bulunan her model, genel tasarım çizgileriyle kişisel stilini benzersiz kılmak isteyen kadınlara altın zarafetini küpe formunda sunuyor. Sonuç olarak farklı kombinler ve farklı etkinlikler için küpenizle kombinlerinizi tamamlamak istediğinizde Koçak size tam da aradığınız imajı yaratmanızı sağlayacak alternatifler sunuyor.

 

Geometrik Şekillerin Modernliği

 

2000’li yılların başladığı dönemden itibaren, modern tasarım anlayışı önemli bir yükseliş yaşarken; geometrik şekiller de birçok alanda hem sade hem de estetik bir görünüm yakalamak üzere kullanılmaya başlandı. Özellikle keskin hatları olan kare, üçgen ve dikdörtgen gibi formların yanı sıra kusursuz daireler ve oval şekillerde soyut mesajların temsilinde bolca kullanılabiliyor. Tasarım altın küpe modellerinde de bu soyut şekillerden yola çıkarak oldukça zarif görünümler elde edilebiliyor. Koçak imzalı modeller arasında küpe halkası ucuna yerleştirilmiş altından geometrik şekiller yer alıyor. Kare uçlu modellerin yanı sıra üçgen ve daire şeklinde sallantıları bulunan alternatifler, kadınların kendi estetik zevklerine göre tercihleri olabiliyor. Geometrik estetiğin sınırlarına dokunmak isteyenler içinse küp formunda tasarlanmış küpe alternatifleri bir seçenek olarak karşınıza çıkıyor. İster altın rengi veya ister beyaz altın küpeler de renk açısından çeşitlilik arıyorsanız tercihiniz olabiliyor. Bu estetik özelliklerin yanı sıra maksimal ve geometrik şekillerde modeller de bulunabiliyor. Davut yıldızı ve damla formundaki küpeler tarz tasarımlardan hoşlananlar için şık birer alternatif olarak gösterilebilir.

 

Pırlantayla Güçlendirilmiş Zarafet

 

Koçak imzalı tasarım altın küpeler arasında pırlanta taşlarla süslenmiş alternatifler de yer alıyor. Bu modeller Koçak’ın uzmanlık alanı olan iki bileşeni bir araya getiriyor olmaları yönünden de öne çıkıyorlar. Özel tasarım çizgilerine sahip altın küpelerde pırlantanın farklı formlardaki süslemeleri, kulağınızda zarafeti taşımanızı sağlayabiliyor. Altın taşlı küpeler arasında altın renginin göz alıcılığı ile beraber pırlantanın baget kesimiyle ortaya çıkan büyük ışıltıyı birleştiren seçenekler tercihiniz olabiliyor. Öte yandan farklı estetik zevklere hitap eden çeşitli somut figürleri temsil eden küpe uçlarında da pırlanta taşlar yer alabiliyor. Tüm bu seçenekler ve daha fazlası Koçak’ta sizleri bekliyor.

 

Şimdi siz de aradığınız özel tasarım altın küpe modellerini keşfetmek için Koçak online mağazasını ziyaret edebilir ve altın tasarım küpe fiyatları hakkında bilgi edinerek tarzınız için uygun olan modeli Koçak güvencesiyle sipariş edebilirsiniz.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı