Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı

Filtrele

Fiyat Aralığı

64338 253470

4 adet ürün bulunmuştur.

Yeşil, moda dünyasında belkide en niş renklerden birisi olarak dikkat çeker. Kombinlerde kullanımı her zaman pek kolay olmayan bu özel renk, kişilerin kendi tarzlarına uygun olan bir görünüm yakalamak istediklerinde cesurca faydalanabildikleri bir renktir aynı zamanda. Durum böyle olunca da yeşil kişisel zevkinize hitap eden bir renkse, bu rengi kullanırken aynı zamanda iddialı bir görünüm de istersiniz. Zümrüt taşı da tam olarak bu ihtiyaca hitap eden bir değerli taş olmakla birlikte, takılarda yer aldığında yeşilin en derin tonlarını çarpıcılıkla birleştirmenize yardımcı olabilmektedir. Zümrüt bileklik modelleri bu arayışa yanıt niteliği taşıyan özel takılar olarak öne çıkmaktadır.

Zümrüt Bileklik Seçiminizle Göz Kamaştırın
Değerli taşların her biri taşıdıkları renkleri itibarıyla kendilerine has bir estetik mesaj taşırlar. Özgün renkleri aynı zamanda ışıltıyla da birleşir ve kullandığınız takılarda yer alarak size arzu ettiğiniz estetiği yakalayabilme imkanı verir. Zümrüt, bu değerli taşlar arasında yeşili zarafetle öne çıkarmaktadır. Zümrüt taşlı bileklik de el ve bilek estetiğine doğal, ferah, çarpıcı bir görünüm vermek isteyenlerin tercihi olmaktadır. Zümrütün en göz kamaştırıcı formunu yakalamak üzere Koçak’ın uzman tasarım ekibinin ellerinde tasarlanan bileklik modelleri, tarzınızı tamamlamak üzere cesurca tercih edebileceğiniz modeller olarak karşınıza çıkıyor. Birbirinden farklı kesim stili ve takı formu ile çeşitlenen bileklik modellerini ister günlük ister özel etkinliklerde de rahatça kullanabiliyorsunuz. Bu durum da kişisel tarzınızı arzu ettiğiniz her an açığa çıkarabilmenizi; özgün tarzınızı benzersiz kılmanızı mümkün kılabiliyor. Yeşilin yarattığı doğal görünümü tamamlamanın en etkili yollarından birisi de altın rengi bu renk ile bir araya getirmekten geçiyor. Koçak’ta altın rengi bileklik üzerinde yer alan yakut taşı, benzersiz bir uyumu karşınıza çıkarıyor. Bu modeller arasında özgün süslemelere sahip alternatifler de bulunabiliyor. Sonuç olarak her zevke hitap eden, farklı estetik görünümler sunan modeller tercih edilebiliyor.

Zümrüt Bileklik ile Benzersiz Kombinler Yaratmak
Kombinlerin zor renklerinden birisi olan yeşili dikkat çekici kılmak, sadece taze bir görünüm değil aynı zamanda zarif olmak için de göz kamaştırıcı detaylara ihtiyacınız olabilir. Bu noktada zümrüt taşını taşıyan takılar oldukça isabetli seçenekler olarak karşınıza çıkıyor. Zümrüt taşı, yeşilin derin rengini ortaya koyarken parlak görünümüyle de bu özel rengi dikkat çekici kılıyor. Her açıdan çarpıcı bir estetik yakalamak için ise bu özel taş bileklik modellerinde özgün tasarımlarla buluşabiliyor. Pırlanta taşlarla süslenmiş zümrüt taşlı bileklik seçenekleri burada öne çıkan alternatifler arasında yer alıyor. Bu modeller, zümrüt taşını merkezine alan ve etrafında küçük pırlanta taşlar yerleştirilen tasarımlarıyla dikkat çekiyorlar. Her açıdan göz kamaştırıcı olmak üzere tasarlanmış olan bu modellerde zümrüt taşı merkezde dikkat çekerken küçük pırlanta taşlar ise her tarzınıza ışıltı katıyor. Bir bütün halinde akışkan tasarıma sahip olan zümrüt taşlı pırlanta bileklik seçenekler şekilleriyle de çeşitlenebiliyorlar. Bu özel görünümü elde etmek isteyen kadınlar ise kendi tarzlarına en uygun olan şekil ve yapıdaki modeli tercih ederek kombinlerini benzersiz kılabiliyorlar. 

Zümrüt Bileklik ve Renk Uyumu
Zümrüt taşının derin yeşili ile renkleri birleştirmek istediğinizde beyaz, altın rengi ve kırmızının bazı tonları oldukça başarılı seçenekler olabilir. Beyaz renkli kombinlerinizde zümrüt bilekliğiniz öne çıkan parça haline gelebilir; altın rengi ile muhteşem bir uyum yakalayabilir ve kırmızı renkli kombinlerinizde kontrast yaratarak dengeyi zıtlıkta bulabilirsiniz.

Her açıdan kendinizi özel hissetmek için tercih edebileceğiniz modelleri şimdi Koçak online mağazasında inceleyebilir; zümrüt bileklik fiyatları hakkında bilgi edinerek beğendiğiniz modeli satın alabilirsiniz.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı