Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı

Filtrele

Fiyat Aralığı

7038 13886

8 adet ürün bulunmuştur.

Yüzükler, kadınların en sık kullandıkları takılar arasında yer alırlar ve birçok farklı stil yaratmak üzere kullanılabilirler. Bu açıdan da çok fazla sayıda tasarım alternatifi bulunabilen yüzüklerin, estetik açıdan farklı mesajları da olabilir. İster birisine hediye olarak veya isterseniz kendinize özel bir hediye olarak alabileceğiniz birbirinden çarpıcı tasarımlarıyla öne çıkan altın baget yüzük modelleri Koçak’ta sizi bekliyor. Koçak’ın iki değerli uzmanlık alanı olan pırlanta ve altını bir araya getiren bu modeller, şıklığınıza hem ışıltı hem de altın zarafeti getirebiliyorlar.

 

Baget Pırlantanın Göz Alıcılığı Altınla Birlikte

 

Altın, değerli madenler arasında takılarda çok sık kullanılmakla birlikte kadınların takı tercihinde de yoğun bir şekilde yer almaktadır. Pırlanta ise yine uzun dönemler boyu takıların süslenmesinde kullanılan değerli taşlar olarak hem parlaklıkları hem de zarafetleriyle tercih edilmektedir. Bu iki estetiği bir araya getiren baget altın yüzük ise göz alıcılığıyla dikkat çekmektedir. Pırlantanın, yapısal olarak görece daha büyük ve keskin hatlarla şekillendirilmiş formu olan baget kesim, yüzüklerde oldukça şık bir görünüm yaratmaktadır. Koçak’ın uzman tasarımcı ekibi ise bu kesim stilini altın ile bir araya getirerek kadınlar için harikalar yaratmaktadır. Modeller incelendiğinde, farklı zevklere hitap eden çok sayıda alternatif dikkat çeker. Burada kullanıcının seçimi ise sadelik veya daha fazla görünüm için maksimal çizgiden yana olmaktadır. Altın baget yüzük modelleri genel olarak bu ayrım ile tercih edilirken; her iki estetik çizgi için de oldukça farklı tasarımlarla karşılaşılabilmektedir. Maden renkleri, pırlanta kesimleri ve montür tasarımları açısından çeşitlenen modelleri siz de Koçak’ta keşfederek seçiminizi yapabilirsiniz.

 

Şıklığınıza Koçak Dokunuşu

 

Baget pırlanta yüzüklerde altın maden ile tasarım, çok şık görünümler ortaya çıkarabilmektedir. Modeller arasında yer alan küçük pırlanta taşlarla çevrelenmiş halkası ve ortasında büyük bir baget pırlanta ile tasarlanmış seçenekleri bu noktada tercih edebilirsiniz. Göz kamaştırıcı tasarımı her açıdan desteklenmiş olan bu modeller arasında beyaz renkte altın ile tasarlananlar, pırlanta berraklığını altının beyaz parlaklığıyla bir araya getirme gücünü ortaya koyuyorlar. Baget taşlı altın yüzük seçiminizde daha maksimal bir tasarıma yönelmek istiyorsanız, üzerinde birden fazla büyük baget pırlanta taş bulunduran seçeneklere göz atabilirsiniz. Bu modeller parmağınızı saran beyaz altın halkaları üzerinde taşıdıkları baget pırlantalarla adeta göz kamaştırıcılığın yeni sınırlarını keşfetmenize yardımcı oluyorlar ve kombinlerinize her açıdan görünürlük kazandırabiliyorlar. Altın baget yüzük modelleri arasında tektaş ve beştaş seçenekler de yer alıyor. Tektaş seçenekler, klasik tektaş pırlanta görünümünü altın yüzük ile bir araya getirirken; beştaş modeller özel tasarım montürlere yerleştirilmiş beş baget pırlantayı parmağınızda altın zarafetiyle taşımanızı sağlıyorlar. Tüm bu çok seçeneklilik sayesinde siz de Koçak’ta tarzınıza uygun olan modeli bulabiliyor; hem günlük hem de özel kombinlerinizde pırlanta ışıltısına kavuşabiliyorsunuz.

 

Tarzınız için En İyisini Seçin

 

Altın baget yüzük modellerinde maden rengi olarak beyazın yanı sıra klasik altın sarısı rengi de tercih edebilirsiniz. Bu modelleri kavramsal olarak ele alacak olursanız, pırlantanın baget kesimi yüzüğün modern yönünü; altın rengi yüzük ise klasik altın yüzük estetiğini ortaya çıkardığı için iki farklı tarzı bir araya getiren bir tasarıma sahip olmanın zevkini yaşayabilirsiniz. Altın sarısı baget yüzük modellerinin incelikle tasarlanmış alternatiflerini Koçak’ta hemen inceleyebilirsiniz.

 

Tüm bu detaylar ışığında siz de hemen şimdi Koçak online mağazasında yer alan altın baget yüzük modellerine göz atabilir; altın baget yüzük fiyatları hakkında bilgi edinerek tarzınıza en uygun modeli hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı