Filtrele

Ürün Tipi

Fiyat Aralığı

559 4090

22 adet ürün bulunmuştur.

Koçak’ın en beğenilen özel koleksiyonları arasında yer alan Hello Kitty koleksiyonu, küçük çocukların favorileri arasında yer alıyor. Çocukların rengarenk dünyalarına hitap eden takılar arasında birbirinden özgün tasarımlı seçenekler bulunuyor. 

Modern ve yenilikçi tasarımıyla dikkat çeken kolye ve bileklik modelleri çocukların şıklığına farklı bir boyut kazandırıyor. Bebek ve çocuklara rengarenk ve özel hediyeler sunmak isteyenlerin de vazgeçilmezi olan Hello Kitty koleksiyonu tasarımları en anlamlı hediye seçeneklerinden oluyor. 

Hello Kitty figürleriyle çocukların gözdesi haline gelen özel seride, çocukların altının ışıltısını stilinde vurgulayabileceği birçok farklı alternatif yer alıyor. Özgün dokunuşlarla tasarlanan takılar çocukların şıklığını en iyi şekilde yansıtıyor. 

Hello Kitty Figürlü Özgün Tasarımlar

Özel anlar için anlamlı ve değerli bir hediye olan Hello Kitty tasarımları, çocuklara hiç unutamayacakları özel hatıralar sunmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Sevimli Hello Kitty figürlerinin başarılı bir şekilde detaylandırıldığı tasarımlar çocukların giydikleri kıyafetleri ve kullandıkları aksesuarlarıyla eşsiz bir bütünlük yakalıyor.

Bebekler ve çocukların şıklığını tamamlayabilecekleri zengin seçenekler sunan Koçak, günün her anında kullanılabilecek Hello Kitty figürlü özel tasarımlarıyla sizleri bekliyor. Altının ışıltısını en iyi şekilde yansıtabilen tasarımlar arasında her bütçeye uygun seçenekler yer alıyor. 

Hello Kitty koleksiyonundaki tasarımların fiyatları ürün modelleri ve özelliklerine göre değişiyor. Fiyat seçeneklerini inceleyerek sizler de bebekler ve çocuklar tarafından büyük bir beğeniyle kullanılan değerli mücevherlere sahip olabilirsiniz. 
 

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı