Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı

Filtrele

Fiyat Aralığı

16905 45500

22 adet ürün bulunmuştur.

Elmas Kolyeler

Günlük hayatta en çok kullanılan takıların başında kolyeler gelir. Kolyeler genel görünümünüze verdiği canlılıkla kombininizi ileri taşımak için oldukça elverişli aksesuarlardır. Kolyelerin bu kadar etkili aksesuarlar olmsaı nedeniyle alt kategorileri de fazladır. Daha basit malzemelerden de üretilebilen kolyeler bulunmakla birlikte aynı zamanda kıymetli taşlarla da taçlandırılan modeller mevcuttur. Dayanıklı, şık, gösterişli ve değerli bir kolye almak isteyenlerin tercihlerinin başında elmas kolye gelir. Elmas çok değerli bir taş olmasının yanı sıra büyüleyici bir görünüme sahiptir. Eğer siz de bir elmas kolyeye sahip olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Üst düzey tasarımları ince el işçiliğiyle birleştiren Koçak, elmas kolye konusunda geniş bir skalaya sahiptir. Bu nedenle hangi tarza sahip olursanız olun sizi yansıtacak bir kolye bulmanız Koçak için oldukça kolaydır. Bu kolyeler hakkında en çok merak edilen konulardan biri fiyatlarıdır. Elmas kolye fiyatları hakkında net bir şey söylemek pek mümkün değildir. Hatta bu konuda aralık bile belirtmek zordur. Bunun sebeplerinden biri ince el işçiliğine dayanıyor olmasıdır. Usta ellerden çıkan ve detaylarla bezenmiş bir elmas kolye sade modellere göre daha yüksek fiyatlı olabilir. Bir diğer belirleyici unsur da taş sayısıdır. Bazı tasarımlarda tek bir elmas kullanılırken bazılarında pek çok parçadan oluşan elmaslar bir araya gelir. Taş sayısı arttıkça fiyat da yükselir. Elmasın karatı da bu konuda farklılık yaratır. Elmas bir kolye istiyorsanız fakat yüksek fiyatlar size uygun değilse 0.02 karat elmas kolye tercih edebilirsiniz. Elmas kolye alma gibi bir fikriniz varsa hemen hemen her bütçeye uygun ve eşsiz tasarıma sahip bir kolye Koçak tarafından oluşturulmuş koleksiyonlarda mevcuttur.

 

Şıklığın Timsali Elmas Kolyeler

Mücevherler tarihin eski zamanlarından beri değerli görülmüş ve sevilmişlerdir. Kolyeler ise tüm mücevherler arasında en çok sevilen ürünlerdir. İlk bakışta dikkat çekmesi kolyeleri daha önemli bir aksesuar haline getirmişti. Kolyeler çok pahalı olmayan materyallerle üretilebileceği gibi değerli taşlarla da üretilebiliyor. Bu tarz değerli materyallerle üretilen mücevherler içinde elmas kolyeler dikkat çekmektedir. Pek çok farklı tasarımla insanları etkileyen elmas kolyeler oldukça sevilmektedir. Çiçek motifleri elmas kolyelerde sık sık kullanılır. Bu işin ustaları tarafından ince el işçiliğiyle özenerek üretilen modeller elmas kolyeler arasında ön plandadır. Bu modellerde tasarım da el işçiliği kadar önemlidir. Hangi motife hangi taşın daha uyumlu olacağı, bir kolyede kaç karatlık taşların kullanılacağı gibi hususlar tasarımın temellerini belirler. Damla elmas kolye de sevilen bir tasarım modelidir. Değerli taşları zarif bir tasarımla birleştirerek son derece şık ve zarif bir tasarım oluşturur. Siz de şık tasarımlarıyla insanları etkileyen bir elmas kolye arıyorsanız Koçak muhteşem modelleriyle sizi memnun edecek.

 

Herkese Uygun

Kolyeler kombinlerin tamamlayıcısı olması nedeniyle rağbet görmektedir. Kolyeler konusunda asıl önemli olan hangi modeli hangi kıyafetle kombinleyeceğinizdir. Elmas kolyeler de birçok farklı kıyafetle kullanılabilen farklı tasarımlara sahiptir. Bu konuda Koçak müşterilerinin yüzünü güldürüyor çünkü elmas kolyeler açısından son derece geniş bir yelpazeye sahip. Günlük kombinlerinize hoş bir dokunuş yapmak isterseniz geometrik kesimli kolyeler size uygun olabilir. Bu tarz geometrik ve minimal ürünler modern bir görünüm yaratmak için oldukça elverişlidir. Gece kıyafetlerine uygun olarak ise elmas kolye gerdanlık şeklinde karşımıza çıkmaktadır. Çeşitli taşlarla bezenmiş elmas gerdanlıklar özel günlerinize eşlik etmek için harika seçimlerdir. Gerdanlıklar, sade ve şık bir şekilde güçlü olabileceği gibi daha gösterişli tasarımlarla da kendini gösterebilir. Su yolu elmas kolye ise adeta zarafetin timsali konumundadır. Kolye üzerine dizilmiş taşların oluşturduğu zarif görüntü şık kombinleri üst seviyeye çıkaran, günlük kombinleri ise çok daha şık bir hale getiren bir niteliktedir. Her  kıyafetinizle uyan fakat ben buradayım diyen bir ürün alıyorsanız renkli elmaslar tam size göre. Siyah elmas kolye hem tüm kıyafetlerle uyum sağlar hem de tasarımları ön plana çıkaran çarpıcı bir görünüm sunar. İçinde farklı motiflerin bulunabildiği, çeşitli tonlarıyla elmasa yakışan bir diğer renk mavidir. Koyu tonlardaki mavi elmas kolye ışıl ışıl ve harika bir kolyeye sahip olmanız için ideal bir seçimdir. Açık tonlardaki mavi kolyelerde ise içinde farklı desenlerin bulunduğu modelleri bulabilirsiniz.

Harika Bir Hediye

Mücevherler hediye seçimleri için sıkça değerlendirilen son derece kıymetli ürünlerdir. Hediye alacağınız kişiyi iyi tanıyorsanız tam olarak tarzına uygun bir elmas kolye seçimi onu çok mutlu edecektir. Elmas kolye dendiğinde aklınıza sadece ağır ve ihtişamlı gerdanlıklar gelmesin Genç kadınlardan yetişkinlere kadar tüm sevdiğiniz kadınlara uygun bir elmas kolyeyi Koçak bünyesinde geliştirilen güzel koleksiyonlarda bulabilirsiniz. Örneğin, çok sevdiğiniz eşinize evlilik yıldönümünüz için bir hediye bakıyorsunuz. Burada elmas kolyeler eşiniz için harika bir seçim olacaktır. Eşinizin klasik bir tarzı varsa çiçek motiflerinin ağırlıkta olduğu modellere, modern bir tarzı varsa geometrik kesimlerin kullanıldığı modellere yönelebilirsiniz. Bununla birlikte genç bir sevdiğinize hediye bakıyorsanız, genç kadınlara uygun modern ve dinamik görünümlü, renkli taşlara sahip parlaklığı ile gözleri alan 0.17 karat elmas kolye çeşitleri de değerlendirebilirsiniz. Yine şık tasarımlara sahip damla şeklinde kesime sahip modeller de pek çok kombinle uyum sağlayan zarif seçimlerdir. Üstelik küpe, bileklik vb. aldığınız elmas kolyenin takımı mücevherlerle hediyenizi daha da genişletebilirsiniz. Sevdiklerinize kendini özel hissettirecek tüm hediyeler için Koçak eşsiz tasarımlarıyla sizi bekliyor.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı