Filtrele

Fiyat Aralığı

945 7058

69 adet ürün bulunmuştur.

Elmasların muhteşem mücevherlere dönüştüğü elmas kolye koleksiyonlarında her yaştan kadının stilini tamamlayabileceği farklı seçenekler yer alıyor. Elmas kolye modelleri her zaman göz kamaştıran ve en değerli olan takılardan oluyor. Koçak tarafından tasarlanan özel mücevherler elmasın doğallığını sizlere en iyi şekilde yansıtmayı başarıyor.

Elmas yakut ve safir gibi farklı şekillerde tasarlanan elmas kolyeler arasında değerli taşların yer aldığı birbirinden özgün tasarımlı seçenekler sizlere sunuluyor. Klasik ve alternatif modellerin bulunduğu elmas kolyeler arasında ametist taşlı tasarımlar da bulunuyor. 

Zamansız Tasarımlı Elmas Kolye Modelleri

Kadınların en sevdiği takılar içerisinde yer alan elmas kolyeler, fark yaratan özgün ve yenilikçi tasarımlarıyla görenleri büyülüyor. Zarif ve göz kamaştıran elmas kolyeler sayesinde sizler de bulunduğunuz her ortamda tüm bakışların stilinize çevrilmesini sağlayabilirsiniz. 

Şık kombinlerinizi en modern şekilde vurgulayabileceğiniz elmas kolyeleri ister özel gün ve gecelerde ister günlük hayatınızda kullanabilirsiniz. Elmas kolye modellerini dilerseniz sevdiklerinize özel günlerde hediye olarak sunabilirsiniz. 

Zamansız duruşuyla beğenileri toplamayı başaran elmas kolyeleri tercih ederek tarzınıza farklı bir duruş kazandırabilirsiniz. Spor, klasik ve alternatif giyim tarzlarıyla eşsiz bir birliktelik yakalayabilen elmas kolyeler zarifliğinizi vurgulayabilmenize yardımcı oluyor.

Modaya uyumlu giyinebilmenizi sağlayan elmas kolye fiyatları arasında farklı seçenekler yer alıyor. Fiyatlar, seçeceğiniz ürünün teknik özellikleri ve modeline göre değişiyor. Sizler de ömür boyu kullanabileceğiniz değerli bir mücevher arıyorsanız Koçak elmas kolye koleksiyonuna göz atabilirsiniz. 
 

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı