Filtrele

Ürün Tipi

Karat

Renk

Berraklık

Maden Rengi

Fiyat Aralığı

7825 31946

10 adet ürün bulunmuştur.

Zarifliği ve sadeliğiyle dikkat çekerek kadınların ilk tercihleri arasında yer alan pırlanta su yolu bileklik modeli Koçak imzasıyla sizlerle bir araya geliyor. İnce ve titiz bir işçiliğin ürünü olan pırlanta bileklik modelleri girdiğiniz her oramda tarzınızı dışarıya en şık şekilde yansıtabilmenizi sağlıyor.

Kıyafetlerinize farklı bir ışıltı katabilmek ve bileğinizin zarifliğini vurgulayabilmek için tercih edebileceğiniz pırlanta su yolu bileklikler farklı karat seçenekleriyle sizlere sunuluyor. Sade stilleri göz kamaştırıcı hale getiren su solu bileklikler sevdikleriniz için romantik ve anlamlı hediye seçenekleri arasında da yer alıyor.

Doğal ve Özgün Tasarımlar

Koçak güvencesiyle sahip olabileceğiniz pırlanta su yolu bileklik modelleri kadınların en özel aksesuarlarından oluyor. Sizler de kendinizi özel ve şık hissedebileceğiniz bir mücevher arıyorsanız pırlanta su yolu bileklik modelleri ile tanışabilirsiniz. 

Koçak tarafından büyük bir titizlikle tasarlanan pırlanta su yolu bileklik modelleri dış görünümüyle ön plana çıkmak isteyen ve stilini vurgulamak isteyen kadınların ilk tercihlerinden oluyor. Özel gün ve gecelerde kullanabileceğiniz pırlanta su yolu bileklik modellerini isterseniz günlük hayatınızda da şık bir şekilde kullanabilirsiniz. 

Estetik ve özgün tasarım dokunuşları ile dikkatleri üzerine çeken pırlanta su yolu bileklik modelleri sizi her zamankinden daha özel ve zarif gösterebilecek etkisiyle öne çıkıyor. Sizler de göz kamaştırıcı mücevher modelleriyle uzun süredir hayalini kurduğunuz tüm özgün stilleri gerçeğe dönüştürmeye başlayabilirsiniz. Pırlanta su yolu bileklik fiyatları ürün modeline göre değişiyor. 
 

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı