Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı

Filtrele

Ürün Tipi

Karat

Renk

Berraklık

Maden Rengi

Fiyat Aralığı

33111 151253

8 adet ürün bulunmuştur.

Aksesuar kullanımı herkesin hayatında oldukça önemli bir yer kaplamaktadır. Günlük hayatta takılan takıların yanında özel günlerde de farklılık gösteren takı kullanımı oldukça fazladır. Bu sebeple değişen zevklerin ve tercihlerin doğrultusunda farklı tasarımlar üretilmeye son yıllarda daha fazla ağırlık verilmektedir. Aksesuarlar arasında tercih edilen bu takıları ayrı ayrı alabileceğiniz gibi set halinde alıp kullanmak da oldukça yararlı olacaktır. Birbirinden farklı seçenekleri müşteri tercihleri doğrultusunda tasarlayan Koçak ürünleri arasında zevkinize ve bütçenize uygun takıları kolaylıkla bulabilirsiniz.

Su Yolu Bileklik

Günlük hayatta kadınların kullanmaktan en çok keyif aldıkları ve tercih ettikleri takılar arasında bileklikler yer almaktadır. Yalnızca kadınların değil erkeklerin de oldukça sık tercih ettiği aksesuarlardan biridir. İster günlük hayatta spor modeller ister özel günlerde gösterişli modeller kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Erkeklerin de hediye konusunda işini oldukça kolaylaştıran bileklikler farklı modelleri ve şık tasarımları ile en güzel hediye alternatiflerinden birini oluşturmaktadır.

Özel günleri oluşturan doğum günü, Anneler Günü, Sevgililer Günü ile birlikte en özel günleri oluşturan düğün, nişan, söz gibi anlarda tercih edilen bileklikler sevginin en güzel yansımasını oluşturmaktadır. Bu alanda seçilecek en değerli taş ise sonsuz aşkı temsil eden pırlanta içeren ürünler olmaktadır. Pırlanta taştan oluşan bileklikler farklı isimlerle değerlendirilmekte ve özelliklerine göre farklı fiyatlarda piyasada yer bulabilmektedir. Bu pırlanta bileklikler arasında renkli taşlardan oluşan bileklikler ile beraber baget formunda bileklikler de tercih edilen modeller arasındadır. Aynı zamanda zarif bir duruş sergilemesi bakımından su yolu bileklik olarak isimlendirilen bileklikler de son yıllarda oldukça trend olan modellerden birini oluşturmaktadır.

Su Yolu Bileklik Modelleri

Abartılı ve gösterişli aksesuarlardan uzak sade ve şık tasarımları tercih eden kadınların son yıllarda sıklıkla kullandıkları su yolu bileklikleri birçok küçük pırlanta taşın sık sık yan yana dizilmesi ile ortaya çıkan oldukça zarif bir modeldir. Hem günlük kullanıma hem de özel anlarda kullanıma uygun tasarımlara sahip olan bu pırlanta bileklikleri her türlü bütçeye uyacak fiyatlarda kolaylıkla bulabilirsiniz. Alışılmışın dışında bir model olan su yolu bileklikler içinde ince su yolu bileklik modelleri de ince ve şık tasarımı ile birçok aksesuar ile kombine edebilirsiniz.

En önemli özelliği sade ve zarif bir görüntüye sahip olması olan pırlanta su yolu bileklik modelleri gösterişten uzak zarafetin yansıtıldığı takılar içinde tercih edilebilecek bileklik çeşitlerinden birini oluşturmaktadır. Usta ellerden çıkan su yolu bileklik modelleri ince ve titiz bir çalışmanın sonucu olmakla birlikte kullanılacak her kombinle uyumlu olacak tasarımları da bünyesinde barındırmaktadır. Eşsiz güzelliği ile sevdiklerinizin daha özel hissetmesini su yolu bileklik çeşitleri ile sağlayabilirsiniz.

Su Yolu Bileklik Kullananlar

Pırlanta taş içeren takılar kullanımı ile beraber bakımında da dikkat isteyen değerli taşlardır. Bu durumda pırlanta seçiminin oldukça dikkatli yapılmasında ve sertifikalı ürünleri almakta fayda vardır. Su yolu bileklik kullananlar da paylaştıkları tecrübeleri ile bilekliklerin kullanımı ve bakımı hakkında deneyimlerini sizlerle paylaşmaktadır.

Su yolu bileklik özellikleri ile farklılık göstermekte ve bu özellikler tasarımlarının da değişiklik göstermesine neden olmaktadır. Örneğin pırlanta taşın tamamına dizilmesi ile değil yalnızca üst kısımda yer alması ile tasarlanmış olan modeller mevcuttur. Farklı bir tarz oluşturan bu tasarıma sahip bileklikler hem modern biz çizgiyi bünyesinde barındırmakta hem de günlük kullanıma uygun olmaktadır. Diğer yandan pırlanta taşın şekline göre farklı isimlerle adlandırılan su yolu bileklikler, birbirinden özel renkleri sizlere sunmaktadır. Birbirinden farklı pırlanta bileklik çeşitleri arasında kararsız kalıyorsanız su yolu bileklik yorumları yapan kullanıcıların tecrübeleri sizlere bu noktada yardımcı olacaktır. Modeli satın almadan önce yorumları takip edebilir, gerekli bilgileri edinebilir ve doğru pırlanta taşlı takıları kolaylıkla seçebilirsiniz.

Su Yolu Bileklik Çeşitleri

Pırlanta bileklikleri birbirinden ayıran bazı özellikler vardır ve bu özellikler pırlantalı ürünlerin fiyatını da oldukça etkilemektedir. Başlıca özellikleri ise pırlanta bileklik alımında pırlanta taşın kesim biçimi ve taşın şekli olmaktadır. Su yolu bileklik çeşitleri, büyüklü küçüklü farklı pırlantalarla birlikte, safir ve elmas gibi taşlarla da zenginleştirilmiş seçenekleri sizlere sunmaktadır. Diğer yandan son yıllarda duruşu ile oldukça tercih edilen beyaz altından oluşan su yolu bileklik modelleri de pırlanta taşları üzerinde bulundurmaktadır.

Su yolu bilekliklerinin diğer bir farkı da sahip olduğu karat oranı olmaktadır. Bu gibi taşlarda yer alan karat oranı pırlanta taşın ağırlığını yansıtır. Karat oranı yükseldikçe o taşın değeri de artış göstermektedir. Bileklik çeşitleri genellikle karat oranı düşük birçok pırlantadan oluşur. 2 karat su yolu bileklik modelleri ise daha büyük taşlardan oluşmakta ve gösterişli tasarımı ile göz kamaştırmaktadır. Aynı zamanda 3 karat su yolu bileklik modelleri de eşsiz tasarımı ile iddialı bir görüntü vermenize yardımcı olacaktır. Karat oranı dışında pırlanta takı seçerken oldukça dikkatli olmalısınız.Taşın rengi ve berraklığı farklı derecelerle sizlere sunulur. Tüm dereceler ürün bilgilerinde ve ürünle birlikte size gelen sertifikada yer alır.

Pırlanta taşlı ürünler, özen gösterilmediği takdirde çizilebilir veya parlaklığını kaybetmeye başlayabilir. Bu sorunların önüne geçmek için pırlanta taşlara sahip takılarınızı özel muhafaza kutusunda saklayabilirsiniz. Aynı zamanda ağır kimyasal içeren temizlik ürünleriyle temas ettirmemeye özen gösterebilirsiniz. Dikkatli kullanım gerektiren bu gibi değerli taşları bakımına özen göstererek kullanmanız taşın ilk gün ki zarafetini uzun yıllar korumasına yardımcı olacaktır.

Su Yolu Bileklik Fiyatı

Klasik modellerin aksine geleceğe yönelik tercihlerde bulunmak isteyenlerin zevkine hitap eden modellerin olduğu su yolu bileklikler, değişik tarzlarda satışa sunulmaktadır. Pırlanta bileklik modellerini birbirinden ayıran özellikler bu bilekliklerin fiyatlarının da değişiklik göstermesine neden olmaktadır. Ancak su yolu bileklik fiyatı, her bütçeye hitap edecek seçeneklerle satışa sunulmaktadır. Seçenekler arasından kendinize ve tarzınıza en uygun olanı rahatlıkla bulabilirsiniz.

Su yolu bileklik altın fiyatları, üzerinde yer alan taş sayısına içerdiği nüanslara göre de farklılık göstermektedir. Ürün seçeneklerinden birini satın alırken, geleceğe yönelik tercihler yapmak istiyorsanız içerisinde hem su yolu modeline sahip kolye hem de bileklikten oluşan setleri edinmeniz hem bütçenize hem de stilinize katkıda bulunacaktır. Beğendiğiniz modeli set halinde almanız içerisinde yer alan kolye ve bileklikleri ayrı ayrı kullanmanıza yarar sağlayarak, size işlevsel bir kullanım sunacaktır. Birbirinden farklı tasarımlara sahip pırlanta bileklik modelleri sunan Koçak, her zaman sizin ve sevdiklerinizin yanında olmaya devam edecektir.

Pırlanta Su Yolu Bileklik

Mücevherler tarz sahibi herkesin vazgeçilmezleri olarak öne çıkar. En çok rağbet gören pırlanta modelleri arasında su yolu bileklikler de yer alır. Özel pırlantalarla sarılmış hem zarif hem de şık bir görünüme sahip olan pırlanta su yolu bileklik modelleri her tarza ve zevke uygun seçenekleri ile de dikkat çeker.
Yaşamın her alanında kullanılmakta olan pırlanta su yolu bileklik modelleri, yalnızca kadınların değil, erkeklerin de sık tercih ettiği zarif modeller arasındadır. Birbirinden farklı pek çok modelde üretilen pırlanta su yolu bileklik modelleri, Koçak sayesinde isteğe bağlı olarak özelleştirme imkanları ile de sunulur.
Sade fakat göz alıcı seçenekler sunan pırlanta su yolu bileklik fiyatları kullanılan taş miktarına, pırlantaların karatına ve daha pek çok etkene bağlı olarak değişkenlik gösterir. Her bütçeye ve beğeniye uyumlu modellere Koçak Gold sayesinde kolaylıkla ulaşmak mümkündür.

En Göz Alıcı Pırlanta Su Yolu Bileklikler Koçak'ta!

Pırlantalar son derece değerli ve zarif taşlardır. Aksesuarlar içerisinde sıklıkla kullanılan ve her kesimin beğenisine hitap eden pırlantaların farklı modellerle farklı takı seçenekleri içerisinde kullanıldığı görülebilir. Pırlanta bileklik modelleri sıklıkla tercih edilen takılar arasında yer alır. Özellikle su yolu bileklikler hem parlak hem sade hem de şık bir görünümü hedefleyen hemen herkesin kombinlerinin yıldız parçası olarak öne çıkar.
Güvenilir ve kaliteli bir ürün bulmak da önemlidir. En göz alıcı modellere Koçak farkı ile ulaşmak mümkündür. Dilerseniz su yolu, oval, pırlanta baget bileklik gibi farklı pek çok seçenek arasından bir tercihte bulunarak da tarzınızı yaratabilir, şıklığınıza şıklık katabilirsiniz!

Pırlanta Su Yolu Bileklik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Son derece şık ve zarif bir görünüme sahip olan pırlanta su yolu bileklikleri seçerken dikkat edilmesi gereken belli başlı noktalar bulunur. Bu noktalar şu şekilde sıralanabilir:

  1. Pırlanta taşlarının karatları dikkat edilmesi gereken ilk noktadır. Karatın büyüklüğü, kullanılan taş adedi ve sıklığı, karat büyüklüğüne bağlı olarak sahip olunması beklenen sertifikalar büyük önem taşır.
  2. Su yolu bilekliklerde taşların berraklığına, zincir materyaline bağlı olarak fiyatlarda ve bileklik değerinde farklılıklar olacaktır. En berrak taşlı ve en parlak bilekliklerin en değerliler olduğunu göz önünde bulundurarak bir tercih yapılmalıdır.
  3. Pırlantaların kesimi de önemlidir. Su yolu bilekliklerde model tek tip olsa da taşların kesim şekillerine bağlı olarak berraklıkları ve ışıltıları artar. Bu noktaya özellikle dikkat etmek gerekir.
  4. Satıcının güvenilirlik derecesi ve ürünün fiyat-performans açısından yeterli olması da önem gösterilmesi gereken noktalardır.

Tüm bunlara dikkat ederek güvenle pırlanta su yolu bileklik alabilir, dilerseniz pırlanta kolye, küpe gibi seçeneklerle takınızı bir set hâline dönüştürerek şık görünüme Koçak ile kavuşabilirsiniz!

 

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı