Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı

Filtrele

Tema - Koleksiyon

Ürün Tipi

Karat

Renk

Berraklık

Maden Rengi

Fiyat Aralığı

0 1000000

310 adet ürün bulunmuştur.

Tarzını daha da ortaya çıkarmak isteyen kadınlar kombinlerinde birçok aksesuardan yararlanmaktadır. Bu aksesuarlardan birisi de bilekliktir. Hem gece hem de gündüz yapılan kombinleri daha da şıklaştıran bileklik modelleri ile kadınların kendilerine olan güvenleri artmaktadır.  Koçak markası kaliteli işçilik ile her kadının zevkine uygun olan bileklik çeşitleri tasarlamaktadır. Kendi zevkinizi ve sizi yansıtacak bileklik alternatiflerini ürün sayfası üzerinden inceleyebilirsiniz.

Hem Gece Hem de Gündüz Kullanıma Uygun Bileklik Modelleri

Su yolu, renkli, baget taşlı ve figürlü bileklik seçenekleri ile tarzınızı konuşturabileceksiniz. İşe giderken giydiğiniz döpiyesleri ve desenli elbiseleri daha da şıklaştırmak için su yolu bileklik alternatiflerinden birisini takabilirsiniz. Deseni olmayan elbise veya tişörtleri daha da canlandırmak için çok renkli bileklik seçeneklerinden birisi ile kombinleyebilirsiniz. Sevdiğiniz renklerin bir araya geldiği bileklik modelleri ile renklerin yaydığı enerji de hissedeceksiniz. Bilekliklerin daha fazla kişi tarafından fark edilmesini istiyorsanız altın veya deri kordonlu bir saat veya bilekliğinizin renginde olan bir yüzük takabilirsiniz. Gece yapılan özel davetlerde giydiğiniz abiye kıyafetleri baget bileklik modellerinden birisi ile şıklaştırabilirsiniz. Eğer altının saflığı ve zarafetinden hoşlanıyorsanız abiye kıyafetlerinizi altın bileklik modelleri ile süsleyebilir ve elegant bir tarza sahip olabilirsiniz. Koçak markası her tüketicinin isteklerini karşılayacak bileklik çeşitlerini kaliteli bir işçilik ile üretmektedir. Bileklik fiyatları üründe kullanılan malzemeye ve ürünün modeline göre değişkenlik göstermektedir. Ürün sayfasını inceleyerek beğendiniz bir bileklik modeli hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bileklik Modellerinde Kullanılan Malzemelerden Biri: Altın

Tasarlanan bilekliklerde birçok malzeme kullanılmaktadır. Bu malzemelerden birisi olan altın, vücuttaki kan dolaşımının iyileşmesine yardımcı olmaktadır. Bu sayede vücudun her bölümüne oksijen girişi sağlanır. Aynı zamanda vücut ısısını dengeleyerek üşüme veya sıcak basması gibi durumların yaşanma olasılığını azaltacaktır. Böylelikle altından üretilmiş bileklik takan kişiler kendilerini daha dinç ve sağlıklı hissetme olasılığı yüksek olacaktır. Hücrelerin çoğu yaş ilerledikçe deformasyona uğramaktadır. Yaşanacak deformasyonu vücutta bulunan hücrelerin aralarındaki bağlantıyı sağlayarak engelleyecektir. Böylece hücreler, daha güçlü hale getirerek yenilenecektir. Altın, ciltte oluşabilecek sarkmaları ve kırışıklıkları azaltarak cildin gençleşmesine yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda doku hasarının oluşmasını engellemektedir. Bu faktör doğrultusunda cildin parlak ve sağlıklı bir görünüm elde etmesine olanak sağlar. Altın bileklik taktığınız zaman bilek bölgesinden geçen damarların daha etkili bir şekilde çalışacaktır. Bu damarlardaki kan kalbe gittiği için vücut sağlığını olumlu yönde etkileyecektir. Altının kişinin ruhsal sağlığına da olumlu etkilerinden dolayı birçok kişinin tercih ettiği bir malzemedir. Koçak markası el yapımı 14 ayar bileklik alternatifleri sayesinde tüketici istediği ürünü kolaylıkla bulabilecektir. Altın bileklik seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken bir unsur da altının rengidir. Bazı kadınlar sarı altını bazıları ise beyaz altın renginden hoşlanmaktadır. Bir altın, sarı renkten beyaz renge dönüştürülürken çinko ve paladyum gibi elementler kullanılmaktadır. Eğer taş ve yüzüğün aynı renkte olmasını istiyorsanız beyaz altın bileklik modellerinden birisi satın alabilirsiniz. Sarı ve beyaz renkteki altının değer olarak hiçbir farklı yoktur. Bundan dolayı tüketici kendi zevkine uygun olan modeli seçebilmektedir. Bileklik fiyatları altının ağırlığına göre ve bilekliklerin modellerine göre değişkenlik göstermektedir. Bileklik modelleri altın malzemesinin kalitesi ile birleşerek zarif bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Koçak markasının saf altından ürettiği bileklik modellerini ürün sayfası üzerinden inceleyebilirsiniz.

Bileklik Modellerinde Kullanılan Bazı Figürlerin Anlamı

Bazı bileklik modellerini daha da zenginleştirmek için çeşitli figürler eklenmiştir. Bu figürlerden bazıları çapa, yaprak, top, yıldız, melek, sonsuzluk işareti, yonca, kalp ve üçgendir. Bazı bilekliklerin kol bölgesinde rengarenk ipler, bazılarında ise altın kullanılarak tasarlanmıştır. Bu sayede tüketici çeşitli ürün skalasının içerisinden istediğini seçebilecektir. Bazı tüketiciler bileklikte yer alan sembolün anlamına göre bileklik seçimi yapmaktadır. Anlamı olan sembollerden birisi de sonsuzluk işaretidir. Sonsuzluk işareti yan yatmış sekiz görüntüsüne sahiptir. Hiç bitmeyen bir dostluğu, erkek ve kadın arasındaki birliği, mükemmeliyeti ve düalizmi temsil etmektedir. Anlam olarak tercih edilen bir diğer figür ise dört yapraklı yoncadır. Bazı kişiler tarafından her bir yaprağın farklı bir anlamı olduğuna inanılmaktadır. Kimisine göre bu yapraklar, sağlık, sevgi, şöhret ve serveti temsil ederken; kimisine göre ise inanç, sevgi, umut ve şansı temsil etmektedir. Dört yapraklı yonca doğada çok az bulunduğu için bu sembol aynı zamanda kişiyi kötülüklerden de koruduğuna inanılır. Anlamı olan bir diğer figür de üçgendir. Üç kenarı farklı bir öğeyi temsil etmektedir. Bu öğeler; geçmiş, şimdi ve gelecektir. Zaman kavramına karşı merakınız varsa üçgen figürü ile tasarlanmış bileklik modellerine bakabilirsiniz. Melek figürü ise iyiliği ve güzelliği sembolize etmektedir. Anlamı olmayan ancak görüntü olarak şık durun çapa, top ve yaprak gibi figürlerden birisini de tercih edebilirisiniz. Koçak markasının tasarladığı altın bileklik modelleri ile figürlerin anlamlarını hissedebilir ya da denizi hatırlatan çapa, doğayı hissettiren yaprak ve şık görüntüsü ile top figürlerini ürün sayfasından inceleyebilirsiniz.

Pırlanta Bileklik Modellerinde 4C Kuralı

Değerli taşlardan birisi olan pırlanta seçiminin en iyi şekilde yapılabilmesi için dört kriter belirlenmiştir. Bunlardan ilki kesimdir. Pırlantaya değen ışığın en iyi biçimde kırılıp yansıyabilmesi kaliteli işçilik ile yapılan kesime bağlıdır. Eğer pırlantanın kesimi yanlış ve hatalı olursa pırlanta ışığı istenilen biçimde yansıtamayacaktır. Bu durum da pırlantanın kısa ömürlü olmasına neden olacaktır. Pırlanta kesimi ideal ölçülerde yapıldığında hem uzun ömürlü hem de ışığı çok iyi yansıtan bir pırlantaya sahip olacaksınız. İkinci faktör ise pırlantanın ağırlık birimi olan karattır. Uluslararası ölçümler doğrultusunda bir karat 0.2 grama denk gelmektedir. Ayrıca her karat yüz eşit parçaya bölünecek şekilde puanlanmaktadır. Özel laboratuvarlarda pırlantanın karat ağırlığı ölçülerek hesaplar yapılmaktadır. Pırlanta bilekliklerin karat puanı özellikler kısmında yer almaktadır. Üçüncü kriter ise pırlantanın rengidir. Uluslararası standartlar doğrultusunda pırlanta renkleri en şeffaftan başlayarak kırık beyaz veya sarıya doğru sıralanmaktadır. Bu sıralama ise harflerle ifade edilmektedir. En şeffaf olan D harfi ile isimlendirilirken, en kırık beyaz veya sarı olan ise Z ile isimlendirilmiştir. Renk skalası Z harfine doğru gittikçe pırlantanın rengi sarılaşmaya başlayacaktır. Ürün sayfasında pırlanta bilekliğin rengi özellikler kısmında yer almaktadır. Dördüncü kriter ise pırlantanın berraklığıdır. Pırlanta karbon atomundan meydana gelmiştir. Karbon elementi doğada kristalleşirken bazı mineraller de bu işlem sırasında pırlantanın görüntüsüne zarar vererek bazı kusurların ve izlerin oluşmasına neden olmaktadır. Laboratuvar ortamında lup ile on kat büyütülerek ölçümler yapılmaktadır. LC’den başlayarak P3 arasında bir değer belirlenmektedir. LC kusursuz bir pırlantayı, P3 ise berraklığı en az olan pırlantayı ifade etmektedir. Ürün sayfasında pırlanta bilekliklerin berraklığı özellikler kısmında yer almaktadır. Koçak markası her tüketicinin istediğine uygun olan ve kaliteli işçilikle tasarlanan pırlanta bileklik alternatiflerini piyasaya sunmaktadır.

Özel Günlerde Hediye Alternatifi: Bileklik

Yıl dönümleri, doğum günleri ve sevgililer günü gibi özel günlerde hediye edilen bileklikler ile sevdiğiniz kişi manevi anlamda kendisini değerli hissedecektir. Kalp figürüne sahip olan bileklik seçeneklerinden birisini aynı zamanda annenize, kardeşinize veya arkadaşınıza da hediye edebilirsiniz. Sonsuzluk figürü ile dostluğunuz ve sevginizin değerini hediye edeceğiniz kişiye hissettirebilirsiniz. Hediye alacağınız kişi zarif ve şık ürünlerden hoşlanıyorsa pırlanta veya altın bilekliklerden birisini satın alabilirsiniz. Renklerin uyumunu her an tarzına yansıtan birisine renkli bileklik seçeneklerinden birisini hediye edebilirsiniz. Koçak markasının her tüketicinin stiline uygun olan, güvenilir işçilik ile tasarlanan bileklik modellerini ürün sayfasından inceleyebilirsiniz.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı