Filtrele

Ağırlık

Ürün Tipi

Maden Rengi

Fiyat Aralığı

6616 15481

11 adet ürün bulunmuştur.

22 ayar altın ile tasarlanan burma bilezikler özgün tasarımları ve yenilikçi duruşlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Burma bilezik modelleri kadınların tarzını en iyi şekilde tamamlayabilecekleri özel mücevherlerden oluyor. Yüzyıllardır gücün, zenginliğin ve zarafetin sembolü olan altın bilezikler arasında birbirinden özgün seçenekler yer alıyor. 

İkili burma ve üçlü burma modelleri gibi seçeneklerin sizlere sunulduğu Koçak koleksiyonlarında her yaştan kadının büyük bir beğeni ile kullanabileceği modeller bulunuyor. Altının ışıltısını tarzınızda hissedebileceğiniz ve girdiğiniz her ortamda ilgi çekici stilinizle ön plana çıkabileceğiniz burma bilezik modelleri büyüleyici yapısıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Özgün ve Modern Burma Bilezikler

Altın burma bilezik fiyatları seçeceğiniz ürünün gram ve modeline göre değişiyor. Her bütçeye uygun seçenekler arasında yeni nesil tasarım dokunuşlarıyla hayat bulan çeşitler yer alıyor. Bir ömür boyu hatırlanabilecek hoş anılarınızı oluşturabilmeniz için tercih edebileceğiniz burma bilezikleri hediye olarak da tercih edebilirsiniz. 

Sevdiklerinize sunabileceğiniz en anlamlı ve özel hediyeler arasındaki burma bilezikler kadınların asla hayır diyemeyecekleri mücevherlerden oluyor. Spor, alternatif ve klasik stillerle eşsiz bir uyumluluk yakalayabilen burma bilezikler gösterişli ve ışıltılı yapılarıyla ön plana çıkıyor. 

Tasarım detayları Koçak tarafından büyük bir titizlikle yönetilen burma bileziklerle sizler de tarzınızı daha enerjik ve canlı bir hale büründürebilirsiniz. Yeni bir mücevher arıyor veya sevdikleriniz için hediye düşünüyorsanız burma bilezikleri inceleyebilirsiniz. 
 

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı