Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı

Filtrele

Tema - Koleksiyon

Ürün Tipi

Maden Rengi

Fiyat Aralığı

9158 228800

23 adet ürün bulunmuştur.

Koçak Altın Setler

14 ayar renkli taşlı modeller, baget altın setler ve beyaz altın setleri pek çok göz alıcı modeli içerir. Sizlerin beğenisine sunulan bu altın setler, her zevke ve bütçeye hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Oldukça şık tasarımlarıyla altın setler eşinize, arkadaşınıza aile üyelerinizden birine veya kendinize yapacağınız minik sürprizler için çok güzel bir alternatif oluşturacaktır. Altın kolye küpe ve altın bileklik gibi kadınların en çok kullandığı aksesuarları oldukça şık ve zarif bir birleşim halinde elde etmek eşsiz bir fırsat oluşturmaktadır. Kıyafetinizin ve görüntünüzün ihtişamını takılarınızla tamamlamak ve göz alıcı bir şekilde görünmek isterseniz Koçak altın setler şıklığınızı tamamlayacaktır.

Set halinde içerisinde değişik türde takı barındıran kombinasyonların varlığı çok daha ilgi çekici bir hale büründürmektedir. Bu setlerin beyaz altın olanları, farklı ayarları ve tasarımlarıyla kullanıcı zevkine bırakılan takıların birleşimi oldukça büyüleyici ve eşsiz bir görüntüde bulunmaktadır. Bu görüntü ve kullanım ile 14 ayar set altın modelleri gibi pek çok farklı seçenek, kullanıcıların tarzına tarz katar. Kullanıcıların zevk ve tercihleri ile birleşen takılar özel günleriniz için oldukça özel ve güzel parçaları oluşturmaktadır. Bu parçaların birleşiminin yansıması ile elbiselerinizin güzelliği de çok daha fazla ortaya çıkacak ve güzelliğiniz çok daha fazla göze çarpacaktır.

Altın Set Modelleri ve Fiyatları

Altın setlerin oluşturduğu görkemli görüntülerin sahip olduğu ihtişam ile birleşimi oldukça göze çarpan modelleri barındırmaktadır. Bu görüntülerin sahip olduğu modeller içerisinde 14 ayar beyaz altından oluşmuş bileklikler, altın küpeler, kolyeler ve altın yüzük bulunmaktadır. Aynı zamanda her zevke uygun özenle seçilmiş ve bir araya getirilmiş noktalar da altın setlerin içeriğinde bulunmaktadır. Bu içeriklerin ortaya çıktığı başlıca modeller renkli taşlar ve altının muhteşem uyumunu ortaya çıkarmaktadır. Bu uyum noktasında birleşen ve çok daha iyi noktalara taşınan altın set modelleri içerisinde pek çok güzel tasarım yer almaktadır. İkili baget altın setler, düğün setleri, kalpli setler, damla şeklinde setler ve daha fazlası ile kendinizi çok daha özel hissedebilirsiniz.

Ürünlerin çok çeşitli setlerden oluşması sayesinde seçeneklerin çokluğu ile hemen hemen her bütçeye uygun geniş bir fiyat aralığı bulunmaktadır. Nişan setleri ve düğün setleri arasında farklı modellerin yer alması, özel günler için tercih edilecek setlerin oluşması gibi pek çok farklı alternatifin oluşması sayesinde kullanacak kadınlar kendilerine en yakın gelen modeli seçebilmektedirler. Ağır bir altın seti de bulabilir çok daha sade ve şık bir altın seti de seçebilirsiniz. Fiyatlandırma konusundaki geniş aralık ürünlerin ve modellerin çeşitliliğini de arttırmaktadır. Bu şekilde pek çok farklı modelde altın setler fiyat olarak da değişiklik göstermektedir.

Göz Alıcı Güzellikte  Altın Setler

Altın setlerin pek çok farklı modelinin, renginin ve duruşunun olması sebebi ile tercih sıklığı da artmaktadır. Çokça farklı tasarımın bir araya gelmesi ile ortaya oldukça büyük bir ürün çeşitliliğinin çıkmasıyla düğün setlerinin de nişan setlerinin de göz alıcılığı ayrı ayrı artmaktadır. Sahip olunduğunda boynunuzda, elinizde, kulağınızda ve bileğinizde çok şık bir görüntüye sahip olacak olan genellikle 14 ayar beyaz altından oluşan modeller ile çok zarif bir görünüm elde edebilirsiniz. En özel günlerinizi ve anlarınızı çok daha güzelleştirecek modeller ile güzelliğinizi taçlandırabilirsiniz. Birbirleriyle oldukça şık bir uyum içerisinde olan set halindeki mücevherlerin her biri ayrı ayrı göz alıcı şıklığını altın setlere taşımaktadır. Yeni evlenecek olan çiftler yada özel günleriniz ve özel hediyeleriniz için gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz bu setleri çok seveceksiniz.

Günlük yaşantınızı da sadeliği ile süsleyen, gece kullanımında da şıklığı ve parıltısıyla ortaya koyan altın setleri isterseniz tekli şekilde de kullanabilirsiniz. Her bir parçasının ayrı bir şıklığı ve zarafeti olan setler birleştiğinde çok daha şık ve göz alıcı bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Bu göz alıcı görüntüyü sevmeniz ve günün her anında kullanmanız için de seçenekler bulunmaktadır. Kalpli modeller altın günlük kolye olarak kullanıma uygun şekilde abartıdan uzak bir tasarımla ortaya çıkarken, baget taşlı altın setler genelde düğün hediyeleri veya özel bir gün için tercih edilen modeller arasında yerini almaktadır. Bu sayede en özel anlarınızı çok daha özenli hale getirmeniz de mümkün olmaktadır.

Işıltılı Sadelik

Oldukça fazla model ve tasarım seçeneğinin bir araya gelmesiyle ortaya çıkan altın setler parlak bir ürün yapısına sahiptir. Renkli taşlardan oluşan setlerin kullanımının şıklığı, beyaz altın setlerin kullanımının özelliği, baget altın setlerin göz alıcı parlaklığı gibi pek çok ana model çevresinde şekillenmektedir. Birbirinden şık takıların bir araya gelerek oluşturduğu güzellikler çokça tercih edilmektedir. Modellerin ışıltısı gece kullanıma uygunluğu kadar pek çok alan için kullanılmaktadır. Geleneksel tasarımların altının güzel duruşu ile birleşmesiyle ortaya oldukça şık tasarımda modeller çıkmaktadır.

Pek çok açıdan şıklık barındıran altın setler bu şıklıklarını zarif bir ışıltıyla tamamlamaktadır. Işıltılı görüntünün altındaki oldukça büyük bir şıklık ve sadelik barındırması özel bir hediye olarak akla ilk gelen seçeneklerden olmaktadır. Bu seçenekler belirli açılardan çok fazla kez tercih edilmiştir.  Tarzınızı tamamlaması için uzman ellerde özel el işçiliği ile tasarlanan yeni altın set modelleri de ortaya çıkmaktadır. Şıklığınıza ışıltılı bir dokunuşta bulunmak isterseniz modellere mutlaka göz gezdirmelisiniz.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı