Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı

Filtrele

Tema - Koleksiyon

Ürün Tipi

Maden Rengi

Fiyat Aralığı

2035 28873

46 adet ürün bulunmuştur.

Altın Klasik Küpe

Kadınların kullanmaktan keyif aldıkları aksesuarlardan biri olan küpeler çok uzun yıllardır kadın takıları arasında önemli bir yer tutmaktadır. Yıllar içerisinde gelişen piyasa ve değişen zevkler küpeyi takı olmaktan ziyade kadınların hayatında daha fazla yer kaplamaya başladı. Kadınlarla birlikte erkeklerin de kullanmaktan hoşlandıkları ve farklı tarzları yansıtan küpeler çok daha uzun yıllar insan hayatında yer alacaktır. Küpe çeşitleri her zaman diliminde güzelliği yansıtmakta önemli bir rol oynamakla birlikte bazı dönemlerde ressamların meşhur tablolarının da ana karakterini oluşturmuştur.

Dikkatleri Klasik Altın Küpe Seçenekleri

Kadınların güzellik ve tarz yansıtmada en çok kullandıkları takılar arasında yer alan küpe modelleri yüzün güzelliğini ortaya koymaya yardımcı olmaktadır. Tasarımların her geçen gün değişmesi ile birlikte trend olan ürünlerde değişiklik göstermektedir. Son yıllarda kadınların en sık kullandıkları ve tercih ettikleri yuvarlak altın küpe modelleri hem spor hem de özel günlerde kombin edilebilen işlevsel bir modeldir. Yuvarlak altın küpe modelleri arasında yer alan halka küpeler son yıllarda oldukça popüler olmakla birlikte kendi içinde de çeşitlere ayrılan birçok modeli bulunmaktadır. Büyük halka küpe, küçük halka küpe, geniş ve dar halka küpe ya da hem halka olup hem de taşlı küpe modelleri de bu alanda en çok tercih edilen küpe modelleri arasındadır. Aynı şekilde duruşu ile tarzınızı ortaya koyacak kare altın küpe modelleri de her alanda kullanımı ile kadınlar tarafından tercih edilmektedir.

Altın küpe çeşitleri farklı ayarlarda olabilmekle ve farklı taşlarla da kombin edilebilmektedir. 14 ayar altın küpe çeşitlerini bulabileceğiniz gibi 22 ayarda da altın küpe çeşitlerini kolaylıkla bulabilirisiniz. Altın küpe modelleri sallantılı olabildiği gibi top küpe şekline sahip modelleri de bünyesinde barındırmakta aynı zamanda zarif altın küpe modelleri ile de hem klasik hem de modern bir çizgiyi aynı üründe birleşmesine yardımcı olmaktadır. Diğer yandan altın olan ama sade çizgilere sahip olan bir küpe arayışı içindeyseniz taşsız altın küpe modelleri aradığınız kriterleri karşılayacak özellikleri içinde barındırmaktadır. Bu durumda fiyat farklılığı oluşmakla birlikte yatırım aracı olarak da güvenle satın alabileceğiniz takılar arasında yer almaktadır. Aynı zamanda eşinize, annenize, nişanlınıza ya da sevgilinize hediye edilecek oldukça şık ve asil altın küpe modelleri Koçak bünyesinde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Klasik Altın Küpe Çeşitleri

Küpeler piyasada oldukça fazla çeşitte ve modelde yer almakla birlikte küpelerin cilde uyumlu olması ve cilt sorununa yol açmaması da oldukça önemlidir. Sahte küpe kullanımına bazı ciltlerin reaksiyon göstermesi durumunda altın küpe kullanılması tavsiye edilmektedir. Bazı ciltlerinden altın gibi madenlere alerji göstermesi durumu ortaya çıkabilmektedir. Bu gibi cilt hassasiyeti gösterenlerin öncelikle alerji testi yaptırmasında oldukça fayda vardır. Sonrasında kullanabileceğiniz oldukça fazla altın küpe arasında taşlı altın küpe modellerini hem şık olması hem de zarif duruşu bakımından tercih edebilirsiniz. Taşlı altın küpe de kendi arasından oldukça fazla modele sahip olmakla birlikte diğer değerli taşlardan oluşan kombinleri ile de hediye edilecek en güzel takılara arasında yerini almaktadır. Bu gibi değerli takıları sevdiklerinize hediye edebilir ve uzun yıllar boyunca zevkle kullanabilirsiniz.

Küpe alanında oldukça gelişen ve birbirinden farklı çeşitlere sahip olan Koçak, klasik altın küpe modelleri ile de geniş bir ürün aralığına sahiptir. Altın takılar da kendi içerisinde ayrılmakta ve ayrıma göre fiyatlarda ve kalitede değişkenlik ortaya çıkmaktadır. Altın maden olarak sarı renge sahip olsa da artık beyaz altın da oldukça popüler olmaktadır. Bu renklerin ortaya çıkmasında bazı maddelerin karışımları yer almakla birlikte altın bakır madeni ile karıştırılmışsa kırmızı renkte bir altın rengi ortaya çıkmaktadır. Aynı şekilde altın gümüş madeni ile karıştırılmışsa sarı renge sahip olmakta ve nikel ya da platin gibi metallerin altın ile karışımı beyaz altını ortaya çıkarmaktadır.

Klasik Altın Küpe Fiyatları

Altın küpe kullanımı yalnızca kadınlar için değil çocuklar içinde kullanılmaktadır. Kız çocuklarının kulaklarının alışma sürecinde kullanılan 14 ayar altın küpe modellerini rahatlıkla çocuklarınızda tercih edebilirsiniz. Farklı fiyat aralıklarına ve ayarlarına sahip altın küpe çeşitleri çocuklar için özel tasarlanan modellere sahiptir. Aynı zamanda küçük altın küpe modellerini bebeklerinizde de güvenle kullanabilirsiniz. Çeşitli özelliklere sahip olan altın küpe modelleri arasında hem altın olan hem de pırlanta taşlara sahip özel günlerin baş tacı hediyeleri arasında yer alan küpe modelleri de oldukça revaçta olan tasarımlardır. Altın klasik renginin dışında beyaz rengi ile de spor kullanıma uygun olmakta ve hem şık hem de günlük kıyafet kombinlerine uyum sağlamakta oldukça başarılı modelleri bünyesinde barındırmaktadır.

Klasik altın küpe modelleri fiyat farklılarına sahip olmakta ve bu fiyat farklılığını belirleyen bazı etkenler ortaya çıkmaktadır. Altının kaç ayar olduğu, taşlı bir küpe ise taşların hangi madenden üretildiği, ürünün büyüklüğü, tasarımı ya da altının rengi gibi unsurlar fiyatların değişiklik göstermesine neden olan unsurlardır. Hediye alımında erkeklere kolaylık sağlayan klasik altın küpe fiyatları ile de bütçenizi yormadan ürün seçmenize yarar sağlayacaktır. Mücevher tutkunu insanların özenle takip ettiği altın küpeleri çeşitli tasarımlara sahip modelleri ile Koçak ürünleri arasında kolaylıkla bulabilirsiniz. Koçak kalite ve güvencesi sizin ve sevdikleriniz yanında yer almaya devam edecektir.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı