Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı

Filtrele

Ürün Tipi

Karat

Renk

Berraklık

Maden Rengi

Fiyat Aralığı

5769 78057

16 adet ürün bulunmuştur.

Kadınlar her anlarını taçlandıracak bir aksesuara her daim ihtiyaç duyar. Hem özel günlerde hem de günlük hayatta mutlaka zarafeti ve ışıltıyı yakalayacak bir parça aksesuar kullanmaya çalışır. Bu aksesuarlar bazen ışıltılı ve gösterişli bir yüzük olabilmekte bazı zamanlar da giysilerle bütünleşecek bir parça zarif küpe ve kolyeler olabilmektedir.

Pırlanta Tektaş Küpe

Çekici ve asaletli bir görünüm kazanmanıza yardımcı olacak takılar arasında pırlantalı olan bütün ürünler yer almaktadır. Bu takılar arasında pırlanta tektaş küpe modelleri pırlanta yüzük ve pırlanta kolyelerinizin tamamlayıcısı olacak ürün aralığına sahiptir.

Takılar tamamen kadınların zevklerine uyum sağlayacak şekilde tercih edilmekte ve bu alanda tasarımlar yaygınlaşmaktadır. Hem sizin hem de sevdiklerinizin zevkine uygun olmakla birlikte özel günlerinde tercih edilebilecek en uygun aksesuarlar pırlanta tektaş küpe olacaktır.

Sonsuz aşkı temsil eden pırlanta çeşitli versiyonlar ile kullanıma hazır hale getirilmektedir. Özel günlerde eşinize, annenize, sevgilinize, nişanlınıza hediye edebileceğiniz pırlanta tektaş küpe modellerini yıl dönümü gibi ayrıcalıklı günler de de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bunun yanında yaşam tarzınıza uyacak takı seçimi de aldığınız ürünleri işlevsel bir şekilde uzun vadede kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Sık sık büyük davetlerde bulunmuyorsanız, büyük taşlı ve gösterişli küpeler yerine tercih edeceğiniz pırlanta küpe modelleri daha mütevazi ve daha zarif ve kullanışlı forma sahip modeller olacaktır.

Pırlanta Tektaş Küpe Modelleri

Verilen en değerli hediyeler arasında yer alan pırlanta modelleri kadınlar için vazgeçilmez takılar arasında bulunan küpede de farklı tasarımları ile yer almaktadır. En yaygın kullanılan pırlanta küpe modelleri tek taştan oluşan zarif ve ışıltılı modeller olmaktadır. Pırlantanın asaletinden yararlanmak isteyen kadınların tercih edeceği en iyi modellerden biri olan 0.61 karat tektaş pırlanta küpe tarz sahibi kadınların gözdesi olacak tasarımlara sahiptir.

Pırlanta her dönemin asalet çizgisi olmasının yanı sıra en sık hediye alınan aksesuarlar arasında da oldukça fazla tercih edilmektedir.  Hem klasik hem de modern çizgilerden oluşan 0.50 karat tektaş pırlanta küpe çeşitleri her alanda kullanılabilir olması ile de işlevsel bir takı olmaktadır. Pırlanta küpe tek taş modelleri pırlantanın kesim şekline göre farklılık gösterebileceği gibi bu kesim tarzlarından kendinize ve zevkinize uygun bir modeli kolaylıkla edinebilirsiniz. Daire şeklinde ya da küre formunda bulunan küpe modelleri yuvarlak yüz hattına sahip kadınlar için oldukça ideal bir model olmaktadır. Doğru takı seçimi hem yüz yapınızı doğru yansıtmakta hem de ışıltınızı ortaya çıkarmakta bir hayli önem taşıyan bir konudur. Yalnızca yüz yapısı değil diğer takı ürünleri seçiminde vücut şekliniz, ten renginiz gibi fiziksel özelliklerde ürünün duruşunu etkileyecek faktörler arasında yer almaktadır. Bu gibi ayrıntılara dikkat ederek kendinize ve teninize yakışan geleceğe dönük zarif modelleri tercih etmek oldukça sağlıklı olacaktır.

Tektaş Küpe Çeşitleri

Pırlanta yüzüklerde olduğu gibi pırlanta tektaş küpe çeşitleri de bazı özelliklere sahip olmaktadır. Bu özelliklerden biri tektaş pırlantanın karat oranı ve berraklığı olmaktadır. Bütçenize uyacak karat oranlarını bünyesinde barındıran Koçak ürünleri arasında yer alan 0.05 pırlanta tektaş küpe modellerini diğer küpeler ile kombine edip kullanabilirsiniz. İnceliği ve zarifliği ile farklı küpeler ile rahatlıkla uyum sağlayacak ve birkaç küpe ile kullanılması tarzını yansıtmanıza yarar sağlayacaktır. Birkaç küpe ile pırlanta küpelerinizi günlük hayatınıza spor olarak adapte edebileceğiniz gibi sallantılı pırlanta küpe modelleri daha ağır davetler ve toplantılar için tercih edebilirsiniz. Klasik ve modern bir çizgiye sahip tek taş pırlanta küpe modelleri şıklığınızı tamamlayacak şekilde tasarlanmaktadır. Diğer takılarınızla tamamlayıcı özellikte olması da kullanım kolaylığı sağlayacaktır.

Pırlantalı takılar genellikle düğün ve nişan gibi merasimlerde kullanılan takılar olmakla birlikte bu takıların gelinlikle ya da nişan kıyafetinizle uyumlu olması gerekir. Aynı zamanda geleceğe yönelik seçimlerde bulunmak da uzun vadeli kullanım için oldukça önemlidir. Bu alanda 0.20 karat tektaş pırlanta küpe seçimi oldukça iyi bir tercih olacak ve zarif görüntüsü ile her yüz şekline de uyum sağlayacaktır. Eğer sallantılı pırlanta taşlı küpe modelleri tercihinde bulunacaksanız bu modellerin yüz şeklinize uyum sağlaması da ayrı bir önem taşımaktadır. Bu küpe modellerini kare ve dikdörtgen yüz hattına sahip kadınların kullanması doğru bir tercih olmakla birlikte yüzün yumuşak bir görüntü sağlaması için de sallantılı küpeler en uygun modellerden biridir. Küpe ya da diğer pırlantalı takılarda önemli olan taşın büyüklüğü değil karat oranı yani taşın ağırlığıdır. Pırlanta ne kadar ağır olursa yani karat oranı ne kadar yükselirse o takının değeri o kadar artmaktadır.

Pırlanta Tektaş Küpe Kullananlar

Kadınların en çok kullandıkları takılar arasında yer alan küpe modelleri kullanıldıkları alana göre farklılık göstermektedir. Bu modeller günlük hayatta oldukça fazla çeşide sahip olsa da özel günlerde gösterişli ve ışıltılı parçalar seçilmesi sizi oldukça asil göstermeye yardımcı olacaktır. Koçak markası bu alanda oldukça fazla ürün çeşitliliğini bünyesinde barındırmakla birlikte çarpıcı ve estetik modelleri ile de iddialı görünümlere yardımcı olacaktır. Pırlanta barındıran takı seçimi yıllar içinde hediye de olsa kadınların zevkine bırakıldığı için bu alanda bilgi eksikliği duymanız yanlış ürün seçimine yol açabilmektedir. Bu sebeple pırlanta küpe ve diğer pırlantalı takılar için dikkat edilecek özelliklerin neler olduğunu bilmeniz ürün seçiminde işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Tek taş pırlanta küpe modelleri hakkında detaylı bilgiyi ve pırlantanın satın alma sürecinde olduğu gibi kullanım sürecinde de ihtiyaç duyacağınız gerekli bilgileri kullanıcı tecrübelerinden yararlanarak edinebilirsiniz. Aynı zamanda kullanılacak ürünlerin nerede ve hangi kıyafetlerle uyumlu olacağı hakkında bilgilerin yanında pırlanta küpelerin nasıl temizlemesi gerektiği ve bakımı ile de ilgili bütün bilgileri kullanıcı yorumlarında rahatlıkla bulabilirsiniz.

Tektaş Küpe Fiyatları

Pırlantalı herhangi bir ürün almadan önce dikkat etmeniz gereken önemli detaylar bulunmaktadır. Bunlardan en önem verilen detay içerisinde pırlanta barındıran ürünleri güvendiğiniz yerlerden almanız ve sertifikaya sahip ürünleri seçmeniz oldukça önem taşır. Aynı zamanda pırlantalı ürünlerin fiyatı belirleyen değişkenler arasında yer alan karat oranı yükseldikçe fiyatta aynı oranda yükseklik gösterecektir. Karat oranı ile birlikte pırlantanın hangi renge sahip olduğu ve berraklığı da fiyat değişimlerini etkileyen diğer faktörlerdir.

Erkeklerin kurtarıcısı olan ve hediye almayı kolaylaştıran takılar arasında pırlanta küpe tek taş modelleri de yer almaktadır. Uzun yıllar aynı ışıltı ve zarafetle kullanacağınız pırlanta küpe modelleri her zaman asaletini koruyacak ve her döneme uyum sağlayacaktır. Pırlanta tek taş küpe fiyatları bünyesinde barındırdığı özellikler bakımından değişkenlik göstermekle birlikte bir pırlantanın karat oranı, berraklığı, taş rengi ve taşın kesim şekline o pırlata içeren ürünün fiyatında dalgalanmalara sebep olacak en önemli unsurlar olmaktadır. Işıltınızı her an korumanızı sağlayacak aradığınız her türlü pırlanta içeren takıları Koçak sizin ve sevdiklerinizin beğenisine sunmaktadır

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı