Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı

Filtrele

Ağırlık

Ürün Tipi

Bilezik Genişliği

Maden Rengi

Fiyat Aralığı

16606 138474

538 adet ürün bulunmuştur.

Bilezik

Neredeyse herkesin bileğinde görmüş olduğumuz bu şık ve sarı rengiyle her zevke hitap eden bilezikler hem hediye etmek için hem de yatırım yapmak için ilk düşünülen takılardır. Yapımı esnasında dışına işlenen desenleri ve modelleriyle her alıcıya hitap eden bilezik çeşitleri oldukça fazladır. Minimal tasarımdan şık ve taşlı desenlere kadar sahip olduğu model seçenekleriyle günlük olarak kullanılabileceği gibi özel günlerinizde de size eşlik edebilir. Aynı zamanda geleneklerle, düğün ve nişan törenleriyle de bağlı olan bu bilezikler, geçmişi hatırlatır ve hediye olarak alan kişinin anısını yaşatır. Altın bilezik almak isteyenlerin dikkat ettikleri bir diğer nokta da bilezik çeşitleri ve bilezik fiyatlarıdır. Alıcılar için oldukça fazla seçenek bulunmaktadır, altın bilezik almak isteyenler çoğu zaman  22 ayar bilezik olmasına dikkat ettikten sonra modeller arasından tercih yapmaktadırlar. Kalın bilezik, kelepçe bilezik, ince bilezik gibi bir çok model alıcıların beğenisine sunulmaktadır.

Hünerli Parmaklardan Zarif Bileklere

Geçmişten günümüze değerini kaybetmeyen altın bilezik, bulunduğu ilk andan itibaren uğruna savaşlar çıkmış ve herkes bu değerli madene sahip olmak istemiştir. İnce işçilikle tasarlanan ve üretilen altın bilezik modelleri, zamanın değerini kaybettiremediği nadir mücevheratlardan biridir. Bilezikler uzun ömürlü olmalarından dolayı zamana meydan okur ve o altın sarısı parıltısından hiçbir şey kaybetmez bu sebeple oldukça kullanışlıdır. İlk bilezikler antik dönemdeki insanların bileklerini süslerken, değerini ve moda dünyasındaki yerini kaybetmeden günümüze kadar gelmiştir. Tabii ki  ilk yapılan altın bilezik ve günümüzdeki altın bilezik arasında çok fazla fark vardır. Antik dönemde üretilen altın bileziklerin üzerinde o döneme ait önemli objelerin, figürlerin işlendiklerini görmekteyiz fakat günümüzde artık böyle motifler işlenmiyor daha yenilikçi ve modern işlemeler yapılıyor. Zamanla gelişen değişen ve ilgi alanları farklılaşmaya başlayan insanların kullanmak istedikleri takılar da buna bağlı olarak değişim göstermiştir. Modeller, desenler ve işlemeler zamana bağlı olarak sürekli yenilenmiş alıcıların ve kullanıcıların zevklerine uygun hale getirilmiştir. Her geçen yılda yeni bir figür, model veya işleme altın bileziklere eklenmiş ve zamanın getirdiği yeniliklere ayak uydurması sağlanmıştır. Ayrıca eski ve geleneksel görüntüsünden de kopmadan o modellerin de  üretilmesine devam edilmiştir. Tabiri caizse ilmek ilmek hünerli ellerde  işlenilen altın en sonunda ait olduğu yere zarif bileklere kavuşmuştur. Bir bakanın bir daha bakmak isteyeceği, şıklığınıza şıklık, zarafetinize zarafet katacak olan altın bilezik modelleri daima yanınızda sizin bir parçanız olacaktır. Kombininiz, planlarınız ve gideceğiniz mekanlar fark etmeksizin her duruma uygun olan bir altın bilezik bulabilirsiniz! Moda dünyasındaki yerini sizin bileğinizdeki yeri ile tamamlayıp harika bir görüntüye ve aksesuara sahip olmanızı sağlayacaktır. Modeli, rengi, üzerinde bulunan işlemeleriyle tarzınızın bir tamamlayıcısı olan altın bilezikler bir çok çeşidiyle sizi beklemektedir. Sürekli gelişen ve değişen modeller ile seçenekleri geniş bir alana yayan bu altın bilezik modelleri her yaştan ve her zevkten insanın ilgisini çekmektedir. Zevkinize uygun ve tamamen size özel olarak da tasarlanabilir.

Bilezik Çeşitleri

Her zevke, tarza ve modaya uygun bir altın bilezik bulmak mümkündür. Özel günlerde veya düğün törenlerinde hediyelik bilezik ve burma bilezik oldukça sık düşünülen modeldir. Bazen bir düğünde büyüklerimiz tarafından hediye edilen bazen anneler günü gibi özel bir günde gençler tarafından büyüklerine hediye edilen bilezikler herkesin mutlu olmasını sağlamaktadır. Geleneksel modellerden vazgeçemeyenler 2 veya 3 bileziğin bir araya gelerek oluşturduğu burma bilezikleri tercih ederken çoğu zaman fiyatının bütçelerine uymasına da önem vermektedirler. Altın bilezik fiyatlarını merak eden ve bütçesine uygun bilezik arayan alıcılar için 18 ayar bilezik modelleri ön plana çıkar. Bunların 10 gr bilezik gibi ürün çeşitleri de bulunmaktadır. Kelepçe bilezik modeli doğrudan bileğe takıldığı için  kullanımını daha rahat bulan ve aksesuar olarak kullanmak isteyen alıcılar tarafından çok sık tercih edilir. Bu bilezik modelinin gramları diğer modellerde olduğu gibi değişkenlik göstermektedir bütçenize göre gramını seçebilir ve taşlı veya taşsız olarak tercih edebilirsiniz. Veya gösterişli bir model istiyorsanız kalın bilezik modellerini de inceleyebilirsiniz. Bütçe, tarz, zevk farkı olmaksızın herkesin beğeneceği modelde bir altın bilezik bulmak ve satın olmak çok kolay. Gelenekselliğin yanı sıra modern tarzlarda altın bilezik arayanlar için de üzerindeki işlemelerle, taşlarla veya yeni tasarımlarıyla bir altın bilezik bulmak mümkün. Üstelik capcanlı altın rengi sayesinde bileziğinizde farklı bilezikler ve boncuklu bilekliklerle de eleştirip uyum içinde kullanabilirsiniz. Böylece size her koşulda eşlik eden zamansız bir parça olacak. İşlemesi kolay olan bu değerli madde -yani altın- içinde bulunulan zamanın şartları, insanların zevkleri ve tarzları doğrultusunda yapılıp parlak sarı rengiyle gözleri kamaştırmaya daima devam etmektedir. Beğendiğiniz bir modelin bütçenize uygun gelen gram veya ayarını satın alabilir kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Üzerinden yıllar geçse de değerinden ve zarifliğinden ödün vermeyen altın bilezikler düğün, nişan, anneler günü gibi özel günlerin kurtarıcı ve en anlamlı hediyesi olmaktadır.

Zarif Bilezik Modelleri

Zarif bileklerde güneş gibi parlayan altın bilezikler her zaman dikkat çekmiş ve insanların göz zevkine hitap etmiştir. Gerek ışıltısıyla gerekse duruşuyla aynı anda hem gücü hem de zarafeti simgeleyen bu takı, mega bilezik modeliyle de alıcıları büyülemekte. Oldukça kalın olan bilezik modeli, bileğinizdeki duruşuyla sizin ve diğer insanların gözlerini kamaştıracaktır. Bu model, altının verdiği gücü hissetmek isteyen ve tüm ihtişamıyla onu sergilemek isteyen alıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Özel günlerinizde veya günlük kullanımda tüm dikkatler sizin üzerinizde olsun isterseniz, bu kalın modeller ile şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Alıcı istediği doğrultusunda kalınlık seçenekleri arasından bütçesine ve tarzına en uygun modeli seçebilmektedir. Yıllardır eskimeyen ve etkisini tıpkı güneş gibi kaybetmeyen altın bilezikler geçmişten günümüze en çok tercih edilen takı türüdür. İlk bulunduğu zamanlar kimler tarafından takıldığı ve kullanıldığı tam olarak bilinmese de günümüzde kadınların aksesuar olarak kullanmayı sevdikleri ve kimi zaman kıyafetlerine kimi zaman saçlarına kimi zaman kendi güzelliklerine eşlik eden altın bilezik çeşitleri her zaman revaçta olmaya devam edecektir. Altın bilezik modelleri sadece geleneksel görüntüye sahip değildir aynı zamanda çağa ayak uyduran yenilikçi modelleri ile de alıcıların ilgisini çekmektedir. İster geleneksel ister modern bilezik çeşitleri, hangisi seçerseniz seçin bileğinize taktıktan itibaren yüzünüzden etrafa ışıltı saçılacaktır tıpkı bir altın güneş gibi.  Günlük hayatınızda kendinizi şımartabileceğiniz, özel günlerinizde sevdiklerinizi mutlu edebileceğiniz altın bileziklere sahip olmak artık Koçak ile oldukça kolay. Aradığınız bilezikleri sürekli yenilenen ve benzersiz modellerle size sunan Koçak, mutluluğunuzun bir parçası olmaktan zevk duyar.

Altın Hayaller Şık Bilezikler

Çoğu zaman hayallerinizi süsleyen o bileziği artık bileğinize takmanın vaktinin geldiğini düşünüyorsanız şimdi tam zamanı. Uzun yıllardır hayalini kurduğunuz altın bilezik hem dayanıklı olması hem de kimyasallara maruz kalsa bile kararmadan parıldamaya devam etmesinden dolayı güzelliğinden ve değerinden ödün vermez. Her zaman aklınızın bir köşesinde yer edinmiş olan bu parıltılı güzel bilezikler arasından seçim yapmak ve sizi yansıtan bilezik çeşitlerini bulmak için adım atmanın vakti çünkü her geçen gün yenilenen altın bilezik modelleri sizin de hayallerinizin gerçeğe dönüşmesi için heyecanlanmanızı sağlamakta, size tercih yaparken oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Sizin için tek zorluk birçok güzel model ve ürün arasından hangisini seçeceğiniz olacaktır. Tüm tarzlara ve zevklere uyum sağlayan ürün çeşitliliği hem gözünüze hem de bütçenize uyacaktır. Her hayale ve zevke uygun bir bilezik bulmak aslında sanıldığından daha kolaydır. Dediğimiz gibi tek zorluk güzel modeller arasından seçim yapmaktadır. Zariflik ve sadelik sevenler için ince bilezik, takı takmayı çok sevenler için oldukça şık bir görüntüsü olan kelepçe bilezik, hem zevkime hem de bütçeme uysun diyenler için 10gr bilezik, özel günleri düşünenler için hediyelik bilezik, kalın bilezik. Kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu etmek Koçak ile işte bu kadar basit. Saymakla bitmeyecek olan geniş ürün yelpazesi ile her zaman yanınızda olan ve size eşsiz bir hizmet sunan Koçak kalitesi ve güvencesi altın bileziğinizi veya hediyenizi seçmeniz konusunda size birçok farklı seçenek sunmaktadır.

Farklı Fiyatlarla Bilezik Modelleri

Her alıcının merak ettiği ve bilmek istediği bir diğer konu da en çok tercih edilen model olduğu için burma bilezik fiyatları. Bilezik çeşitleri gibi bilezik fiyatları da modelden modele, gramdan grama veya ayardan ayara farklılık göstermektedir. Her zevke uygun modeller olduğu gibi her bütçeye uygun bilezik de bulunmaktadır. Bilezik fiyatları üzerindeki işleme, model gibi ayrıntılara göre şekillenmektedir. Sadece modeli veya işlemesi değil aynı zamanda gram ve ayar olarak seçeneklere ayrılan modellerde bilezik fiyatları da buna bağlı olarak değişmektedir. Modada da yatırımda da önemli bir yere sahip olan bilezikler fiyat olarak bütçenize uygun modellerde ve gramlarda da üretilmektedir. Ürün seçeneği oldukça fazla olduğu için mutlaka bütçenize uygun olan bir model bulabilirsiniz. Alıcıların özellikle dikkat ettikleri burma bilezik fiyatları hem gelecek için iyi bir yatırım olmaktadır, hem de aksesuar olarak en sık kullanılandır. Sevdiklerinize veya kendinize bir güzellik yapmak anlamlı ve değerli bir hediye almak istediğinizde size sunulan tasarımlar arasından zevkinize ve aynı zamanda bütçenize uyan bir model seçebilirsiniz. Özel günlerinizin, mutluluğunuzun ve heyecanınızın her anınızın ortağı olmak isteyen Koçak, birbirinden güzel tasarımları ile daima hazır ve yanınızdadır. Siz sadece zevkinize uygun olan modeli seçip, şık tasarımının tadını çıkarın.

Yaşınız kaç olursa olsun, özel günler yaklaşsın veya yaklaşmasın, her an aklınızın bir köşesinde altın bilezik edinme fikri olması olasıdır . Bu yüzden bu düşünceyi harekete geçirip, benzersiz ve oldukça şık modeller içeren Koçak koleksiyonuna bir göz atın. Kurulduğu andan itibaren müşteri memnuniyetine çok önem veren Koçak, her geçen yıl alıcıların istekleri ve zevkleri doğrultusunda sürekli olarak yeni koleksiyonlar üretmekte ve mücevher tutkunlarının ilgisini çekmektedir.  İstediğiniz özelliklere sahip, farklı ve alternatif tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken bilezik modelleriyle aklınızın bir köşesinde bulunan bu bilezik alma fikrini ister kendi bileklerinize isterseniz sevdiklerinizin bileklerine bir kelebek zarifliği ile kondurabilirsiniz. Geniş ürün seçenekleri ve birbirinden farklı, gün geçtikçe yenilenen bilezik koleksiyonları sayesinde sevdiklerinizi özel ve değerli hissettirmek sizlerin elinde.  Koçak kalitesi ve güvencesi gönül rahatlığı ile alışveriş yapmanızı sağlar ve bütçenize uygun güzel modelleri sizlerin beğenisine sunar

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı