Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı

Filtrele

Fiyat Aralığı

1360 5200

163 adet ürün bulunmuştur.

Farklı konseptleri ve zengin takı çeşitleri ile her yaştan kadının dikkatini çeken Koçak, lisanslı Disney ürünleri ile öne çıkıyor. Özellikle kız çocukları tarafından büyük beğeni toplayan bu ürünlerin tamamı kaliteli gümüş materyal kullanılarak imal ediliyor. Bileklik, küpe, kolye gibi çok çeşitli ürün skalasına sahip bu özel Koçak x Disney koleksiyonunun içerisinde; Donald Duck, Elsa, Anna, Mickey ve Minnie Mouse gibi birbirinden ünlü çizgi film kahramanlarının figürleri yer alıyor. Özel tasarım ve dizaynlara sahip bu takıların renk yelpazesi de göz kamaştırıyor. Üzeri farklı renkte taşlarla süslü küpe, kolye ve bileklik modelleri gümüşün zerafeti ile taçlanıyor.

Lisanslı Disney® Kolye Modelleri
Koçak x Disney koleksiyonuna ait parçalar arasında en dikkat çeken ve farklı tasarımları ile adından söz ettiren kolyeler oluyor. Gümüş malzemeden üretilen bu kolyeler, gri gümüş rengin yanı sıra altın sarısı çeşitleri ile de göz kamaştırıyor. Disney’in masal kahramanı prenseslerinden ilham alınarak tasarlanan prenses tacı biçimdeki kolyeler pembe ve mavi renk alternatifleri ile sunuluyor. Dilerseniz bu ürünlerin küpelerini de satın alarak takım hâlinde kullanabilirsiniz. Çocuklar tarafından en sevilen çizgi filmler arasında yer alan Karlar Ülkesi’nin kahramanlarının figürlerini taşıyan kolyeler de koleksiyonun en dikkat çeken parçaları arasında yer alıyor. Elsa ve Anna’nın resimlerinin yer aldığı oval çerçeveli gümüş kolyelerin yanı sıra kar tanesi biçimindeki modeller de büyük beğeni kazanıyor. Farklı ebat ve renklerdeki kar tanesi motifli kolyelerin küpeleri de koleksiyona zenginlik kazandırıyor. Yine Disney prensesi Cinderella, Daisy ve Donald Duck figürlü kolyeler de Koçak’ın özel tasarımları ile hayat buluyor. Koleksiyonun en özel parçaları arasında ise Mickey ve Minnie Mouse karakterlerine ait gümüş kolye modelleri öne çıkıyor.

Lisanslı Disney® Küpe Modelleri
Disney’in en sevilen kahramanlarından yola çıkılarak Koçak tarafından hazırlanan bu özel koleksiyonun en çok tercih edilen ürünleri arasında küpeleri de sayabiliriz. Yine Mickey ve Minnie Mouse karakterlerinin motiflerine yer verilen taşlı veya renkli küpeler, kız çocuklarının kulaklarını süslüyor. Kenarı taşlarla bezeli Anna ve Elsa resimli küpe modelleri minimal tasarımları ile ilgi çekiyor. Pek çok farklı renk taş kullanılarak tasarlanan bu küpe çeşitleri; gümüş, altın ve bakır renkleri ile de dikkat çekiyor. Eğlenceli Disney kahramanı Donald Duck’ın resminin yer aldığı küpelerde mavi renk ağır basarken, Mickey Mouse karakteri tasarımına sahip küpelerde mavi ve kırmızı renkler dizaynında öne çıkıyor. Halka, yuvarlak, oval, kalp şekli, prenses taçlı, yıldız biçiminde ve altıgen gibi pek çok farklı şekle sahip küpeler sizlere birçok seçenek sunuyor.

Lisanslı Disney® Bileklik Modelleri
Koçak ve Disney’in birlikteliğinden doğan eğlenceli ama bir o kadar da şık ve zarif takı modelleri, farklı bileklik çeşitleri ile tamamlanıyor. Sevilen Disney kahramanlarının figürleri ile süslenen bileklikler, gümüş zincir ile bir araya getirilmiştir. Çizgi film kahramanlarının farklı ebatlarda ve tasarımlardaki resimleri veya figürleri bilekliklerin tam ortasına yerleştirilerek hoş bir görüntü ortaya konuluyor. Ayrıca bu bileklik modellerinde tek bir figürün yanı sıra yan yana sıralanan birden fazla figürün yer aldığı modeller de bulunuyor. Örneğin, Disney prensesi bilekliklerinde prenses tacının yanı sıra kalp ve mavi taş yer alırken Mickey ve Minnie Mouse bilekliklerde çengelli iğne dizaynı öne çıkıyor. Öte yandan bu bilekliklerin künye olarak kullanılmaya uygun çeşitleri de mevcut. Siz de Koçak x Disney koleksiyonunu inceleyerek tüm bu lisanslı ürünlere göz atabilir, birbirinden ilginç ve zarif gümüş takı çeşitlerini sevdiklerinize hediye etmek için hemen satın alabilirsiniz.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı