Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı

Filtrele

Fiyat Aralığı

5609 11321

17 adet ürün bulunmuştur.

Kadınlar için her kombinin neredeyse bir olmazsa olmazı olan kolyeler, estetik açıdan kıymetli tamamlayıcılardır. Bu özellikleri itibarıyla da farklı kombinler için çok sayıda farklı tasarım alternatifiyle tercih edilebilen kolyeler arasında altının zarafetini ve baget pırlantanın mükemmel göz kamaştırıcılığını ortaya koyan altın baget kolye modelleri yer alıyor. Bu modellere Koçak’ın uzman tasarım ekibinin dokunuşları ise stiliniz için en uygun modeli bulabilmenizi sağlıyor. Özgün estetik özellikleri itibarıyla farklı giyim tarzlarınıza uygun olarak kullanabileceğiniz altın baget kolyeleri keşfedebilir ve seçiminizi yaparak stilinizi benzersiz hale getirebilirsiniz.

Boynunuzdaki Zarafeti Açığa Çıkarın


Pırlantanın takılarda kullanımı değerlendirildiğinde, on yıllar boyu özellikle kolyelerde bir kült haline gelen tasarımlarla karşımıza çıkmaktadır. Önemli etkinliklerde ünlülerin, filmlerde özel karakterlerin ve hayatın her anında kendisini en ışıltılı hissetmek isteyen kadınların boyunlarında pırlanta kolye mutlaka yerini alır. Koçak’ta bu perspektif ile pırlantanın kolyelerde kullanımını en çağdaş haliyle yorumladığı altın baget kolyeleri uzman ekibinin gücüyle tasarlıyor. Baget taşlı altın kolye modelleri, kendinizi bir ikon gibi hissetmenizi sağlayacak çarpıcı tasarımlarla karşınıza çıkıyorlar. Her biri hem altının zarif görünümünü taşıyor hem de baget pırlantanın modern estetiğini açıkça ortaya çıkarırken ışıltınızı zirveye taşımanıza yardımcı oluyorlar. Bu sayede siz de boynunuzdaki zarafeti ortaya çıkararak, kendinizi her ortamda özel hissedebiliyorsunuz. Tasarım çeşitliliği açısından da kişisel estetik zevkinize uygun olarak alternatiflerini bulabileceğiniz Koçak imzalı altın baget kolye modelleri, kendiniz veya bir sevdiğinize hediye olarak sunabileceğiniz takılar olarak karşınıza çıkıyorlar. Özgün tasarımları sayesinde benzersiz hissetmenizi de sağlayacak olan modeller arasından hemen seçiminizi yapabilirsiniz.

Tasarımlara Yakından Bakış


Koçak’ın baget taşlı altın kolye seçenekleri arasında estetik açıdan çarpıcılığı öne çıkan modeller yer alıyor. Bu modellerin en önemli özelliği hem altının hem de pırlantanın kendi estetik niteliklerini gölgelemeyen dengeli tasarımları olarak gösterilebilir. Beyaz renkte altın zinciri ucunda yuvarlak formda baget pırlanta taşıyan modeller, sade alternatifler arasında yer alıyor. Baget taşlı altın kolye modelleri arasında bu tasarım çizgisi, özellikle şık gece elbiselerini ışıltılı bir bitişle tamamlamak isteyenlere hitap ediyor. Ucunda oval kesime sahip baget pırlanta taş bulunduran ve yine beyaz renkte altın zincirle tasarlanmış modeller de bu estetikle benzer çizgide olmakla beraber zinciri ucu ile bütünleşik olma özelliğiyle dikkat çekiyorlar. Her açıdan boynunuzda göz kamaştırıcılık yaratan bu tasarım, birçok farklı etkinlikte kendinizi en özel kişi hissetmenizi sağlayabiliyor. Altın zinciri, altın montür ile tamamlanan ve bu montür üzerinde çok sayıda küçük baget pırlanta taşlar bulunduran modeller de bir alternatif olarak karşınıza çıkıyor. Bu görünümleri itibarıyla pırlanta görünümüne çok yönlülük kazandıran modeller, ışığın merkezinde hissetmenizi; stilinizle göz kamaştırmanızı sağlıyorlar.

Büyük Taşlar, Büyük Etki


Koçak imzalı baget altın kolye modelleri arasında görece daha büyük tek pırlanta taş ile tasarlanan modeller de bulunuyor. Bu modeller tasarımları itibarıyla daha büyük bir etki yaratmanızı sağlayabiliyorlar. Merkezinde büyük bir baget pırlanta taş bulunduran ve etrafında çok sayıda minik pırlanta taş yer alan 14 ayar altın baget kolye seçenekleriyle pırlanta zarafetinin etkisi maksimuma çıkarılabiliyor.

Bu çarpıcı özellikleriyle Koçak imzalı baget altın kolye fiyatları hakkında bilgi edinmek; tasarım seçeneklerini keşfederek kendi stiliniz  için en uygun olan modeli belirlemek istiyorsanız hemen şimdi Koçak online mağazasını ziyaret edebilir ve beğendiğiniz modeli hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı