Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı

Filtrele

Ürün Tipi

Maden Rengi

Fiyat Aralığı

16993 65279

40 adet ürün bulunmuştur.

Klasik Alyans

Alyans mücevherler arasında oldukça özel ve önemli bir konuma sahiptir. Bir birlikteliğin içinde bulunan çiftler için aşkın, sadakatin ve mutluluğun sembolü olmaktadır. Manevi açıdan sahip olduğu önem ve anlam itibariyle seçim yaparken dikkatli olmak gerekmektedir. Klasik alyans, klasik tasarımıyla tarzınızı tamamlar. Bu ürünlerin içine isim yazılabilen ve isimli alyans olarak adlandırılan seçenekleri de mevcuttur.  Sevdiğiniz insanla birlikte evlilik için atacağınız ilk adımda asil ve göz kamaştıran güzelliği ile sizleri büyüleyen alyans modelleri arasında istediğiniz tarz ve dokuya sahip olan alyans modelini bulabilirsiniz. Klasik ve asil dokunuşlar ile en önemli anınızda sizlere mutluluk ve ışıltı katıyor. Zaman tanımayan tasarımı sayesinde her daim güvenle ve keyifle takabilirsiniz.

Alyans Modelleri

Evlilik kararı alındıktan sonra ilk alınan şey çoğunlukla alyans olmaktadır. Alacağınız alyansı bir ömür boyu takacağınız için alyans yüzük seçiminde özenli olmanız gerekmektedir. Klasik alyans modelleri arasında gerek renk gerek tasarım açısından çok fazla alternatif bulunmaktadır. İlk akla gelen modeller arasında klasik, isimli, beyaz ve ince alyans seçenekleri gelmektedir.

Klasik alyans modellerini her yerde ve zamanda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Geçmişten günümüze kadar birçok insanın zevkine ve tarzına uyan klasik tasarımlar risksiz ve güvenli bir seçenek olabilmektedir.

Daha farklı ve özel bir tasarım tercih etmek isteyenler için isimli alyans modelleri de mevcut olmaktadır. Çiftlerin isimlerinin alyansın iç kısmında bulunan bu tasarım en çok tercih edilen seçenekler arasında bulunmaktadır. Her insana özel olan bu seçenek zarafeti ve şıklığı ile çiftlerin beğenisini kazanmaktadır. İstediğiniz yazı tipi ve tarzda işlenen isimler ile kendinizi özel ve farklı hissedebilirsiniz. Yaratıcılığın ve zarafetin tek bir çizgide buluşması her çeşit insana hitap edebilmektedir.

Sadeliği ve inceliği yaşamlarının her anında tercih edenler için ince alyans modeli bulunmaktadır. İnce tasımı sayesinde elinizde zarif ve şık bir görünüm sağlar. Sahip olduğu incelikle ve ışıltılı dizaynı sayesinde zarafete yeni bir boyut getirir.

İstediğiniz alyans modelini günlük ve özel günlerde en çok tercih ettiğiniz renk tonlarına uygun olarak beyaz ve altın renk seçenekleri arasından da tercih edebilirsiniz. El işi alyans çeşitlerinden klasik modellere kadar farklı seçenekler arasında tarzınıza en yakın modeli bulabilirsiniz.

Klasik Altın Alyans

Tercihlerini klasik modellerden yana kullananlar ayrıca parlak ve büyüleyici alyansları da sevmektedir. Klasik modellerin daha ışıltılı, büyüleyici ve etkileyici olmasını sağlayan altın alyanslar, evlilik hazırlığı içinde olan çiftler tarafından büyük bir ilgi görmektedir. Altının doğuştan sahip olduğu kalite ve zarafet ile birlikte alyansınız büyüleyici bir görünüme kavuşuyor. En çok tercih edilen tasarımlar arasında bulunan model, gerek ışıltısı gerek inceliği ile geniş bir kesimin beğenisini kazanmaktadır. Çoğunlukla 14 ayar olarak tasarlanan model, geçmişten günümüze kadar kalitesini ve güzelliğini her zaman korumuştur. Günümüzde pırlanta alyans çeşitleri de büyük ilgi çekmektedir.

En değerli taşlardan ve materyallerden oluşturulması sayesinde uzun yıllar boyunca güvenle kullanma imkanı sunmaktadır. Şıklığın ve kalitenin harmanlanmasıyla tasarlanan model, koçak kalitesi ile evlilik hazırlıklarında bulunan çiftlerin güvenini kazanmaktadır. Altının şıklığı ve ışıltısı ile hayatınız boyunca takmaktan büyük zevk almanızı sağlamaktadır.

Çift Alyans Modelleri

Zarif, ışıltılı ve etkileyici görünüşleri ile görenleri büyüleyen tasarımlar ile çift alyans modelleri herkesin beğenisini kazanabilmektedir. Sahip olduğu farklı tasarımlar ile de her çiftin istediği modeli seçebilmesini sağlar. İster klasik tasarımlardan yana olanlar ister daha gösterişli modelleri tercih edenlere göre alyans seçenekleri bulunmaktadır. Sahip olduğu geniş skala ile farklı zevk ve beğeniye sahip çiftler tarafından tercih edilmektedir. Sade, taşlı taşsız, beyaz, altın, işlemeli veya işlemesiz farklı dokunuş ve özelliklere sahip onlarca seçenek bulunmaktadır.,

Klasik bir çizgide tasarlanan ancak daha özel olması için zarif ve incelikli işlemelerden oluşan alyanslar her türlü kıyafet ve aksesuarla uyumlu olmaktadır. İster gündüz ister gece her tarzı yakalayabilmektedir.

Genellikle ışıltısı ve etkileyici taşı ile göz önüne çıkan taşlı modeller ise giydiğiniz kombinlerde ve taktığınız aksesuarlar arasında en çok dikkat çeken parça olmaktadır. Düz ve sade kıyafetleriniz arasına ışıltı ve güzellik katarak her daim şık ve zarif olmanızı sağlamaktadır. Koçak kalitesi ile üretilmiş olan alyansınızı her türlü aksesuar ile uyumlu bir biçimde kullanabilirsiniz.

Beyaz Altın Alyans Modelleri

Beyaz altından yapılmış olan beyaz altın alyanslar sadeliğin ve şıklığın mükemmel uyumu ile oldukça tercih edilen bir model olmaktadır. Yalnız gençlerin değil her yaştan çiftin beğenisini kolaylıkla kazanmaktadır. Alışılmış olan sarı altın modellerin yanında farklı ve yenilikçi bir alternatif olarak karşınıza çıkmaktadır. Yediden yetmişe her yaştan insan tarafından büyük ilgi görmektedir. Hem klasik hem de modern tasarım detaylarını tek bir çizgide buluşturan model dayanıklılığı ve kalitesi ile de beklentileri karşılamaktadır. Altının güven veren sağlamlığı ve beyazın inci gibi parlayan dokusundan, koçak kalitesi ve güvenirliği ile gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz modeller arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Hem klasik hem de yenilikçi tasarımlar arasında kalan çiftler tarafından tercih edilebilir. Sahip olduğu ince ve zarif çizgiler ve beyazın etkileyici parlaklığı sayesinde her çeşit beğeniden insan tarafından seçilebilmektedir. Yalnız klasik veya modern tarzlara hitap etmemektedir. Her iki beğeninin ortak bir estetik anlayışta buluştuğu eşsiz bir görselliğe de sahip olmaktadır. Sahip olduğu tüm bu avantajlar ile evlilik arifesinde olan çiftlerin aklında bulundurması gereken eşsiz ve özel bir seçenek olmaktadır. Zarafeti ve güzelliği ilke edinmiş her çiftin beğenisi kazanan tasarım, beyaz altının kalitesi, modern ve klasik çizginin harmanlanması ve ince dokunuşları ile görenlerin ayaklarını yerden kesen büyüleyici bir güzelliğe sahiptir.

İsimli Alyans Modelleri

Alyans seçenekleri arasında tercihiniz klasik tasarımlardan yanaysa ancak aynı zamanda özel ve farklı bir şeyler de istiyorsanız isimli alyans modelleri sizin için birebir uygundur. Evlilik hazırlığı içerisinde olan çiftler için alyans çok farklı ve çeşitli alyans modeli arasında karar vermek kimi zaman kafa karıştırıcı veya zorlayıcı olabilmektedir. Her evlilik özel ve anlamlıdır. Herkese göre eşsiz ve özel olmaktadır. Bunun için özel olarak tercih edebileceğiniz model yenilikçi, modern, geometrik, gösterişli veya sade her zevke sahip insanın tercih edebileceği özel bir modeldir. Farklı alyans seçenekleri arasında kaybolduysanız, her zaman sevgiyle ve mutlulukla kullanabileceğiniz özel olarak tasarlanmış isimli alyans modellerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Gerek sadeliği gerek farklı olmasıyla mücevher dünyasında büyük bir görmekte olan model, her çiftin beklentilerini karşılayabilmektedir.

Eşiniz isminin alyans üzerinde yazılmasıyla elde edilen tasarım, çeşitli işlemler ile de özelleştirilebilmektedir. Örneğin yazılacak olan ismin yazı büyüklüğünü veya tipini kendi beğeninize göre ayarlamak isteyebilirsiniz. İsterseniz daha romantik ve estetik bir görüntü katmak için tercihen farklı yazı tiplerini seçebilirsiniz. Seçeceğiniz model veya altın ayarının da bu noktada önemi olduğunu unutmamanız gerekmektedir.  Bu özel ve eşsiz alyans modelleri ile evliliğinizin ilk adımlarını atabilirsiniz. Koçak güvenirliği sayesinde birbirinden farklı güzellik ve özellikteki alyans modelleri arasında rahatlıkla tercih yapabilirsiniz.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı