Filtrele

Ürün Tipi

Maden Rengi

Fiyat Aralığı

2719 10450

41 adet ürün bulunmuştur.

Fark yaratan Koçak klasik alyans modelleri, düğününüzün en özel ve unutulmaz ayrıntıları arasında yer almayı bekliyor. 14 ayar altın ile dizayn edilen Koçak imzalı alyanslar klasiklikten hoşlananlar için en iyi alternatiflerden biri oluyor. 

Modern ve şık tasarımlarıyla her zevke ve beğeniye hitap eden tasarımlar zarifliğinizi artırıyor ve evlilik töreninize anlam kazandırıyor. Ömür boyu sürecek sonsuz aşkların ve mutlulukların vazgeçilmez bir parçası olan klasik alyanslar beyaz altın ile tasarlanarak da sizlere sunuluyor. 

İsimli alyansların da bulunduğu Koçak koleksiyonlarında renkli tasarımlar sizleri bekliyor. Koçak güvencesiyle sahip olabileceğiniz alyanslar sayesinde eşiniz ile aranızdaki bağlılığı ve aşkı dışarıya en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. 

Şık ve Zarif Alyans Modelleri

İddialı duruşuyla dikkatleri üzerine çeken klasik alyansları nişan ve düğün törenlerinizde tercih edebilirsiniz. Kendiniz ve sevdiğiniz için sahip olabileceğiniz alyansları ister tekli ister çift olarak satın alabilirsiniz. 

Modaya uyumlu olarak tasarlanan alyanslar sayesinde tarzınızı da vurgulayabilirsiniz. Spor, klasik ve alternatif giyim stilleriyle kusursuz bir birliktelik elde edebileceğiniz klasik alyanslarla hayallerinizdeki stilleri altının ışıltısıyla oluşturmaya başlayabilirsiniz. 

Koçak’ın mücevher alanındaki tüm tecrübesini ve uzmanlığını en iyi şekilde sergilediği klasik alyanslarla hayatınızdaki en önemli anı taçlandırabilirsiniz. klasik alyans modelleri arasında farklı fiyat seçenekleri bulabilirsiniz. klasik alyans fiyatları ürün modeline ve işçiliğine göre değişiyor. Herkesin bütçesine uygun olabilecek seçenekleri inceleyerek siparişinizi verebilirsiniz. 
 

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı