Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı

Filtrele

Tema - Koleksiyon

Ürün Tipi

Maden Rengi

Fiyat Aralığı

5745 8184

3 adet ürün bulunmuştur.

Altın Tektaş Kolye

Tektaşın asil duruşu ve zarafeti ile kolye birleştiğinde oldukça şık ve ışıltılı bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Tektaş ışıltsını boynunuza taşıyan Koçak, gösterişli görüntünüze ayrı  bir gösteriş sunmak için tasarlanmıştır. 14 ayar altın ile oluşturulann tektaş kolyeler pırlantanızın en göz alıcı noktasından boynunuzda büyük bir şıklıkla taşınmaktadır. Hem sarı hem de beyaz altın ile tasarlanan bu kolyeler zamansız bir şekilde güzelliğini korumaktadır. Eşsiz bir görüntü sunan tektaş altın kolyeler güzelliğini sahip olduğu zarafet ve ışıltıdan almaktadır. Bunu her zaman diliminde korumayı başaran kolyeler eşsiz bir işçilik ile birleştiğinde kendiniz için de sevdikleriniz için de en güzel hediyelerden birini oluşturmaktadır.

Altın tektaş kolye  modellerinde şekilleri tektaş yüzüklere benzeyen uçlar bulunmaktadır. Altın tektaş kolye uçlarını alıp istediğiniz zincire geçirebilirsiniz.Bu uçların ihtişamı ile birlikte kolyenizin de var olan güzellikleri daha da ortaya çıkmaktadır. Özel günlerinizde, günlük yaşantınızda, gece kombinlerinizde pek çok alan ve zaman için uygun olacak taarımda altın tektaş kolyelerinizi kullanabilirsiniz. Özgün tasarımlara sahip olan kolyeler tektaş yapısında olsalar dahi  incelikleri ve şıklıkları ile genel olarak ayrır modelleri barındırmaktadırlar. Bu modeller arasında kendinize ve tarzınıza en çok uygun olan kolyeyi edinmeniz oldukça kolay olacaktır.

Zarafetinizi Tamamlayacak Tektaş Kolye Uçları

Kolyelerinizin birbirinden farklı model ve yapıda uçları bulunabilir. Koçak ailesinin oldukça şık ve zarif bir işçilikle ortaya çıkardığı altın tektaş kolye uçları ile tektaş hemen hemen her modelde ışıltılı bir süreci yansıtmaktadır. Bu ışıltının altında var olan seçenekler zevkiniz ve kullanacağınız alanlar ölçüsünde değişiklik göstermektedir. Değişikliklerin en başlıca noktası kullanılan farklı desenlerin tektaş ile birleşimi oldukça güzel ve özgün sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Kolye zincirinizde farklı modelleri de görmek isterseniz sarı veya beyaz altın ve tektaş birleşimi ile oluşan uçları yakalayabilirsiniz. Fiyat aralıkları her seçeceğiniz model için farklılık oluşturabilmektedir.

Her tarz ve yaş için özel olarak düzenlenen modeller arasında kendiniz için en uygun olanı seçmek için farklı tasarımlardaki modelleri de inceleyebilirsiniz. Günlük yaşantıda da oldukça rahat ve yüksek şıklıkta kullanılabilecek altın tektaş kolyeler bulunmaktadır. Aynı zamanda altın tektaş kolyeler en özel hediyelerden oluşmaktadır. Özenle tasarlanmış modeller herhangi bir özel gün için oldukça iyi bir seçenek olmaktadır. Seçenekler arasından kendi tarzınızı en iyi şekilde ortaya koyacak olan bir altın tektaş kolyeyi edinmeniz mümkün olacaktır. Beyaz altın tektaş altın kolyeler de sarı altın tektaş kolyeler de pek çok incelikle birleşip ortaya gösterişli bir kolye çıkmaktadır.  Bu ince ve zevkli kolye uçları ile şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Tektaş Altın Kolye Modelleri

Tektaş altın kolyeler genellikle 14 ayar beyaz veya sarı altın kullanılarak tasarlanmaktadır. Bu tasarımlar sonucunda ortaya farklı zaman dilimlerinde kullanılabilecek tektaş kolyeler çıkmaktadır. 14 ayar beyaz altın tektaş kolyeler, sarı altın tektaş kolyeler, baget altın tektaş kolyeler gibi pek çok farklı modelin tasarlanmış olmasındaki en büyük artı durum bu kolyelerin zamansız bir güzelliğe sahip olmasıdır. Kar tanesi şeklinde, kum saati şeklinde, kare, daire gibi geometrik şekillerde pek çok alternatif bulunmaktadır. Bu alternatif modellerin tektaş yapıları da değişmektedir. Tektaş yoğunluğunun fazla olmasının istenilen kolyeler daha özel zamanlar için, gece kıyafetleri ile birlikte kullanılmak için tercih edilirken daha az taş yoğunluğu barındıran kolyeler de günlük yaşantıya uygun bulunmaktadır.

Minimalist bir çalışma ile tasarlanmış olan kolyeler oldukça sade ve bir o kadar da şık bir görünüme sahiptir. Şıklığı kolyenin eşsiz işçiliği tamamladığından fark yaratmaksızın büyük bir gösteriş boynunuza hakim olmaktadır. Yıllardan beri süregelen kanıtlanmış şıklığı ile Koçak tasarımlı kolyeler zamanın her alanında kullanımız için uygun bir seçenek olarak değerlenecektir. Farklı modelleri bir arada görmek ve tercih etmek adına da inceleme yapabilirsiniz. Beyaz altın kolyelerin tektaş ile muhteşem renk uyumu ve sarı altından olan tektaş kolyelerin ağırlığı  kararsızlaşmanıza sebep olsa da her bütçe için uygun olan fiyatlar ile zevkinize ve zamanınıza en uygun olacak olan altın tektaş kolyeyi edinebilirsiniz. Zamanın ötesinde ışıltılı bir şıklık ortaya çıkaran bu kolyeleri mutlaka incelemelisiniz.

Işıltınızı Arttırın

Kadınlar için en çok tercih edilen aksesuarların başında gelen kolyeler pek çok açıdan da farklı modeller barındırmaktadır. Altın tektaş kolye seçenekleri arasından en ışltışı ve zarif olanların içerisinden kendinize en uygun olanı bulup takabilir, ışıltılı görüntünüze bambaşka bir güzellik ekleyebilirsiniz. Bu ışıltılı görüntü için en iyi seçeneği belirlemek ve gözlemlemek, adeta sizin için tasarlanmış kolyeleri bulmak oldukça farklı bir görüntüye bürünmenize yardımcı olacaktır. Özel günlerinizde en güzel görüntünüzde sizi asla yalnız  bırakmayacak olan altın tektaş kolyeler seçeceğiniz her modeli ile eşsiz bir görüntü sunmakta yardımcı olacaktır. Seçim yapacağınız çok sayıda model ve seçenek arasından genel kullanım sıklığınıza göre olan tasarımları ayırabilir ve zamanla her birinden edinebilirsiniz.

Işıltılı görüntüleri kaybetmemek ve giydiğiniz kıyafetleri olduğundan daha da ihtişamlı gösterebilmek için seçeceğiniz altın tektaş kolyeler pek çok açıdan güzel ve zarif bir görüntü sunmaktadır. Her anınızı daha da değerlendirmek ve güzelleştirmek için zevkinize ve yaşınıza göre en uygun tercihleri yapabilirsiniz.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı