Filtrele

Tema - Koleksiyon

Ürün Tipi

Maden Rengi

Fiyat Aralığı

1222 2779

3 adet ürün bulunmuştur.

Her ismin taşıdığı anlam farklıyken bu anlamları en iyi şekilde yansıtabileceğiniz hediyeler arasında altın harf kolye modelleri yer alıyor. Aşkınıza, size veya hayatınızda sizin için özel olan kişilere alabileceğiniz 14 ayar altın ile tasarlanan kolyeler Koçak’ın mücevher uzmanlığı ve modern tasarım anlayışı ile tasarlanıyor. 

Kadınların günün her anında kullanmaktan büyük keyif alacakları altın harf kolyeler tecrübesi ve uzmanlığını tasarım aşamasının her anında kullanan Koçak dünyasında farklı bir anlam kazanıyor. Farklı tarzlara ve stillere eşsiz bir şekilde uyum sağlayabilen altın harf kolye modellerine sizler de Koçak güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

Anlamlı ve Eşsiz Altın Harf Kolye Modelleri

Tarzınıza yeni bir soluk katabilecek etkiye sahip altın harf kolye modelleri kare ve kalpli gibi farklı seçeneklerle sizlere sunuluyor. Beyaz altın ile tasarlanan çeşitler ise alternatif altın kolye modelleri arayanların ilk tercihleri arasında yer alıyor. 

Birbirinden özgün tasarımların bulunduğu Koçak altın harf kolye koleksiyonu, modaya uyumlu seçeneklerin yer aldığı zamansız tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Tarzına düşkün kadınlar için vazgeçilmez olan ve manevi değeriyle ilgi gören altın harf kolyeler girdiğiniz her ortamda stilinizi vurgulayabilmenize yardımcı oluyor.

Klasik takılara alternatif olarak tercih edebileceğiniz ve sevdikleriniz için en özel hediye seçeneklerinden olan göz kamaştırıcı tasarımlara sahip altın harf kolye fiyatları arasında tasarımların özelliklerine göre değişebilen farklı seçenekler yer alıyor. 
 

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı