Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı

Filtrele

Ürün Tipi

Karat

Renk

Berraklık

Maden Rengi

Fiyat Aralığı

2897 1000000

358 adet ürün bulunmuştur.

Pırlanta Küpeler

Tüm kadınlar bakımlı olmayı ve şık görünmeyi sever. Bu yüzden giydikleri kıyafete, ayakkabıya, seçtikleri çantaya ve özellikle kullandıkları aksesuarlara oldukça dikkat edip özenle seçer. Sahip oldukları eşyaları önce kendileri beğenir daha sonra etrafındaki insanların da beğenmesi ister. Yeni bir insanla tanıştığınızda öncelikle gözlerinizi ve yüzünüzü inceler ve tüm dikkati kulağınıza takmış olduğunuz o eşsiz pırlanta küpe çeker. O an üzerinizde bir davet elbisesi veya spor bir kıyafet olabilir fakat bu kıyafetleri tamamlayan ve insanlarla göz teması kurulduğu andan itibaren ihtişamlı parıltısı ile ilgileri üzerine çeken birbirinden şık pırlanta küpe modelleri mevcuttur. Ne giyeceğinize ve nereye gideceğinize karar verdikten sonra seçeceğiniz o küçük pırlanta küpe size eşlik edecek olan bir kavalyeden daha önemlidir. Çünkü kendi muhteşem parıltısını kullanarak sizin güzelliğinizi bir adım daha öne çıkarmaktadır.

Her Zevke Hitap Eden Pırlanta Küpeler

Her insan seçimler yaparken farklı bir yol izler fakat çoğu kadının bazı seçimlerin sonucunda buluştuğu ortak bir nokta vardır. Pırlanta küpe modelleri harika parıltıları ve özel tasarımları ile kadınları cezbeden ve ortak bir noktada buluşmalarını sağlayan aksesuar çeşitlerinden biridir. İnsanlar birbirleri arasında iletişim kurarken ilk izlenim oldukça önemli bir yere sahiptir çünkü ilk izlenim insanların sizin hakkındaki düşüncelerinin belirginleşmesine yardımcı olmaktadır. Bu yüzden seçeceğiniz pırlanta küpe tek bir bakışta bile sizin hakkınızda karşı tarafa ipucu vermekte onun düşüncelerini şekillendirmeye başlamaktadır. Tarzınız, yaşınız, zevkleriniz aslında bir çift pırlanta küpe sayesinde gün yüzüne çıkabilir. Bu yüzden küçük bir takı gibi görünse de size büyük bir anlam yükleyen bu pırlanta küpe modelleri içinden hangisini tercih edeceğini bulmak asalet ve zarafetiniz için oldukça önemlidir. Şık bir elbise giyip katıldığınız herhangi bir davette saçlarınızı topuz yapıp, kulaklarınıza da şıklığından ve zarifliğinden asla ödün vermeyen bir çift baget pırlanta küpe takarsanız, işte gecenin en parıltılı ve en zarif kadını siz oldunuz! Ya da spor bir kombin giymek isterken aynı zamanda şıklıktan da vazgeçemediğinizde günlük pırlanta küpe sayesinde anı kurtaracak, hem rahat hem şık olmayı başaracaksınız. Kısacası pırlanta küpe modelleri arasından seçim yaparken, kıyafetinize, yüz hatlarınıza, makyajınıza aynı zamanda tarzınıza o an en uygun olanı bulursanız istediğiniz şıklığa zahmetsiz bir şekilde kavuşmuş olacaksınız. Eğer başka pırlanta aksesuarlarınız varsa onlara göre bir model seçimi yapıp harika bir uyum yakalayabilirsiniz. Böylece yüzünüzün etkileyiciliğinin önüne geçmeden pırlanta küpelerinizin estetik uyumu ve parıltısı ile gecenin yıldızı siz olabilirsiniz. Bir kraliçe gibi parlamak, tüm gözleri üzerinizde hissetmek ve asaletiniz ile göz kamaştırmak için ihtiyacınız olanlar biraz zevk, bir çift pırlanta küpe ve yüzünüzde belirecek o harika gülümseme!

Seçmek Zor, Şıklık Kolay

Seçim yapmak her zaman karmaşık olmuştur fakat bir de durmaksızın yenilenen ve her biri birbirinden çekici olan bu pırlanta küpe modelleri arasından seçim yapmak mı? İşte asıl en karmaşık olan budur . Hangisini seçerseniz seçin aklınızın bir diğerinde kalacak olması oldukça normal ve mümkündür. Her bir modelin kendine has cazibesi ve güzelliği bulunmakta aynı zamanda bu cazibe sayesinde sizi kolayca büyülemekte tüm dikkatinizi üzerine çekmeyi başarmaktadır ve tarzınız ne olursa olsun her koşulda sizinle uyum sağlamaktadır. Bazen saflığı ve narinliği temsil eden bir inci gibi olmak göz kamaştırmak istersiniz incili pırlanta küpe tam size göredir ve seçiminizi ondan yana yaparsınız. Bazen de seçtiğiniz kıyafete ve makyajınıza yeni bir soluk gelsin diye renklerle dans etmek kendinizi renklerin uyumu içine bırakmak istersiniz, işte tam bu esnada zarif parmaklarınız renkli taşlı pırlanta küpe modellerine uzanır ve o cesur renklerden birini seçersiniz. Gözlerinizin ön planda olmasını ve dikkatleri bakışlarınızla üzerinize çekmek istediğiniz zamanlarda halka pırlanta küpe yardımınıza koşar ve istediğiniz sade ama şık görüntüyü elde edersiniz. Seçiminiz hangi pırlanta küpe çeşidinden olursa olsun , şıklığınız hep devam edecektir. Pırlanta küpe modelleri gittiğiniz yere, giydiğiniz kıyafete veya saç modelinize, ve görüntünüzü etkileyen diğer tüm etmenlere göre değişkenlik gösterecek olsa bile, değişmeyecek olanlar ışıltınız, zarifliğiniz ve şıklığınızdır. Ender bulunan pırlantalar ile harmanlanmış tasarımlar güzelliğinize her an ortak olacaktır. Kimi zaman sevdiğiniz biri tarafında hediye edilen kalpli pırlanta küpe, size daima hediye eden kişinin sevgisini hatırlatacak, kimi zaman da  çok özel bir davette giydiğiniz cüretkâr elbiseniz ile kombinlediğiniz sallantılı pırlanta küpe size cesaretinizi hatırlatacaktır. İçinde birçok duygu ve anlam barındıracak olan bir çift küpe size kendinizi oldukça değerli ve asil hissettirecektir. İşte tüm bu birbirinden eşsiz duygular sebebiyle harika modeller arasından seçim yaparken zorlanacak hepsine sahip olmak isteyeceksiniz ve hayatınızda yaşamış olduğunuz en heyecanlı ve eşsiz kararsızlıktan dolayı bir süre şaşkınlık içerisinde kalacaksınız.

Özel Günler İçin Minik Alternatifler

Sevgili, anne, arkadaş, kardeş kimin için alınacağı fark etmeksizin her özel güne ve tarza uyum sağlayacak pırlanta küpe modelleri sevdiklerinizi şımartmanın ufak ama etkili bir yoludur. Yaşları veya tarzları ne olursa olsun bütçenize uygun herkesin kalbine dokunacak bir pırlanta küpe bulabilirsiniz. Sevgilinize ne kadar zarif olduğunu hatırlatmak için damla pırlanta küpe tercih edebilir onun bir prenses kadar zarif olduğunu vurgulayabilirsiniz. Su damlası şeklinde kesilmiş olan bu pırlanta taş modeli özellikle sadelikten yana olan kadınlar tarafından çok sık tercih edilmektedir. Hatlarının oval yumuşaklığı, keskin kenarlarının olmayışı kendisi berrak bir su gibi hisseden herkesin yüreğini okşayacak ve mutlu edecektir. Ve yine keskin kenarlı veya köşeli modellerden daha çok oval hatlara sahip küpe tercih eden sevdikleriniz varsa koleksiyonların arasından yuvarlak pırlanta küpe tasarımını seçmek ve hediye etmek güzel bir tercih olacaktır. Annelerinizin ne kadar özel olduğunu onlara göstermek için pırlanta küpe tektaş modeli seçilebilir hatta bütçenize uygun modeller bulup diğer takı tasarımları ile de hediyenizin çeşitliliğini arttırabilirsiniz. Veya sizin için ne kadar değerli olduklarını hissetmeleri sağlamak için 1 karat pırlanta küpe hediye edilebilir maddi ve manevi olarak sürekli yanlarında olacağınızı hatırlatabilirsiniz. Hediyelerin anlamlı olmaları ve özenle seçilmiş olmaları, hediye verilen kişinin özel olduğunu anlamasına ve bu güzel anı ölümsüzleştirmesini sağlar. Bu sebeple pırlanta küpe hediye edecekseniz, modelini sevdiklerinizin tarzına, zevkine göre seçmeyi ihmal etmeyin. Böylece hem beğenerek sürekli kullanacakları bir hediye vermiş olacaksınız hem de onların zevklerini bildiğinizi göstermiş olacaksınız. Sevdiklerinizi mutlu etmek bir adım ötenizde Koçak kalitesi ile sizi beklemektedir. Onların gülümsemesi ile bir araya gelince harika bir görünüm oluşturacak küpeyi seçebilmek için yüzlerce farklı ve yeni ürün çeşitliliğine sahip koleksiyonlara göz gezdirmeniz yeterli olacaktır. Koleksiyonları inceledikten sonra bütçenize uygun olan modeli gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz Koçak güvencesi sizin yanınızda olacaktır.

Zarafetten Gelen Asillik

Geçmişten günümüze 7 yaşından 70 yaşına kadar her kadının kulağında yerini alan küpeler, gelişen ve yenilen tasarımlarla hâlâ daha en çok tercih edilen ve kullanılan takılardan biridir. Daha küçücük bebekken delinen kulaklar, sanki gelecekte sahip olacağımız pırlanta küpe modelleri içinden bize en uygun olanı için hazırlanmaktadır. Her kadın muhakkak bir pırlanta küpe sahibi olmak ister. Hayallerinde ve düşüncelerinde kendine uygun bir model belirler ve bu modeller üzerinden araştırmalarını yapar. Üzerindeki taşın kesim şekline, tasarımına göre isimlendirilen küpeler güzelliği ve zarafeti ile görenleri kendine hayran bırakmaya devam etmektedir. Son yıllarda sadece kadınlar değil aynı zamanda erkekler tarafından da aksesuar olarak sıklıkla kullanılmaya başlanan pırlanta küpe modelleri, her dönemin favori takısı olmayı Başarmıştır. Erkekler tarafından daha feminen olan  baget, sallantılı veya incili pırlanta küpe modelleri yerine halka pırlanta küpe modelleri daha çok tercih edilmektedir. Nasıl göründüğüne önem veren herkes tarafından kullanılmak istenen  bir pırlanta küpe bulunmakta ve kullananların kulağına taktığı andan itibaren onlara asil bir hava kattığı düşünülmektedir. Ufak dokunuşlarla zarif görünmek isteyen kadınlar küçük pırlanta küpe çeşitlerine çok sık ilgi göstermektedir aksesuar seçimlerini bu modelden yana yapmaktadırlar. Sevdikleriniz üzerinde unutulmayacak bir etki bırakmayı ve sizi daima hatırlamalarını isterseniz, onların neredeyse tüm kombinleri ile eşleştirebileceği ve uyum yakalayabileceği bir pırlanta küpe seçmeli ve özel bir günde hediye olarak vermelisiniz. Böylesine zarif ve asil bir hediye karşısında kimse heyecanını ve mutluluğunu gizleyemez adeta pırlantanın ışıltısı ile aydınlanır. Koçak kalitesi ve güvencesinin sizlere sunmuş olduğu farklı karatta yüzlerce ürün sayesinde hem bütçenize hem de zevkinize uygun bir pırlanta küpe bulacak ve özel günlerinizi seçtiğiniz hediye sayesinde paha biçilmez kılacaksınız.

Bütçe Dostu Pırlanta Küpeler

Güzelliği ile kalpleri fetheden pırlanta küpe modelleri, uygun fiyatları ile de cebinizi sevindiriyor. Geniş ürün yelpazesi sayesinde her bütçeye uygun bir pırlanta küpe bulmak kolay. Diğer pırlanta takılarda olduğu gibi pırlanta küpe fiyatları da karattan karata ve tasarımdan tasarıma farklılık gösteriyor. Seçeceğiniz modelin üzerinde bulunan taşın değeri doğru orantılı bir şekilde küpeyi de etkilemekte. Sahip olduğunuz bütçe doğrultusunda tercih edebileceğiniz oldukça fazla pırlanta küpe modelleri vardır. 1 karat pırlanta küpe modelleri şıklığıyla göz kamaştırır. Hem zevkinize hem de bütçenize uyan birçok model bulabilirsiniz. Küçük pırlanta küpe modeli sayesinde uygun fiyatlı bir pırlanta küpe sahibi olabilir ve şıklığınızdan ödün vermezsiniz. Pırlanta küpe fiyatları size sunulan benzersiz ve geniş ürünlerin özelliklerine kullanılan taşın işçiliğine göre şekillenir. Modası geçmeyen ve her zaman diliminde aynı ihtişamıyla kendini gösteren baget pırlanta küpe, üzerinde bulunan taşın karat ağırlığı ile değeri biçilen bir modeldir. Ayrıca etrafında kullanılan minik taşların yoğunluğu ve özellikleri de değerini artıran bir diğer etmendir. Pırlanta küpe yıllar boyu saklanabilen, kullanılabilen kalıcılığı yüksek bir takı alternatifidir. Bu sebeple hem anlam ve hatıra bakımından özel bir yere sahip olmakta hem de bütçenize dost bir tutum sergilemektedir. Değerini kaybetmeyecek olan bu gösterişli takılar her zaman sevdiklerinizin anılarına eşlik edecek ve manevi değerini de her geçen gün arttıracaktır. Rotasını yenilik, moda ve modern tasarımlardan asla ayırmayan Koçak sayesinde, daima zamana uygun modası geçmeyen ve kaliteli pırlanta küpe modelleri ile karşılaşabilecek zevkinize uygun bir parçayı kolaylıkla bulabileceksiniz. Koçak tutkuyla tasarladığı her modelde sizi ve sevdiklerinizi düşünmekte ve ışıltınızı hiç kaybetmemeniz için çaba sarf etmektedir. Tüm pırlanta küpe modelleri sizleri hazır bir şekilde beklemektedir. İlgilendiğiniz modellerin bütçenize uygun çeşitleri ile siz de bir pırlanta küpe sahibi olabilirsiniz.

Zarafeti ve Şıklığıyla Dikkat Çeken Pırlanta Küpe Modelleri

Hem kadınların hem de erkeklerin gözdesi olan pırlanta küpeler, her dönemin en zarif ve şık aksesuarları olarak öne çıkar. Zarafeti ve şıklığıyla ayrıca övülen ve dikkatleri üzerine toplayan bu aksesuarlar, farklı yaş grubundaki, cinsiyetteki ve farklı zevklere sahip kişilere uyumlu modelleri ile de dikkat çeker.
Model çeşitliliği fazla olan bu aksesuar, kombinlerin de kurtarıcısıdır. Örneğin; klasik bir giyim tarzını pırlanta halka küpe ile tamamlamak ve dikkatleri ışıl ışıl küpelerinize çekmek kombininizin çok daha şık görünmesini sağlayacaktır. Pırlanta küpe erkek kadın fark etmeksizin herkesin kullanabildiği, çok yönlü bir aksesuardır. İster tek başına ister set hâlinde kullanılabilen küpeler sayesinde asil bir görünüme kavuşmak mümkün olur.
Siz de herkesin gözdesi olan bu aksesuarları keşfetmek ve zarafetinize zarafet katmak istiyorsanız Koçak’ı tercih edebilir, ortamların parlayan yıldızı olabilirsiniz.

Pırlanta Küpe Kullanırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Her dönemde ve her tarzda popüler olan pırlanta küpeleri alırken öncelikle taşların karatına, kesim şekline, berraklığına ve rengine dikkat etmek gerekir. Küpelerin sertifikalarını inceleyerek güvenilirliğinden emin olduktan sonra gönül rahatlığıyla bu aksesuarlara sahip olabilirsiniz.
Pırlanta küpeleri; özel kutularında koruma altında tutmaya ve nazik hareketlerle kullanmaya özen gösterilmelidir. Düzenli bakım ve temizlik işlemleri ile takıyı daha uzun ömürlü hâle getirmek mümkündür. Bu nedenle bakımları düzenli gerçekleştirmek gerekir. Hassas ve değerli aksesuarlar olduğu için pırlanta küpeleri iyi muhafaza etmek son derece önemlidir.
Küpeleri kullanırken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise tarzınıza, kombininize olan uyumluluğudur. Tarzınızın tamamlayıcısı pırlanta küpeleriniz olsun istiyorsanız farklı modellere ve kesimlere sahip pırlanta küpeleri alarak çeşitlilik sağlayabilirsiniz. Kombinizle küpelerinizi birleştirerek tarzınızı çok daha çarpıcı bir hâle getirebilir, bu sayede kendinizden söz ettirerek tüm bakışları ve ilgiyi üstünüzde toplayabilirsiniz.

Pırlanta Küpe Fiyatları Neye Göre Değişir?

Farklı pek çok etkene bağlı olarak pırlanta küpelerin fiyatları değişiklik gösterir. Pırlantanın karatı, kullanılan pırlanta adedi, taşın berraklığı, rengi gibi pek çok etken fiyatların değişmesini sağlar. Farklı modellerin de ustalık ve incelik bakımından fiyatlarda değişikliğe sebep olduğunu görmek mümkündür.
Pırlanta küpe fiyatları, kadın ve erkek seçeneklerine göre dahi farklı fiyat aralıkları ile satışa sunulabilir. Bunun temel nedeni pırlanta küpe kadın modellerinde genellikle daha farklı kesimlere sahip, daha yüksek karatlı ve adet olarak daha fazla pırlantanın kullanılmasıdır.
Tüm bu etkenler değerlendirildiğinde farklı fiyatlara sahip pek çok pırlanta tektaş küpe modeline rastlanabilir. Her bütçeye uygun seçenekler arasından bir tercihte bulunmak ve kendinize en uygun pırlanta küpeyi bulmak için ise Koçak’ı ziyaret etmeniz yeterlidir.

 

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı