Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı

Filtrele

Fiyat Aralığı

14589 61593

38 adet ürün bulunmuştur.

Evlilik, birbirini çok seven ve hayatını beraber sürdürmek isteyen iki kişi arasındaki en önemli beraberlik anlaşmasıdır. Birbirini seven iki kişi eğer kendilerini evlilik yolculuğuna girmeye hazır hissediyorsa, bu durumda genellikle erkek tarafından kadına evlilik teklifi yapılır. Bu teklifte ise bir gelenek olarak pırlanta tektaş yüzük sunulur. Siz de eğer partnerinizin de hazır olduğunu düşünüyor ve artık evlilik teklifi yapmak için harekete geçmek istiyorsanız, evlilik teklif yüzükleri arasından seçiminizi yapmadan önce yazımızdan modeller hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Evliliğe Adımın En Parıltılı Hali

 

Evlenme kararı vermek oldukça önemli olmakla birlikte bu süreci başlatacak olan o ilk adımda da nasıl bir tektaş pırlanta yüzük sunduğunuzun önemi çok büyük. Çünkü eşiniz olmaya aday kişinin sizin için ne kadar değerli, benzersiz ve önemli olduğunu göstermek için kullanacağınız tektaş yüzük, evlilik anına kadar onun parmağında yerini alacak. Evlilik teklifi yüzükler çoğunlukla tektaş pırlanta modeller arasından tercih edilmekle beraber bu noktada genel bir kural bulunmamaktadır. Geleneksel olarak eğer siz de bir tektaş pırlanta yüzük sunarak teklifinizi yapmak istiyorsanız, Koçak’ın ürün grubu içerisinde çok sayıda farklı tasarım alternatifi yer alıyor. Bu tasarımlar arasından eşinizin stiline ve sizin ona verdiğiniz değeri temsil edebilecek görünüme sahip olan modeli belirleyerek Koçak güvencesiyle satın alabilirsiniz. Evlilik teklifi pırlanta yüzük ile gerçekleştirilirken, partneriniz de teklifinizi kabul ettiğini sembolize edecek şekilde bu yüzüğü alarak sağ elinin yüzük parmağına takar. Sonuç olarak evliliğe giden yolculukta ilk ve en önemli adım böylece atılmış olur.

 

Teklifinize Çarpıcılık Kazandırın

 

Evlilik teklifiniz hem sizin hem de teklifinizi sunduğunuz gelecekteki eşiniz için çok değerli bir an ve bu anı unutulmaz kılmak sizin elinizde. Göz kamaştıran, tasarımı ve bütün görünümü itibarıyla farklılığını ortaya koyan şık bir evlilik teklifi pırlanta yüzük seçiminizi yaparak bunu başarabilirsiniz. Koçak’ta tektaş arayışınıza istinaden her biri kendi özgün tasarım çizgisini ortaya koyan klasik ve baget tektaş yüzük modelleri yer alıyor. Klasik modeller farklı büyüklükte ve kesim şekilleriyle Koçak profesyonelliğini temsil eden tektaşlarıyla göze çarpıyorlar. Baget kesim tektaş pırlanta yüzük modelleriyle görece daha büyük taşları ve şık montür tasarımlarıyla benzersizliklerini ortaya koyuyorlar. Evlilik teklifi pırlanta tektaş yüzük seçiminizi yapmak için her iki gruptaki birbirinden özel modelleri inceleyebilir; teklifinize çarpıcılık kazandıracağını düşündüğünüz modeli satın alarak bu özel anı sizin için tarihin en unutulmaz anlarından birisi kılabilirsiniz.

 

Seçimini Büyütmek İsteyenler İçin

 

Daha önce de belirtildiği üzere, evlilik tekliflerinde bir gelenek ve klasik olarak tektaş pırlanta yüzükler sunulur ancak bu bir şart değil. Siz pırlantanın benzersiz estetiğini, dilediğiniz şekilde sunmakta özgürsünüz. Evlilik teklifi kolyesi olarak değerlendirebileceğiniz her biri çarpıcı tasarımlarıyla öne çıkan kolye modellerini de seçim listenize alabilirsiniz. Yüzüğe bir alternatif olarak tercih edebileceğiniz bu kolyelerde de Koçak uzmanlığıyla şekillendirilmiş pırlanta taşlar yer alıyor. Öte yandan seçimini bir adım daha ileri taşımak ve tamamen zirveye çıkarmak isteyenler için set şeklinde tercih edilebilecek pırlanta takılar da evlilik teklifi için tercih edilebiliyor. Evlilik teklifi pırlanta set ile yapılabilirken bu setler içerisinde küpe, kolye, bileklik yer alabiliyor. Her bir bileşeni ortak estetik ile tasarlanan bu setlerle, evlilik teklifinizde çıtayı arşa çıkarmanız mümkün!

 

Şimdi siz de Koçak’ın uzman tasarım ekibi tarafından özenle tasarlanmış pırlanta takı modellerini inceleyebilir; evlilik teklifinizi hem sizin hem de gelecekteki eşiniz için unutulmaz kılacak olan modeli belirleyerek hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.

 

 

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı