Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı

Filtrele

Tema - Koleksiyon

Ürün Tipi

Alyans Genişliği

Karat

Renk

Berraklık

Maden Rengi

Fiyat Aralığı

498 487148

1808 adet ürün bulunmuştur.

Yüzük

Çok sık tercih edilen aksesuarlardan biri olan yüzük, ellerin daha zarif ve bakımlı görünmesi konusunda önemli bir yere sahiptir. Bazen tek başına bir pırlanta yüzük kombininizi tamamlamaya yeterken, bazen fazladan bir görkem yaratmak istediğiniz ortamlarda uyum içinde kullanabilecek yüzük çeşitleri tam aradığınız modeller olacaktır. Yüzük modelleri her iki cinsiyet için tasarlanmakta ve üretilmektedir. Kadın yüzük çeşitleri daha fazla modele ve tasarıma sahipken erkekler için tasarlanan modeller sürekli yenilenmeye devam etmektedir. Yüzük modelleri arasından hangisine karar verirseniz verin mutlaka sizin eşsiz güzelliğiniz ve kendinize has tarzınız ile uyum sağlayacaktır. Pırlanta Yüzük Hatta sizinle uyum sağlamakla kalmayıp, diğer takılarınızla da birlikte kullandığınızda şık ve kaliteli bir görüntü elde etmenize yardım edecektir. Özel günlerde hediye almak için çok iyi bir seçenek olan yüzük çeşitleri, üzerinde kullanılan materyal, maden, taş ve kesime göre değişkenlik göstermektedir. Kendi arasında özelliklerine göre sınıflandırılmaktadır aynı zamanda bu özelliklere göre isimlendirilip fiyatları da bu şekilde belirlenmektedir. Sevdiklerinize hediye almak için Koçak koleksiyonlarını incelerken işte tam benim aradığım yüzük diyebileceğiniz bir model mutlaka karşınıza çıkacaktır.

Altının Parıltısı ve Değerli Taşlar

Sadece tek bir değerli madene bağlı kalmadan birçok değerli maden seçenekleri kullanılarak tasarlanan yüzük modelleri, son derece şık tasarımları ile beğenilerinize sunulmaktadır. Çok özel duyguları dışarı vurmak ve sevdiklerinize hissettirmek için seçeceğiniz pırlanta veya altın yüzük, kalplere giden yolda ufak bir aracı olmaktadır. Özellikle altın kullanılarak üretilen her aksesuar, takı dünyasında önemli bir yere sahiptir. Altının değeri ve gücü yıllardır sıklıkla tercih edilmesinde büyük bir rol oynar. Kadınların günlük olarak da çok sık kullandığı altın yüzük, altın renginin verdiği parlaklık sayesinde özel davetlerde de şıklığınızı pekiştirmek için kullanabileceğiniz harika bir seçenektir. Herkese hitap edecek, her tarz ile uyum sağlayacak modern veya geleneksel bir altın yüzük bulmak oldukça mümkündür. Sevdiklerinize altın yüzük almak sadece bir hediye almak anlamına gelmemektedir, dayanıklı ve zamansız yapısı ile aile yadigârı olabilecek manevi değeri de oldukça yüksek bir hediye almak demektir. Bazen beyaz altınla bazen pırlanta tektaşla harmanlanarak eşsiz tasarımlar ortaya çıkaran Koçak sayesinde sevdiklerinize uygun bir yüzük keşfedebilirsiniz. Tercihini pırlantadan yana kullanmak isteyenlerin en çok incelediği modeller arasında tamtur, tektaş ve baget yüzük bulunmakta. Son zamanlarda kadınların gözdesi olmaya başlayan tamtur yüzük zarif tasarımı ve yapısıyla neredeyse her yüzük ile birlikte kullanılabilmesiyle kadınların hoşuna gitmektedir. Küçük beş tane pırlantanın bir araya gelerek oluşturduğu beştaş yüzük parıltısı ve güzelliği sayesinde kadınların ilgisini çekmektedir. Evlenmek isteyen çiftler için çok tercih edilen ve artık evlilik tekliflerinin başrol oyuncusu haline gelmiş olan tektaş yüzük romantik ve tutkulu bir aşkın sembolüdür. Özel tasarımlar sayesinde sevdiğinizin hayatınızdaki tek ve en değerli insan olduğunu vurgulamak sizin ellerinizdedir.

 

Pırlantalar Aşkına

Hayatın akışıyla birlikte gerçekleşen her özel gün ve özel olay benzersiz hediyeler ile kutlanmayı hak etmektedir. Özel günleri unutmadığınızı ve bu günlere derin anlamlar yüklediğinizi belirtmek isterseniz harika tasarımlardan oluşan pırlanta yüzük çeşitleri arasından seçim yapabilir, seçtiğiniz modele uygun başka yüzük modelleri ile de kombinleyerek vermek istediğiniz hediyenin şıklığını katlayabilirsiniz. Pırlanta yüzük kadınların göz alıcı bir etkiye sahip olmasını sağlarken zarifliklerine de katkıda bulunur. Hali hazırda bir tektaş yüzük sahibi olan sevdiğinizin aynı parmağına kombinleyebilmesi ve bir yüzükler arasında bir uyum yakalayabilmesi için tamtur yüzük alabilirsiniz. Zarif parmakları baştan başa çevreleyen birçok pırlanta taşının verdiği his sevdiklerinizi baştan çıkaracaktır. Özel geceler ve davetlerde tamtur yüzüklerin şıklığını artırmak için birkaç tane daha pırlanta yüzük ile eşleştirebilir ve keyfinize bakabilirsiniz. Günlük hayatınızda da tek başına kullanabileceğiniz tamtur yüzük size hem şıklığı hem de sadeliği vaat etmektedir. Tercihini klasiklerden yana yapan kadınların karşısına beş tane oval kesim taşın yan yana ustalıkla dizilip modern ve güzel tasarımlarla oluşturulmuş beştaş yüzük çıkmaktadır. Zaten tek başına bile alımlı ve etkileyici gözüken beştaş yüzük, bir de farklı pırlanta yüzük kullanılarak kombinlenirse muhteşem bir şıklık yaratmış olacaktır. Birçok farklı seçeneğe sahip olan kadınlar ve bu yüzükleri sevdiklerine armağan etmek isteyen insanlar, taşların özelliklerine dikkat etmeli ve tercihlerini de ona göre yapmalıdır. Diğer pırlanta takılarda olduğu gibi pırlanta yüzük ile ilgili dikkat edilmesi gereken konular ve özellikler aynıdır. Pırlanta modelin taşları karatlarına göre birbirinden ayrılmakta ve ona göre tasarlanmaktadır. Taş kesim formu karat değeri tamtur, beştaş, tektaş, baget yüzük gibi seçenekler arasından istediklerinizi tercih edebilir ve koleksiyonların içinde istediğinizi karşılayan modelleri inceleyebilirsiniz. Yüzük çeşitlerinin devamlı olarak yenilenmesi ve çoğalması sebebiyle kendinize veya sevdiklerinize aşkınızın sembolü olan bir yüzük bulmakta hiç zorluk yaşamayacaksınız.

Zarif Parmaklarda Karat Karat Taşlar 

Bir kadın için ellerinin nasıl göründüğü oldukça önemlidir. Ellerinin temiz ve güzel görünmesi için sürekli olarak bakım yapar , tırnaklarına gereken önemi verir. Hal böyle olunca ellerinin güzelliğine katkı sağlayacak bir yüzük gördüğünde hayır diyemez ve bu yüzüğün sahibi olmak için can atar. Yüzlerce model arasından zarif parmaklarında hangi yüzük daha güzel duracak diye denemeler yapar ve tarzına ve parmaklarına en yakışan modeli rahatlıkla bulur. Zariflik ve sadeliğini korumak istediği bir ortamda veya günlük hayatında seçeceği 0,15 karat pırlanta yüzük ile kendini oldukça mutlu hissedecektir. Tabii ki bu yüzük çeşidinde taşların kesim şeklini de seçmekte özgürsünüz. Örneğin baget formlu pırlantalardan vazgeçemiyor ve eliniz sürekli onlara gidiyorsa, 0,15 karat baget pırlanta yüzük hem aradığınız minimalliği hem de köşeli taşın parıltısını size verecektir. Yüzük çeşitleri sadece baget kesim modelleri değil, damla, oval gibi kesim türlerini de içermektedir. Seçeceğiniz karat değeri ve kesim şekli tarzınızı yansıtmanız ve ışıl ışıl parlamanız için daima parmaklarınızda sizinle olacaktır. Taşın ışıltısının büyüklüğünde olduğuna inan kadınlar için 0,32 karat baget pırlanta yüzük hem göz alıcı hem de görkemli bir tercih olacaktır. Sadece özel günlerde değil aynı zamanda günlük hayatında da iddialı olmaktan uzak duramayan kadınların parmaklarındaki bu eşsiz parıltı, kendilerini bir kraliçe kadar değerli hissettirecektir. Herkesin kendi imkânları ve bütçesi dahilinde aradığı bir yüzük vardır. Koçak kalitesi sunmuş olduğu geniş ürün skalası sayesinde her bütçeye ve zevke uygun bir yüzük sunmaktadır. Her seferinde yeni tasarımlarla fakrını koruyan Koçak, sizin ve sevdiklerinizin mutluluğu için en doğru adres! 

Sevdikleriniz için Benzersiz Hediyeler 

Erkek veya kadın, insanın cinsiyeti ne olursa olsun tarzını tamamlayacağı aksesuarlara ve mücevherlere ihtiyaç duyar. Kadınların en çok kullandığı mücevherler arasında yer alan yüzük, çoğu zaman erkeklerin de sevdiklerine doğum günü, evlilik yıl dönümü, sevgililer günü gibi özel günlerde sıkça tercih ettiği takı türüdür. Özel tasarımların arasından seçtiğiniz şık bir yüzük sevdiklerinizin mutluluktan ağlamasını sağlayacak ve yıllarca unutamadığı bir anı olarak hatıralarında kalacaktır. Özenle işlenmiş ve tasarlanmış olan birçok model size hediye seçmeniz konusunda büyük bir ayrıcalık tanıyor. Geniş ürün çeşitleri arasından düşüncelerinizle uyuşan bir altın ya da pırlanta yüzük bulup hayallerinizdeki hediyeye kavuşmuş olma fırsatı yakalayacaksınız. Sevdiklerinin mutluluğu ile mutlu olanlar, onları çok değerli hissettirmek için elinden gelenleri yapmaya hazır olanlar, özel günleri atlamadan hediye vermeyi sevenler, ve değer verdikleri insanları mutlu etmek için fırsat kollayanlar, birbirinden ışıltılı yüzük modelleri isteklerinizi karşılamak için hazır beklemektedir. Hem pırlanta taşların kullandığı özel tasarımlar hem de birbirinden şık altın yüzükler, hayatınızın en değerli varlıkları olan sevdiklerinize hediye olarak vermek için harika bir seçim olacaktır. Hediye seçme konusunda kararsız kalan insanlar için, birkaç taşın ve modelin bir arada tek bir yüzükte kullanılmasıyla ortaya çıkan yüzük çeşitleri oldukça uygun olacaktır. Altın veya pırlanta arasında seçim yapmak istemeyen ve ikisinde de sahip olmak isteyen kadınlar için, aynı anda hem sarı altının hem beyaz altının kullanıldığı ve modellerin bir pırlanta ile süslendiği pek çok çeşit bulunmaktadır. Yüzlerce hatta binlerce model arasından itina ile seçilen ve armağan edilen bir yüzük, sevdiğiniz kadının ömür boyu kullanacağı ve kullandıkça ne kadar özel olduğunu hatırlamasını sağlayacaktır. Bu kadar fazla tasarımın olması kadınların içindeki ışıltıyı yansıtacakları bir yüzük bulmasını kolaylaştıracak ve satın aldıktan sonra zariflikle gelen güzelliğin keyfini çıkarmaya başlamalarını sağlayacaktır.

Yüzük Fiyatları

Farklı karat değerleriyle yüzlerce model imkânı sunan Koçak sayesinde gelir seviyesi fark etmeksizin tüm kadınlar bir yüzük sahibi olabilmektedir. İster altın yüzük ister pırlanta yüzük, çeşidi ve modeli ne olursa olsun zevkinize uyan ve aynı anda bütçenizi de yormayan bir yüzük bulmanız kolaydır. Her yüzük tasarlanıp üretilirken farklı aşamalardan geçer ve her birinde farklı değerde taşlar kullanılır. Tüm bu farklılık hepsinin kendine has ve güzel olmasını sağlarken, fiyatlarında da değişkenlik yaratmaktadır. Yüzük fiyatları, üretimi esnasında hangi karat bir taş kullanılacağı belirlendikten sonra yavaş yavaş oluşturulmaya başlar. Büyüğünden küçüğüne her türlü taşın kullanıldığı özel tasarım yüzük çeşitleri sayesinde kendi bütçenizin imkân verdiği bir modeli rahatlıkla satın alabilirsiniz. Yüzük fiyatları hakkında araştırmalar yaptığınızda eğer pırlanta bir yüzük alacaksanız kullanılan taşın ve karatının fiyatını belirlediğini fark edeceksiniz. Hem bütçenizi aşmadan hem de göze hitap eden büyüklükte bir pırlanta yüzük modeli aradığınızda 0,20 karat pırlanta yüzük imdadınıza yetişecek ve sizi mutlu hissettirecektir. Sadece özel günler de hediye almıyor aynı zamanda sıradan bir günü özelleştirmek için de hediyelere sık sık başvuruyorsanız uygun fiyatlı yüzük modelleri günün kurtarıcısı olmakla kalmayıp sevdiklerinizi de şaşırtacaktır. Altın seven kadınların tercihi olan ve bir zarafet timsali olan altın yüzük, çok değerli bir madenden yapıldığı için çoğu insanın gözünde ulaşılmaz bir parçadır. Fakat sanılanın aksine altın yüzük, tıpkı pırlanta yüzük gibi bazı özellikleri doğrultunda fiyat değiştirir ve her bütçeye uyum sağlayabilir. Seçilen yüzüğün ayarı ve gramı bu fiyatlandırma konusunda etkilidir. Altından vazgeçemeyen biriyseniz, bütçenize uygun gram ve ayar seçeneklerine göre yüzük çeşitlerini inceleyebilir ve kendinizi şımartabilirsiniz. Kalitesi ve güvenirliği ile daima müşteri memnuniyeti sağlamakta olan Koçak, her bütçeye uyan tasarımları ile her kadının bir yüzük sahibi olmasını istemekte ve kadınlar için yıllardır çaba göstermeye devam etmektedir. Kadınların daima parıldamaya ve mutlu olmaya hakkı olduğunu düşünen Koçak, koleksiyonlarını büyük bir titizlikle her kadının zevkine göre dizayn etmektedir.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı