Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı

Filtrele

Fiyat Aralığı

5439 105914

36 adet ürün bulunmuştur.

Kadınların en sık kullandıkları takılar arasında yer alan yüzükler, binlerce farklı tasarımla karşınıza çıkmaktadır. Bu tasarım özellikleri ise kullanıcının kişisel estetik zevkini tamamlıyor olmanın yanında aynı zamanda onun kendisini ifade etme şeklini de gösterir. Bu noktada pırlanta taşlarla süslenmiş yüzük seçeneklerinin, ışıltılı ve dikkat çekici olmakla yakından bir ilgisi olduğu da söylenebilir. Söz konusu tasarımlar pırlanta yarımtur yüzük modelleri olduğunda ise bu yaklaşım birçok açıdan anlaşılır hale gelir. Koçak’ta, kadınların birbirinden farklı kişisel estetik zevklerine uygun çok sayıda pırlanta yarımtur yüzük yer alıyor ve her zevke uygun modeller arasından seçim yapılabiliyor.

 

Yarımtur Pırlanta Yüzük Modelleriyle Dikkatleri Çekin

 

Pırlanta yüzükler arasında “tur” tanımı ile tasarlanan iki farklı yüzük bulunur: tamtur ve yarımtur. Tamtur yüzükler, pırlanta dizininin yüzük boyunca devam ettiği modeller olarak ifade edilir. Yarımtur yüzükler ise yüzüğün yüzeyinin yarısını kaplayacak şekilde pırlanta süslemesinin yapıldığı modellerdir. Yarımtır pırlanta yüzükler bu özellikleriyle hem pırlantanın göz alıcılığını hem de kullanılan madenin zarafetini ortaya koymaktadır. Kişisel zevke göre tercih edilebilen bu modellerin kendi içinde de çok sayıda alternatifi bulunmaktadır. Bazı modellerde pırlanta taşlar maden içerisine yerleştirilmiş olabilirken; bazı modellerde ise dış montür ile pırlanta taşların yerleştirilmesi söz konusu olabilmektedir. Bu iki farklı görünümde kişinin kendi zevkine uygun olarak seçim yapmasına olanak tanımaktadır. Eğer sade, minimal bir görünümden zevk alıyor ve kombinleriniz için bu çizgiyi bütünleştirmek istiyorsanız yüzüğün madenine yerleştirilmiş pırlanta taşlardan oluşan yarımtur yüzükleri tercih edebilirsiniz. Öte yandan yarım tur pırlanta seçiminizi montür ile tasarlanmış alternatiflerden yana yaparak daha maksimal bir estetiği de değerlendirebilirsiniz. Seçiminiz hangi tasarımdan yana olursa olsun, pırlantanın zarafetini Koçak profesyonelliği ile taçlandıran modeller size her an özel hissettirebiliyor.

 

Tektaş Pırlantanın En Yeni Hali

 

Pırlanta grubunda hem erkek hem de kadınların en yakından tanıdığı modeller çoğunlukla tektaştır. Pırlanta tektaş klasik anlayışının en çarpıcı tasarımla birleştiği görünümler yarımtur pırlanta yüzüklerde karşınıza çıkmaktadır. İki farklı estetiği bir araya getiren ve harmoni içerisinde sunan tektaş ve yarımtur pırlanta yüzük tasarımı Koçak’ta sizi bekliyor. İster evlilik teklifinde ister kendiniz için veya bir yakınınıza herhangi özel bir günde hediye etmek üzere bu modelleri tercih edebilirsiniz. Yüzeyinde yarımtur pırlanta dizini yer alan ve ortasında şık montür tasarımıyla tektaş zarafetini sunan modeller, çarpıcılık açısından modern bir anlayış sunuyor. Pırlanta yarımtur yüzük estetiğinin bu alternatifi ayrıca baget tasarımlarda da dikkat çekiyor. Halka boyunca birbirinden ince ünitelerle ayrılan montürler ve bu montürler üzerinde yer alan baget pırlantalar, zarafetinize ışıltı katacak tasarımlarıyla Koçak’ta sizi bekliyor. Bu modeller, modern tasarım anlayışının zirvesi olarak nitelendirilebilecek estetik özellikleriyle parmağınızda yer aldıklarında özellikle gece davetleri ve önemli toplantılarda sizi göz kamaştırıcı olmanın ötesinde zarafetin doruklarına taşıyor.

 

Renginizi Göstermenin Tam Zamanı

 

Yarımtur pırlanta yüzük modelleri, yüzük maden renkleriyle de birbirlerinden ayrılmaktadırlar. Koçak’ta bu açıdan kişisel zevkinize uygun olan renkteki modeli de bulabilmeniz mümkün. Altın rengi, gümüş rengi ve rose gold renklerinde pırlanta yarımtur yüzük alternatiflerini inceleyerek tercihinizi yapabilirsiniz. Dilerseniz renkli taşlarla tasarlanmış alternatifleri de değerlendirerek yarımtur yüzükte kişisel zevkiniz için en isabetli olan seçeneği belirleyebilirsiniz.

 

Siz de hemen şimdi Koçak online mağazasında yarımtur yüzük modellerini inceleyebilir; pırlantanın en göz kamaştırıcı halini ortaya koyan modeller arasından size en çok hitap eden modeli Koçak güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı