Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı

Filtrele

Fiyat Aralığı

12127 274743

23 adet ürün bulunmuştur.

Kadınların günlük yaşantılarında kullandıkları takılarda özel görünümler yaratan çeşitli değerli taşlar vardır. Bu değerli taşların her biri sahip oldukları renkleri ve yapıları itibarıyla da farklı anlamlar, farklı estetikler ortaya koyarlar. Safir taş, bu değerli taşlar arasında kendine özgü “safir mavisi” olarak da adlandırılan doygun bir mavi renge sahiptir. Bu görünümüyle de doğallığı, özgürlüğü, ferahlığı ve derinliği ifade etmektedir. Genel olarak kadınların kullandıkları takılarda sıkça kullanılan bu değerli taş, özellikle kolye modellerinde farklı ebatlarda yer alabilmekte; yarattığı özel görünümle de dikkat çekmektedir. Safir kolye modellerini kombinlerinizle bir araya getirebilir, bu özel taşın cazibesiyle kombinlerinize renk katabilirsiniz.

Safir Kolye Seçiminizle Kendinizi Özgürce İfade Edin


Takı kullanımının en önemli nedenlerinden birisi de kişilerin yarattıkları kombinlerle kendilerini en isabetli şekilde ifade etmektir. Takılar da küçük detaylar olarak görülse de büyük anlamlar taşıyabilmekte; kullanıcısının kendisini isabetli bir şekilde ifade edebilmesine yardımcı olmaktadır. Bu noktada safir taşının da kendine özgü mesajları ve estetik algısı bulunmaktadır. Doygun mavi renkli ve ışıltılı görünümüyle safir, özgürlüğü ve derinliği ifade ederken bu taşın yer aldığı kolyeleri kombinlerinize eklediğinizde kendinizi özgürce ifade etmenin çok katmanlı haliyle buluşmuş olursunuz. Safir kolye modelleri tasarım özellikleriyle birbirlerinden farklılaştığı için seçtiğiniz kolyenin tasarımıyla da bu etkiyi güçlendirebilir veya arzu ettiğiniz farklı görünümleri elde edebilirsiniz. Koçak imzalı safir kolye seçenekleri arasında, uzman tasarım ekibinin elinden çıkan benzersiz tasarım alternatifleri bulunmaktadır. Bazı modellerde baget kesimle şekillendirilmiş safir taşı yer alırken bazılarında ise damla formunda kesilmiş safir taşı yer alabilmektedir. Her şekilde göz kamaştırıcılığından ödün vermeyen safirin görünümünü bu tasarım alternatifleri arasından seçiminizi yaparak stilinize entegre edebilirsiniz.

Pırlanta Çarpıcılığıyla Bütünleşen Safir Zarafeti


Değerli taşlar arasında tarih boyunca birçok film ve romana da konu olmuş olan safir taşı, sahip olduğu büyüleyici, derin görünümle anılır. Bu görünümünü tamamlamak üzere ise uzman tasarımcılar tarafından farklı yöntemler, farklı estetik anlayışlar kullanılır. Pırlanta taşlarla süslenen safir kolyeler de bu noktada bir örnek olarak ele alınabilir. Görsel özellikleri itibarıyla merkezinde safirin göz kamaştırıcı, derin mavi görünümü yer alan ve etrafında pırlanta taşlarla süslemeler yapılmış olan kolye seçenekleri ile çarpıcı bir bütünlük elde edilebiliyor. Bu tasarımın en önemli özelliklerinden birisi ise pırlanta taşların berrak görünümüyle çevrelenmiş olan safir taşının rengi daha fazla ön plana çıkmaktadır. Bu anlamda siz de safir taşlı pırlanta kolye modellerini tercih ederek, görsel açıdan daha dikkat çekici bir tarza sahip olabilirsiniz. Kesim noktasında da safir taşının farklı alternatifleri bulunabilmektedir. Bazı modeller baget formda kesilirken bazıları ise damla veya klasik tektaş formunda şekillendirilebilmektedir. Her şekliyle göz kamaştırıcılığını ortaya koyan safir taşının bu görünümü uyumlu pırlanta taşlarla tamamlandığında ise harika bir ahenk yakalanabilmektedir. Tüm bu tasarım alternatiflerine de Koçak online mağazasından ulaşabilirsiniz.

Renklerin Büyüsüne Kapılmak


Safir taşlı kolye seçeneklerini kombinlerinizdeki farklı renklerle cesurca bir araya getirebilirsiniz. Soğuk ve dingin bir renk olarak koyu mavinin en iyi eşlikçileri siyah, altın rengi, pembe olarak öne çıkmaktadır. Bu renklerdeki kıyafetlerinizle ve makyajınızla safir kolyenize uyum gösteren bir stil yaratabilirsiniz.

Siz de şimdi tarzınıza en uygun olan modeli bulmak üzere Koçak online mağazasını ziyaret edebilir ve safir kolye fiyatları hakkında bilgi edinerek beğendiğiniz modeli hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı