Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı

Filtrele

Ürün Tipi

Karat

Renk

Berraklık

Maden Rengi

Fiyat Aralığı

10290 1000000

165 adet ürün bulunmuştur.

Pırlanta Bileklik

Anneler Günü, Sevgililer Günü, evlilik yıl dönümü gibi aklınıza gelebilecek her özel günde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bu eşsiz ve zarif pırlanta bileklikler, hem sizin hem de sevdiklerinizin yüzünde tarifsiz bir mutluluk yaratacaktır. Kadınların çok sık tercih ettiği ve vazgeçemediği takılar arasında yerini alan pırlanta bileklikler, şıklığın ve zarafetin temsilcileridir. Birçok farklı tasarımı olmasından dolayı günlük veya özel davetlerde kullanmak için uygun modelleri mevcuttur. Kullanmak istediğiniz zamana veya kıyafetinize göre su yolu, baget, safir gibi birçok tasarım arasından seçim yapabilir ve güzelliğinize güzellik katabilirsiniz. Doğada bulunan bir mineral olduğu için her taş birbirinden farklı ve eşsizdir. Bu yüzden neredeyse çoğu tasarım benzersiz bir hediye olacaktır. Usta ellerde dikkatlice kesilen elmasın oluşturduğu bu pırlantalar tutkuyla tasarlanıp harikulade modellere dönüştürülmektedir. İşte bir pırlanta bilekliğin yolculuğu böyledir; tutkulu ve usta ellerden, tutkulu ve zarif bileklere! Sevdiklerinizin aklını başından almak isterseniz bu modeller arasından bir hediye seçimi yapabilir özel günlerinizi pırlanta bileklik ile taçlandırabilirsiniz.

Özel ve Değerli Pırlanta Bileklik Modelleri

Yıllar önceden günümüze kadar ulaşan bu elmaslar özel kesim teknikleri ile pırlantalara dönüştürülür, ve bu pırlantalar, çok narin, zarif ve değerli oldukları için her model her tasarım kendi içinde aslında bir duygu barındırır. Pırlanta baget bileklik modelleri tüm ışıltısı ve gösterisiyle dikkatleri çekerken; bazen aşk, bazen minnettarlık bazen özlem, işte tüm bu duygular su yolu pırlanta bileklik tasarımında olduğu gibi yan yana ince ince işlenmiş ve tüm o duyguları içinde saklamıştır. Duyguları ifade etmek bazen karmaşık olmaktadır, sevdiklerine hissettiği duyguların yoğunluğu aktarmakta zorlananlar için hem kurtarıcı hem de ışıltısıyla her yaştan her zevkten kadınların gönlünü feth edebilecek olan, pırlanta bileklik hediye etmek için oldukça iyi bir alternatiftir. Çoğu kadının hayır diyemeyeceği bu zarif bileklikler, kendilerini daha özel ve daha değerli hissetmeleri konusunda büyük rol oynayacaktır. Hem duygularınızı bu pırlanta bileklikler ile iletmiş hem de sevdözlerini kamaştırmış olacaksınız. Bir hediye almak isterseniz koleksiyonların içinde bulunan birçok pırlanta bileklik modelleri arasından kolaylıkla seçim yapabilirsiniz. Pırlanta bileklik özellikleri de hediyenizi seçerken göz önünde bulundurmanız gereken bir diğer konudur. Eğer pırlanta bilekliklerin özelliklerine ve modellerine hâkim olursanız seçim yapmak sizin için daha da kolay olacaktır. Pırlanta bilekliklerin karat ağırlığı , taşlarının ışıltısı yani iklerinizin gberraklığı, rengi ve kesim şekli her tasarımda değişmektedir. Tüm bu özelliklere 4C ismi verilir. Bu isim Color, Clarity , Cutting ve Carat terimlerinden gelmektedir. Koçak güvencesi ile satın alacağınız pırlantalarda 4C sertifikası mevcuttur. Bu sertifika sayesinde içiniz rahat bir şekilde, alacağınız bileklik modelini seçmeye odaklanabilirsiniz. Bu özelliklere bakarak hangisinin bütçenize ve zevkinize uyduğunu belirleyebilir, seçebilir ve hediye ederek sevdiklerinizin değerli hissetmelerini sağlayabilirsiniz.

Her Zevke Uygun Pırlanta Bileklik Modelleri

Gerek taşların kesim şekli gerekse farklı renklerde taşların olması her modeli özel kılar tıpkı her kadının özel olması gibi. Tutku ve aşkla tasarlanmış olan bu pırlanta bileklik modelleri her yaştan ve her tarzdan kadının hoşuna gidecektir. Zariflik ve sadelikten hoşlanan kadınların dikkatini üzerine çeken su yolu pırlanta bileklik, birçok küçük pırlantanın ustalıkla yan yana sıralanmasıyla ortaya çıkmış, zarifliği, minimalizmi ve ışıltıyı bileklerinizde yansıtacak, günlük veya özel davet kombinlerinizde size tüm muhteşemliği ile eşlik edecektir. Aşkına ve sevdiğine nazar değmesini istemeyenler için nazar boncuklu pırlanta bileklik modelleri arasından kombinlerinize ve zevkinize uygun olanları seçebilir hem nazarı kovup hem de sevdiklerinizin gönlünü hoş tutabilirsiniz. Modernlikten ve aynı zamanda şıklıktan vazgeçemeyen alıcıların tercih ettiği baget pırlanta bileklikler, özel bir kesim şekli ile tasarımlarda yerini alır köşeli ve dikdörtgen formuyla ve aynı zamanda büyüleyici parıltısı ile zarif bileklere kavuşmayı sabırsızlıkla bekler. Bazı modellerde baget pırlantanın yanına başka taşlar ekleyerek yapılan özel tasarımları da görmeniz mümkündür. Zaten halihazırda oldukça özel olan baget pırlanta bilekliklerin, diğer taşlarla uyum içinde tasarlanan modelleriyle de bu özel görünümü pekiştirebilirsiniz. Baget pırlanta bilekliğin parıltısı sayesinde sevdiklerinizi büyüleyebilir etkiniz altına alabilirsiniz. Bu modellerin arasından taşlı veya taşsız hangisi ilginizi çekerse seçebilir ve muhteşem bir hediye hazırlayabilirsiniz. Kombinlerinde renkli takılara yer veren ve taşlarının o eşsiz rengiyle görünümüne detaylar eklemek isteyen kadınların tercihi olan safir pırlanta bileklik modeli, birbirinden farklı renkleri ve kendilerine has parıltılarıyla sadece kullananların değil aynı zamanda görenlerin de kalbini tam on ikiden vurur. Pembe safirin saflığı, mor safirin asaleti, ve bunun gibi diğer tüm renkler de ruhunuzu okşayacak ve bileğinizde bu güzellikleri görmek için sabırsızlanacaksınız kombinin ve görüntünün tamamlayıcısı bir pırlanta bileklik bulmak Koçak koleksiyonlarının sağladığı zengin ürün seçenekleri ile bir adım uzağınızda! Sadece hayal edin ve hayallerinizin gerçeğe dönüşmüş hallerine Koçak kalitesi ile sahip olun.

En Özel Pırlanta Bileklikler

Kadınlar ve pırlantalar aslında birbirine çok benzer ve birbirlerini bu yüzden tamamlarlar. Pırlantalar milyonlarca yıl boyunca rüzgar, soğuk, sıcak gibi doğa olaylarının altında kalmış ve zar zor yeryüzüne çıktıktan sonra o gözleri kamaştıran parıltısını göstermiştir ve insanlar tarafından değer görmüştür. Kadınlar da böyledir, yıllarca birçok zorluklara göğüs gerer kimi zaman düşer kimi zaman tökezler ama ayağa kalkıp parıldamaktan yine de vazgeçmezler ve sevdikleri tarafından daima değerli hissettirilirler. Bu sebeple kadın pırlanta bileklik modelleri hediye etmek hem çok anlamlı hem de çok değerli olacaktır. Bu hediye bazen renkli taşlı pırlanta bileklik bazen de baget pırlanta bileklik olabilir. Eğer seçiminizi renkli taşlara sahip safir pırlanta bileklikten yana yapacaksanız, farklı kesim teknikleri ile hazırlanmış olan birbirinden güzel modeller arasında kaybolabilir ve ışıltıların arasında büyülenebilirsiniz. Her kadının içinde var olan ışıltıya uygun bir pırlanta bulunmaktadır. Yaratıcı ve yenilikçi tasarımlar sayesinde birçok farklı pırlanta bileklik modeli arasından sevdiklerinize uygun olanı bulmak mümkün. Sevdiklerinizin karakterine, tarzına ve yaşam stiline en çok yakışan modeli koleksiyonlar arasından inceleyip satın alabilirsiniz. Pırlantaların bu eşsiz geçmişi ve parıltısının altında yatan gerçekler, verdiğiniz hediyenin anlamını daha da artıracak ve benzersiz bir hediye vermenin mutluluğunu yaşayacak ve yaşayacaksınız. Böylece özel bir günde sıradan bir hediye vermek yerine, sevdiklerinizin içindeki pırıltısının ve pırlanta pırıltısının eşsiz uyumunu yakalayarak o özel günü unutulmaz kılmış olacaksınız. Koçak kalitesi ve güvencesi ile aklınızda soru işaretleri kalmadan pırlantanın orijinalliğine ve değerine tamamen güvenebilirsiniz. Hiçbir şüphe duymadan gönül rahatlığı ile pırlanta bileklik modelleri arasından aşkınızın ve sevginizin temsilcisi olan bir bileklik seçebilir ve hediye edebilirsiniz.

Göz Kamaştıran Hediye Pırlanta Bileklik Çeşitleri

Yaklaşan her özel günde veya sevdiklerinizi mutlu etmek istediğiniz herhangi bir günde hemen herkes bir hediye arama telaşına düşer. Bu telaştan sizi , tarz sahibi her kadının kullanmak ve sahip olmak isteyeceği pırlanta bileklik modelleri arasından birini seçmek kurtaracaktır. Çünkü tercih ettiğiniz bileklik tüm beğenileri ve ilgiyi üzerine toplamayı başaracaktır. Üzerinde bulunan özel tasarım taşlar ve bu taşların pırıltısı ile oldukça iddialı bir hediye ile dikkatleri üzerinize çekebilir ve alışılmışın dışındaki modellerden biriyle sevdiklerinizi mutlu edebilir aynı zamanda da şaşırtabilirsiniz. Yeni bir tarz yaratmak farklı tasarımlara sahip olmak isteyenler için sürekli gelişen ve yenilenen pırlanta bileklik modelleri ile Koçak daima yanınızda olacaktır. Hiçbir endişe duymadan sadece sevdiklerinizin mutluluğunu düşünerek rahatça ve güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Koleksiyonları inceleyerek farklı stil ve takı kombinleriyle de gayet güzel uyacak olan model seçeneklerine göz atabilir bütçenize uygun pırlanta bilekliği seçebilirsiniz. Özel bir hediye ararken karşınıza çıkacak olan bu benzersiz ve özgün tasarımlar sayesinde sevdiklerinizi paha biçilmez bir mutluluğun ortasına çekecek kendisini eşsiz hissetmesini sağlayacak ve onun mutluluğu ile siz de mutlu olacaksınız. Pırlanta bileklik modellerinin ışıltısı sevdiklerinizin gözlerini kamaştırırken, onların sevinci ve heyecanı da sizin gözlerinizi kamaştıracaktır. Tarzınız spor veya şık, modern veya geleneksel nasıl olursa olsun, zengin model seçenekleri sayesinde size uyan bir pırlanta bileklik modeli bulacaksınız. Kalbinizin aynası olacak bu göz kamaştırıcı hediyeler sayesinde, sevdiklerinizin anılarında güzel bir yer edinmiş olacaksınız.

Bütçeniz ile Uyumlu Işıltılar

Her şeyin bir bedeli olduğu gibi bu mükemmel ışıltılı pırlantalara sahip olmanın da bir bedeli elbette bulunmaktadır. Özel günler gelirken, veya insanlar sevdiklerine hediye almayı düşünürken, en çok merak edilen konulardan biri de pırlanta bileklik fiyatları olmuştur. Zariflikten ve minimalizmden vazgeçemeyenlerin ortak noktası olan ve çoğu kıyafetle kolayca uyum sağlayabilen pırlanta su yolu bileklik fiyatları kullanılan pırlanta taşlarının karat ağırlığı, sayısı ve tasarımdan tasarıma farklılık gösterir. Bundan dolayı da su yolu pırlanta bilekliklerin seçeceğiniz modelin kalınlık ve inceliğine , üzerindeki taşların özelliklerine ve yoğunluğuna göre fiyatları değişkenlik gösterecektir. Zengin ürün yelpazesi sayesinde herkesin bütçesine uyacak bir pırlanta bileklik modeline sahip olan Koçak, özel günlerinizin bir parçası olmak için her geçen gün yeni tasarımlar yapmaya ve sizleri memnun etmeye devam etmektedir. Köşeli ve dikdörtgen formuyla dikkatli üzerine çeken baget pırlanta bileklikler öncelikle her yaştan kadının fakat çoğunlukla genç kızların bileğinde görmek istediği ve moda da oldukça önemli bir yere sahip olan bileklik modellerinden biridir. Bu bilekliği takmak ufak bir dokunuş gibi görünse de aslında size oldukça farklı ve şık bir hava katacak girdiğiniz her ortamda dikkatleri üzerinize çekmenize neden olacaktır. Capcanlı ve göz alıcı parıltısı ve tasarımıyla kendinizi oldukça değerli hissetmenize katkı sağlayacaktır. Baget pırlanta bileklik fiyatları, tasarımda yer alan pırlantanın karat ağırlığına ve yanına eklenmiş olan taşların özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Aynı zamanda bu bileklikler hem sadeliğini korurken hem de şık kalmaktadırlar bu özellikleri sayesinde diğer pırlanta takılarla kombinlenerek olağanüstü güzellikte setler elde edilebilir. Tüm bu kombinlere sahip olmak tamamen sizin zevkiniz ve hayal gücünüze bağlıdır. Hayal ettiğiniz her pırlanta bileklik modelini, bileğinizde görmeniz çok olasıdır çünkü yeni ve modern tasarımlar günden güne artmakta, ürünlerin arasına eklenmektedir. Bütçenize uyan modelleri Koçak koleksiyonları arasından inceleyip bulabilir, taşlı veya taşsız modellerin arasından seçim yapabilirsiniz. Herkesin bütçesine uygun bir pırlanta bileklik bulması ve sevdiklerinin gözlerinin içinin parıldamasını sağlaması mümkündür. Özel günlerin baş rolü olan bu zarif pırlanta bileklikler, her an Koçak kalitesi ve güvencesiyle sizinle olmaya devam edecek ve yenilikten asla vazgeçmeyen tasarımları sayesinde moda dünyasına ayak uydurmayı sürdürecektir.

 

Pırlanta bileklik ürününüzü tamamlayacak pırlanta yüzük modellerini inceleyin.

 

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı