Filtrele

Ürün Tipi

Karat

Renk

Berraklık

Maden Rengi

Fiyat Aralığı

1620 33053

82 adet ürün bulunmuştur.

Bileklerinizin en zarif tamamlayıcılarından olan pırlanta bileklik modelleri şıklığınızı vurgulayabilmenin en özel yollarını sizlere sunuyor. Kombinlerinizi pırlantanın ışıltısıyla birleştirecek bileklik modelleri Koçak’ın titiz ve özgün işçiliği ile bir araya gelerek büyüleyici bir form kazanıyor.

Özgün ve yenilikçi tasarımıyla bileğinize çok yakışacak mücevherler sayesinde her mekanda ışıltınızla göz kamaştırmaya başlayabilirsiniz. Baget pırlanta bileklikler ve su yolu bileklikler arasında her yaştan kadının beğenerek kullanabileceği en özel seçenekler yer alıyor.

Değerli ve Manevi Değeri Yüksek Hediyeler

Renkli taşlı ve fantezi modelleri ister şık davetlerde ister günlük hayatınızda kullanabileceğiniz alternatiflerden oluyor. Zarif duruşuyla beğenilerini kazanmayı başaran pırlanta bileklik modellerini isterseniz hediye olarak da tercih edebilirsiniz. Modern görünüm elde etmek isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alan klasik ve baget kesim pırlanta bileklik modellerine sizler de Koçak güvencesiyle sahip olabilirsiniz. 

Doğum günü, sevgililer günü, evlilik yıldönümü ve anneler günü gibi özel anlarda tercih edebileceğiniz mücevherler hayatın renklerini bileğinde taşımak isteyenlerin ilk tercihlerinden oluyor. Tutkunun ve şıklığın aynı çizgide sergilendiği tasarımlar güzelliğinizi vurgulayabilmenizi sağlıyor. 

Koçak imzası taşıyan pırlanta bileklikler tarzınızı ve zarifliğinizi dışarıya yansıtabilmenize yardımcı oluyor. Işıltısıyla göz kamaştıran ürünler arasında hayalini kurduğunuz kombinleri gerçeğe dönüştürebileceğiniz seçenekler yer alıyor. Pırlanta bileklik fiyatları seçeceğiniz ürünün teknik özellikleri ve modeline göre değişiyor. Sizler de Koçak pırlanta bileklik modellerini inceleyerek sevdiklerinizin veya kendi tarzınızın en önemli simgelerine sahip olabilirsiniz. 
 

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı