Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı

Filtrele

Ürün Tipi

Karat

Renk

Berraklık

Maden Rengi

Fiyat Aralığı

11943 163648

17 adet ürün bulunmuştur.

Yüzük kullanımı kadın erkek fark etmeksizin uzun yıllardır süregelen bir aksesuar alışkanlığıdır. Yıllar içinde değişen ve gelişen bu sektörde öne çıkan markalar arasında bulunan Koçak, özellikle içinde pırlanta barındıran birbirinden şık modelleri sizlere sunmaktadır. Özel tasarımlara sahip çeşitli yüzük modelleri evlilik teklifi, söz, nişan, düğün ya da yıl dönümü gibi özel anlarda tercih edilen takılar arasında yerini almaktadır. Bu sebeple özen gerektiren yüzük seçme beraberinde dikkat de gerektirmektedir.

Pırlanta Tamtur Yüzük

Kadınların takmaktan keyif aldığı aksesuarlar arasında oldukça sık kullanılan yüzükler günlük kullanılan çeşitli taşlara sahip modellerin yanında, değerli madenlerden üretilen taşlardan oluşan modelleri de içinde barındırdığı gibi özel günlerde hediye edilen modelleri de mevcuttur. Bu modeller farklılık göstermesinin yanı sıra içerisinde göz kamaştıran pırlanta yüzükler de oldukça özel bir yere sahiptir.

Pırlanta yüzük de kendi içerisinde farklı çeşitlere ve modellere sahip olmakta ve kullanım alanlarına göre farklılık gösterebilmektedir. Romantik anlarda en büyük destekçiniz olacak pırlanta tamtur yüzük ise zarif ve gösterişli formuyla oldukça şık modellere arasında yerini almaktadır.

Pırlanta modelleri günlük kullanıma uyacak ve rahat kullanılacak modeller ile birlikte özel günlerde kullanıma uygun modelleri de Koçak firma olarak bünyesinde barındırmaktadır. Işıltılı ve zarif görünüşünüzü tamamlayacak oldukça fazla seçenek bulunmaktadır. Gösterişli görüntüsünün yanında pırlanta oranının kaç karattan meydana geldiği de kadınların önem verdikleri detaylar arasında yer almaktadır.

Pırlanta Tamtur Yüzük Modelleri

Özel günlerin baş tacı olan pırlanta yüzükler arasında genel olarak tek taş tercih ediliyor olsa da yıllar içinde yüzüklerin değişime uğraması ile farklı yüzük modelleri de kadınların ilgisini çekmeye başlamıştır. Alışkanlıkların dışına çıkarak farklılık arayan kadınların oldukça fazla tercih ettiği yüzükler arasında pırlanta tamtur yüzük modelleri yer almaktadır. Tek taştan pırlanta yüzüklerden oldukça farklı olan tamtur yüzükler yüzüğün tamamının pırlanta taştan oluşmasıyla meydana gelmekte ve zarif bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Aynı zamanda klasik alyans modellerinin pırlanta ile kaplanması olarak da yüzük piyasasında uzun süredir varlığını sürdürmektedir. Aynı zamanda ince tamtur pırlanta yüzük çeşitleri içerisinde altın forma yüzükleri edinebileceğiniz gibi gümüş tamtur pırlanta yüzükleri de zevkinize uyacak şekilde tercih edebilirsiniz. Parmakta duruşu ve kullanımının kolay olması açısından ince ve küçük pırlanta taşlardan meydana gelen tamtur pırlanta yüzük modelleri zarafetinizin simgesi olmaya yardımcı olacak tasarımlara sahiptir.

Klasik tek taş ve alyans yüzüklerinin dışında oldukça farklı bir tercih olan pırlanta yüzükler karatları oranında değişkenlik göstermekle birlikte pırlantanın rengi ve berraklığı da pırlantalı ürünlerin fiyatını etkileyen faktörlerdendir. Bunun yanı sıra karatlar da farklı derecelere sahip olmakta ve değişkenlik gösterebilmektedir. Pırlantalı ürünler 0.7 karat oranı ile başlamakla birlikte yüzüklerde bu değerlerin üzerinde karatlarda ürün seçmek daha sağlıklı olacaktır. 0.10 karat tamtur pırlanta yüzük modeli ince ve zarif yapısıyla sonsuz aşkı simgelemeye oldukça yakışacaktır. 0.30 karat tamtur pırlanta yüzük ise sertifika kapsamına uygun şartları taşıması ve yine zarif görünüşü ile özel günlerinizin baş tacı olacaktır.

 Pırlanta Tamtur Baget

Pırlanta yüzük modellerini birbirinden ayıran en önemli özellik kesim biçimleridir. Aslı elmas olan bu değerli taş kesim biçimlerine göre; baget, uzun dikdörtgen ve köşeli olarak değişkenlik göstermekle birlikte farklı karatlara sahip oranları ile de kadınların gönlünü fetih edebilmektedir. Aynı zamanda pırlanta baget tamtur yüzük modelleri de kendi içerisinde karat oranına göre boyut olarak ve fiyat olarak da farklılık gösterebilmektedir. 0.30 karat tamtur pırlanta yüzük modeli baget formuna sahip tasarımı ile gösterişli bir duruş sergilemektedir. Bununla birlikte 0.50 karat tamtur pırlanta yüzük de asil duruşu ile evliliğe ilk adımda tercih edilmesi gereken modeller arasında yerimi almaktadır.

Tamtur pırlanta yüzük modelleri tek başlarına alyans olarak kullanılabildiği gibi tek taş pırlanta yüzük modelleri ile de kullanılabilmektedir. İşlevsel olması sebebiyle de kadınlar tarafından rağbet gören bu yüzük modellerini zevkinize uygun bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Yalnız birbirini çizecek forma yüzük kombinleri yapmamaya özen göstermeniz bu gibi sorunların önüne geçerek yüzüğün ışıltısını korumanıza yarar sağlayacaktır. Sonsuzluğun simgesi olan yüzük modellerinden biri olan tamtur pırlanta yüzükler zerafetinizi yansıtmakta en büyük yardımcınız olacaktır.

 Tamtur Pırlanta Yüzük Kullananlar

Pırlanta yüzük seçimi özel anların temsilcisi olmakla birlikte seçiminde de oldukça özen gerektiren aksesuarlardan biridir. Bu sebeple öncelikle kalite belgesinin olmasına daha sonra karat oranının yeterli oranda olmasına özen göstermek oldukça sağlıklı olacaktır. İnce pırlanta tamtur seçiminde farklı karatlarda yüzük seçebileceğiniz gibi zevkinize uygun pırlanta baget tamtur yüzük çeşitlerini de yine karatlarına dikkat ederek seçebilirsiniz.

Tamtur pırlanta yüzük modelleri tur sayısına göre de değişkenlik gösterebilmektedir. Bu değişkenlik tek sıra olabileceği gibi iki sıra, üç sıra, beş sıra ve yedi sıra pırlanta taştan da oluşabilmektedir. Bu pırlanta tur sayısını ince tamtur pırlanta yüzük modelleri için tercih edebilirsiniz. Hangi ürünün hangi parmak yapısına uygun olduğunu ya da bu gibi pırlanta yüzükleri ve pırlanta karatları hakkında bilgi eksikliği bulunanlar tamtur pırlanta yüzük kullananlar ve kullanıcıların edindikleri tecrübelerden yararlanabilir. Aynı zamanda bu kullanıcı tecrübeleri size tamtur pırlanta kullanımı hakkında bilgi verdiği gibi tamtur pırlanta yüzüklerinin nasıl bir bakıma ihtiyaç duydukları hakkında da yeterli bilgiyi verecektir. Bunun yanında tamtur ve diğer pırlanta yüzüklerinizi uzun süre parlaklığını koruyarak ilk gün ki ışıltısı ile kullanmak istiyorsanız ev işleri yaparken çıkarmalı ve çeşitli kimyasal madde bulunduran temizlik ürünlerinden de uzak tutmanız gerekmektedir. Parfüm, deodorant, sabun, alkol, saç spreyi gibi pırlantanın ışıltısı kaybetmesine neden olacak her türlü birleşimden de yüzüğünüzü korumanız uzun vadede sağlıklı ve parıltılı kullanım için gereklidir.

Pırlanta Tamtur Yüzük Fiyatları

Pırlanta yüzük alırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Bu noktalardan biri parmak ölçüsü olmakla birlikte tamtur yüzük seçiminde parmak ölçüsü çok daha fazla önem taşımaktadır. Bunun nedeni diğer yüzüklerde yapılabilecek yüzük daraltma ya da genişletme uygulamasının tamtur pırlanta yüzüklere uygulanma olasılığının oldukça düşük olmasıdır. Kısaca 4C kuralı olarak bilinen bu noktalar yüzük alımında olduğu gibi tamtur pırlanta alımında da oldukça önemlidir. Renk, berraklık, kesim ve karattan meydana gelen bu kural doğru yüzük alımına ve bütçenize uygun yüzük alımına yardımcı olacaktır.

 Tamtur yüzük fiyat seçenekleri de modellerin değişkenliğine, karat farklılığına göre değişiklik gösterecektir. Aynı zamanda pırlanta tamtur yüzük fiyatları arasındaki farka neden olan diğer önemli faktör de pırlantanın berraklığı ve hangi renge sahip olduğudur. Pırlanta renkleri kendi içlerinde bazı harflerle belirtilir ve bu harflerin pırlantanın ne kadar nadide olduğunu ya da o pırlantanın kalitesinin ortaya koymaya yardımcı olmaktadır. Tüm kalitesi ve ışıltılı tamtur pırlanta modelleri ile Koçak bu alanda oldukça fazla seçeneğe sahip olmakta ve müşterilerinin kullanımına ve zevkine sunulmaktadır. Hem bütçenize uygun çeşitli fiyat seçenekleri ile hem de özel günlerde rahatlıkla kullanabileceğiniz asil ve gösterişli modelleri ile Koçak her zaman sizin ve sevdiklerinizin yanında olmaya devam edecektir.

 

Diğer pırlanta yüzük modellerini incelemek için pırlanta yüzük sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı