Filtrele

Ürün Tipi

Karat

Renk

Berraklık

Maden Rengi

Fiyat Aralığı

1780 15968

93 adet ürün bulunmuştur.

Mücevher dünyasında değeri ayrı olan renkli yüzükler pırlantanın ışıltısına renk kazandırarak sizlere sunuluyor. Her bir taş, kendi hikayesini en iyi şekilde dışarıya yansıtıyor. Özel duyguları sembol eden pırlanta yüzükler sonsuz aşkınızı simgelerken aynı zamanda stilinize de büyük bir enerji kazandırıyor. 

Büyüleyici tasarımıyla dikkat çeken pırlanta renkli taşlı yüzükler farklı karat seçenekleriyle sizlerle bir araya geliyor. Hem günlük hayatınızda hem özel gün ve gecelerde kullanabileceğiniz pırlanta renkli taşlı yüzükler modaya uygun tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor. 

Göz Alıcı Pırlanta Renkli Taşlı Yüzükler

Özel gün hediyesi olarak da tercih edebileceğiniz renkli taşlı yüzükler pırlantanın ışıltısıyla özel anlarınızı taçlandırabilmenizi sağlıyor. Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü ve evlilik yıldönümü gibi anlarınızı daha anlamlı geçirebilmenizi sağlayan pırlanta renkli taşlı yüzükler, alternatif hediye seçenekleri arayanların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Koçak’ın mücevher alanındaki tüm tecrübesini ve uzmanlığını sergilediği renkli taşlı yüzükler zarif ve modern kadınlar için ideal bir seçenek oluyor. Özgün tasarımlara sahip renkli taşlı yüzükler hayal edilen kombinlerin gerçeğe dönüşmesinde sizlere yardımcı oluyor. İster kendiniz ister sevdikleriniz için sahip olabileceğiniz yüzükleri bir ömür boyu kullanabilirsiniz. 

Klasik pırlanta yüzüklere iyi bir alternatif arıyorsanız sizler de pırlanta renkli taşlı yüzükleri tercih edebilirsiniz. Koçak güvencesiyle sahip olabileceğiniz pırlanta yüzüklerle sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Pırlanta renkli taşlı yüzük fiyatları ürün modeline ve işçiliğine göre değişiyor.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı