Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı

Filtrele

Fiyat Aralığı

14553 43890

9 adet ürün bulunmuştur.

Yüzükler, taşıdıkları çeşitli tasarım özellikleriyle birçok farklı kombini taçlandırmada kullanılabilen takılar olmakla birlikte aynı zamanda özel hediyeler olarak da tercih edilmektedir. Özellikle değerli taşlar kullanılarak tasarlanılan modeller, günümüzde kadınlar tarafından zevkle kullanılmakta; özgün tarz yaratmak istendiği noktada da sıkça tercih edilmektedir. Yakut yüzük de bu noktada kırmızının göz kamaştıran halini ortaya koyan bir alternatif olarak karşınıza çıkmaktadır. Yakutun cesur, asil ve tutkulu görünümünü yansıtan bu yüzük modelleri çeşitli montür ve halka tasarımlarıyla da kullanıcılarının zevklerine hitap etmektedir. Siz de bir yakut yüzük ile tarzınızı benzersiz kılabilirsiniz.

Yakut Yüzük Modellerine Yakından Bakış

Yakut, değerli taşlar arasında dikkat çekici kırmızı rengiyle öne çıkmaktadır. Derin kırmızı rengi taşıyan bu değerli taşın kullanıldığı birçok alan olmakla birlikte yüzüklerde de sıkça tercih edilmektedir. Özellikle kombinlerinde kırmızının zarafetine mutlaka yer vermek isteyenler için özel bir seçenek olan yakut taşın yer aldığı yüzükler, modern ve klasik tarzda alternatiflerle tercih konusu olabilmektedir. Bu noktada da hem kişisel olarak hem de hediye olarak seçilebilmektedir. Yakut yüzük modelleri arasında tasarım alternatifleri de bolca bulunmaktadır. Koçak’ta bulabileceğiniz yakut yüzük tasarımları arasında kesimleriyle birbirinden ayrılan seçenekler yer almaktadır. Modeller yakından incelendiğinde ise baget, damla ve oval kesime sahip modeller öne çıkmaktadır. Baget yakut taşı, modern çizgisiyle yüzükler üzerinde çarpıcı, dolgun bir görünüm ortaya koymaktadır. Köşeli kesimiyle öne çıkan baget yakut taşı, yakut kırmızını her açıdan çarpıcı kılmaktadır. Öte yandan damla formda kesime sahip modeller ise görece daha klasik ve doğal bir imaj yakalamak istediğinizde tercihiniz olabilir. Yakut taşlı yüzük çeşitleri arasında yer alan oval formda kesime sahip seçenekler ise yine bu değerli taşın kendine has özel rengini göz alıcı kılmaktadır. Yüzük kullanımında kişisel zevkinize uygun olarak farklı kesimlere sahip taşları taşıyan modeller arasından seçim yapabilirsiniz.

Yakut Yüzük ile Stilinize Cesaret Katın

Kırmızı dünyada birçok farklı kültür için aynı anlamı; cesareti ve tutkuyu taşımaktadır. Bu özellikleri itibarıyla kırmızı rengini kombinlerinizde kullandığınızda da kişisel tarzınızın iddialı yönlerini açığa çıkarmış olursunuz. Yakut taşı ise bu işi uçtan uca ışıltılı kılmak için ideal bir değerli taş olarak takılarınızda yer alabilir. Parmaklarınızı kırmızının göz kamaştıran ve cesur haliyle bir araya getirecek olan yakut yüzük modellerini de bu nedenlerle tercih edebilir, stilinize cesaret katabilirsiniz. Göz kamaştırma noktasında bir adım daha ileri gitmek için ise yakut taşlı pırlanta yüzük modellerini tercih edebilirsiniz. Bu modeller taşıdıkları yakut taşının yanı sıra bu görünümü en iyi şekilde tamamlayan pırlanta taşlarla süslenmişlerdir. Bir bütün olarak oldukça dikkat çekici olan bu modellerde de birçok farklı tasarım alternatifi Koçak’ta bulunabilmektedir. Tam bir halka yerine spiral formda parmağınızı saran pırlanta taşlar ve merkezindeki yakut taşı ile dikkat çeken modellerin yanı sıra tamamen klasik yüzük tasarımına pırlanta ve yakutun zarafetini ekleyen alternatifler karşınıza çıkmaktadır. Montür açısından ise hem modern hem de klasik tasarımları bulabilirsiniz. Her biri kendine özgü estetik özellikleriyle tarzınızı tamamlamak üzere tasarlanan modellerle, kombinlerinize çarpıcılık kazandırabilir; tutkuyu ve cesareti kombinlerinizde pekiştirebilirsiniz. 

Renklerle Dans Etmenin Tutkulu Yolu

Renkli kombinler yaparken takıların tamamlayıcı özelliği çok önemlidir. Dengeli bir görünüm elde etmek istediğinizde de kırmızıyı kombininizde kullanmanın en özel yolu yakut taşlı takılar olmaktadır. Bu noktada özellikle kombinlerinizin üst bölgesinde kırmızı renkleri kullandıysanız, akışkan bir görünüm için yakut taşlı yüzüklerden yana seçim yapabilirsiniz. Bu görünümü ayrıca kırmızı detaylara sahip çanta  ve ayakkabı ile de birleştirebilir; çarpıcı bir bütünlük yakalayabilirsiniz.

Şimdi siz de Koçak online mağazasından yakut yüzük fiyatları hakkında bilgi edinerek, tarzınıza uygun olan modeli satın alabilirsiniz

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı