Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı

Filtrele

Fiyat Aralığı

10290 646958

37 adet ürün bulunmuştur.

Pırlanta Baget Bileklik

Birçok kadın kendi tarzını yansıtmak için çeşitli aksesuarlar kullanmaktadır. Bu aksesuarlardan birisi de pırlanta bilekliktir. Pırlanta bileklik modelleri arasında ise baget pırlanta bileklikler oldukça dikkat çekmektedir. İsterseniz gündüz, isterseniz de gece kullanabileceğiniz baget pırlanta bileklik ile stilinizi konuşturabilirsiniz. Bileklik modelleri pırlantanın ışıltısı ile birleşerek kadınların tarzını ve zarafetini daha da ortaya çıkarıyor. Koçak markası tarafından her bütçeye uygun olacak şekilde baget pırlanta bileklik modelleri tasarlanmıştır.

 

Gündüz Kombinlerinde Baget Pırlanta Bileklik Modelleri

Pırlanta kesim seçeneklerinden birisi olan baget kesim köşeli dikdörtgen bir formdadır. Yüz kısmı düz çizgilerden oluşan bu kesim türü ile stilinizi farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz. Her tarza zarafet ve şıklık katan baget kesim pırlanta bileklik alternatifleri ile stilinizi ortaya çıkarabilirsiniz. İşe giderken giyilen desenli veya desensiz elbiseleri farklı bir görüntü sağlamak için baget pırlanta bilezik modellerinden birisi ile kombinleyebilirsiniz. Özellikle boyun kısmı kapalı olan elbiselerde baget kesim bileklikler ile elbiseyi canlandırabilirsiniz. Gün ışığında kesiminden dolayı prizmatik bir yansıma oluşturacağı için dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Klasik bir tarza sahipseniz döpiyes gibi kıyafetlerinizi baget taşlı pırlanta bileklik ile elegant bir hale getirebilirsiniz. Gündüz dışarıya çıkarken spor tarzda yapacağınız kombinlerin dikkat çekmesi için baget pırlanta bilekliği sevdiğiniz bir saat modeli ile takabilirsiniz. Böylelikle kombinizi spor şıklığına çevirebilirsiniz. Pırlantanın ışıltısı ve büyüsü genellikle her renge uyum sağlayacağı için çoğu kıyafetiniz ile bir bütünlük oluşturacaktır. Koçak markası her tarza uygun olacak biçimde birçok modeli piyasaya sunmuştur. Bu sayede tüketici gündüz yapacağı kombinlerinin içerisinde kendisini daha mutlu ve güzel hissedecektir.

 

Gece Kombinlerinde Baget Pırlanta Bileklik Modelleri

Gece gidilen özel davetlerde giyilen kıyafetleri baget kesim ile tasarlanmış bilezikler ile kombinleyerek gecenin yıldızı olabilirsiniz. Baget pırlanta bileklik çeşitleri romantik ve klasik tarza sahip kadınları daha şıklaştıracaktır. Aynı zamanda bu bileklikleri baget kesime sahip bir set ile kombinleyebilirsiniz. Aynı kesime sahip oldukları için bir bütünlük oluşturacaklardır. Eğer giydiğiniz kıyafette pul veya payet gibi ışıltılı bir malzeme yoksa baget kesime sahip pırlanta bilekliğiniz ile ışıltıyı sağlayabilirsiniz. Kıyafetinizde herhangi bir yansıma olmadığı için baget kesimin işçiliğinden dolayı oluşan prizmatik yansıma sizi diğer konuklardan ayıracaktır. Sarı, beyaz ve rose rengindeki detaylara sahip olan baget pırlanta bileklik alternatifleri sayesinde tüketiciler kıyafetlerinin rengine göre istedikleri bileklikleri kolaylıkla bulabileceklerdir. Pastel renklerde olan bir kıyafeti rose renginde olan baget pırlanta bileklik ile kombinleyerek pastel rengini ön plana çıkarabilirsiniz. Koyu renkli kıyafetlerin asilliğini pekiştirmek ve açık renk kıyafetlerin romantikliğini ortaya çıkaracak baget kesimli pırlanta bileklikler ile tüm gözler sizi arayacaktır. Koçak markası modern ve şık tasarımları ile tüketicilerin istediğine uygun olan modelleri tasarlamaktadır. Koçak markasında bulunan baget pırlanta bileklikler el yapımı olduğu için yapılan sanatı bileğinizde taşıyacaksınız. Baget pırlanta bileklik fiyatları işçilik, pırlantanın karatı ve berraklığına göre değişkenlik göstermektedir. Koçak markasının tasarımları ile gecenin en şık kadınlarından birisi olabilirsiniz.

 

Baget Pırlanta Bileklik Satın Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Özel bir taştan tasarlanan baget pırlanta bileklik seçimi yapılırken birkaç unsura dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu unsurlardan ilki pırlantanın ağırlığıdır. Her pırlantanın ağırlık birimi karat olarak belirlenmiştir. Uluslararası ölçümler doğrultusunda bir karat 0.2 grama denk gelmektedir. Ayrıca her karat yüz eşit parçaya bölünecek şekilde puanlanmaktadır. Özel laboratuvarlarda pırlantanın karat ağırlığı ölçülerek hesaplar yapılmaktadır. Ürün sayfasında her baget pırlanta bilekliğin karat puanı özellikler kısmında yer almaktadır. Dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur ise pırlantanın rengidir. Uluslararası standartlar doğrultusunda pırlanta renkleri en şeffaftan başlayarak kırık beyaz veya sarıya doğru sıralanmaktadır. Bu sıralama ise harflerle ifade edilmektedir. En şeffaf olan D harfi ile isimlendirilirken, en kırık beyaz veya sarı olan ise Z ile isimlendirilmiştir. Renk skalası Z harfine doğru gittikçe pırlantanın rengi sarılaşmaya başlayacaktır. Ürün sayfasında her baget pırlanta bilekliğin rengi özellikler kısmında yer almaktadır. Pırlantanın berraklığı da seçim yapılırken incelenmesi gereken önemli bir faktördür. Pırlanta karbon atomundan oluşmaktadır. Karbon elementi doğada kristalleşirken bazı mineraller de bu işlem sırasında karbon elementinin içerisine karışarak nüfuz etmektedir. Karbon elementine karışan bu mineraller ise pırlantada bazı kusurların ve izlerin oluşmasına neden olur. Laboratuvar ortamında lup ile on kat büyütülerek ölçümler yapılmaktadır. LC’den başlayarak P3 arasında bir değer belirlenmektedir. LC kusursuz bir pırlantayı, p3 ise berraklığı en az olan pırlantayı ifade etmektedir. Ürün sayfasında her baget pırlanta bilekliğin berraklığı özellikler kısmında yer almaktadır. Koçak markası her tüketicinin istediğine uygun olacak baget taşlı pırlanta bileklik alternatiflerini piyasaya sunmaktadır.

 

Baget Pırlanta Bileklik Bakımı ve Temizliği Nasıl Olmalıdır?

Baget pırlanta bileziklerin berraklığını ve ışıltısını kaybetmemesi için uygulaması gereken bazı kurallar vardır. Baget pırlanta bileziğinizi bileğinize takmadığınız zamanlarda güvenli bir bölgede muhafaza etmelisiniz. Eğer koruyucu kılıfı yoksa bir kutunun içerisinde de saklayabilirsiniz. Pırlantanın çizilmemesi için başka aksesuarlara temas etmemesine özen göstermelisiniz. İsterseniz pırlantanızın boyutuna uygun bir kutu veya kaplara da koyabilirsiniz. Fakat bu kap veya kutuların boyutunun büyük olmamasına dikkat etmelisiniz. Eğer boyut olarak büyük olursa baget pırlanta bilekliğin içerisinde bulunan metal malzemelerin zamanla erimesine neden olabilir. Pırlantalar yapı olarak yağ gibi maddelere kolaylıkla yapışacağı için baget pırlanta bileklik kullananlar bu duruma dikkat etmelidir. Baget pırlanta bileklik yağ gibi ürünlere yapıştığı zaman bu ürünleri pırlantanın üzerinden çıkarırken çizilme veya berraklığını kaybetme olasılığı yüksektir. Baget pırlanta bileklik kullanımı sırasında vücudunuza nemlendirici veya deodorant gibi kimyasal ve yağ içeren ürünleri sürmemelisiniz. Bu ürünler pırlantanıza zarar verebilir. Yağ ve kirlerin bilekliğinize vereceği zararı önlemek için haftada bir kez amonyak bazlı solüsyonlar ile temizleyebilirsiniz. Bu solüsyonları almadan önce içeriğini araştırmanız gerekiyor. Bu işlemden sonra bilekliğinizi kuruturken kullandığınız ürünün  tüy dökmeyen kumaştan üretildiğinden emin olmalısınız. Eğer bu temizlik işlemini yapmak istemiyorsanız güvendiğiniz bir kuyumcuda da temizletebilirsiniz. Koçak markasının titiz işçiliği ile hazırlanan bilekliğinizi düzenli bir bakım ve temizlik ile uzun yıllar boyunca kullanabileceksiniz.

 

Özel Günler İçin Hediye Önerisi: Pırlanta Baget Bileklik

Zarif ve şıklığı bir arada sunan baget kesim ile tasarlanan pırlanta bileklikler, özel günlerin vazgeçilmez hediyeleri arasındadır. Doğum günü, sevgililer günü veya evlilik yıl dönümlerinde sevdiğiniz kişiyi bu hediye ile mutlu edebilirsiniz. Baget pırlanta bileklik seçeneklerinden birisini annenize, arkadaşınıza veya kardeşinize de alarak onlara güzel bir sürpriz yapabilirsiniz.  Gece ve gündüz yapacağı kombinlerinde rahatlıkla kullanabileceği bileklik ile kendisini mutlu ve şık hissedecektir. Manevi değeri olan bu bilekliği her taktığında sizi hatırlayacaktır. Sarı, beyaz ve rose seçenekleri sayesinde hediye alacağınız kişinin zevkine uygun modeli kolaylıkla bulabileceksiniz. Baget pırlanta bileklik yorumları incelendiğinde bu aksesuarı kullanan kişiler kombinlerini zorlanmadan yaptıklarını, prizmatik yansıması ile dikkatleri üzerine çektiğini, bilekliğin kolaylıkla takıldığını ve bilekliği taktığı zaman kendisini şık hissettiğini dile getirmişlerdir.  Koçak markasının birbirinden şık tasarımlarını ürün sayfası üzerinden inceleyebilirsiniz.

 

Siz de Koçak baget pırlanta bileklik ürünü satın alabilir ve bu ürünün tamamlayıcısı olarak pırlanta yüzük, pırlanta kolye ve pırlanta küpe modellerine göz atabilirsiniz.

 

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı