Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı

Filtrele

Ürün Tipi

Alyans Genişliği

Maden Rengi

Fiyat Aralığı

21348 87282

70 adet ürün bulunmuştur.

El İşi Tasarım Alyans

Evlilik yolundaki ilk adımı simgeleyen alyanslar eşlerin birbirine bağlılıklarını sembolleştiren en önemli aksesuardır. Bu evlilik sembolü için yapılabilecek en özel ve şık tasarımlar Koçak ailesi tarafından özenle tasarlanmaktadır. Evlilik tekliflerinin, nişanların, eşlerin birbirine hediyelerinin en başında yer alan alyanslar bu kadar önemli bir noktayı temsil ederken doğru tercihleri yapmanız önemlidir. Yepyeni anlamlar kazandırmak ve alyanslara eşler arasındaki özel durumları çağrıştırmak adına el işi tasarım alyanslar ortaya çıkmıştır. Beyaz altın alyanslar veya sarı altın alyanslar arasında birbirinden çok daha farklı malzemeler içeren, farklı detaylara sahip olan alyansları eşlerin zevklerine uyduracak olmak oldukça büyük bir şıklık oluşturmaktadır.

Birbirinden ayrılan alyansların varlığı evlilik yolundaki veya evli çiftlerin en çok tercih ettiği modeller arasına girmektedir. Manevi değeri oldukça yüksek olan alyansların el işi özel tasarımlı bir alyansa bürünüyor olması, birbirinden yetenekli ustaların ellerinde özenle işlenmesi, olağanüstü incelikleri ile ulaştırılması sebebi ile pek çok açıdan büyük bir artı kazandırmaktadır. Klasik alyans kullanmak istemeyen çiftler için veya alyanslarını değiştirmek isteyen çiftler için oldukça güzel bir seçenek haline gelmiş olan el işi tasarım alyanslar pek çok farkl modeliyle de eşlerinn karşısına çıkmaktadır.

Tasarım Alyanslar İçin Modeller

Klasik alyans modelleri arasından en modern görüntüye sahip olan tasarım alyanslar çiftler için üretilmektedir. Beyaz altın alyanslar çeşitlerinin 14 ayar modelleri ile oldukça ince ve şık bir görüntüye sahip sayıca çok fazla alyans seçeneği ortaya çıkmaktadır. Klasik alyans çeşitlerinde sıklıkla karşılaşılan renk seçeneklerinden sarı altın kullanımı oldukça yaygın bir seçenek olarak çiftlere sunulmaktadır. Rose alyans seçenekleri klasik alyans seçeneklerine modern dokunuşlar içeren bir renk skalası oluşturmaktadır. Daha çok pembe ve kırmızılık barındıran alyans seçeneklerinde çeşitli nüanslar işlenmekte ve bu nüanslar doğrultusunda da çeşitli tasarımlar ortaya çıkarılmaktadır. İnceliği ile öne çıkarılmak istenen tasarımlarda 14 ayar ince çift alyans model seçeneği gibi modeller belirlenmekte, rose alyanslar için renkler farklılık göstermekte bazı alyanslar için taşlar seçilmektedir.

Tasarım alyansların oldukça geniş bir çerçevede yer alması sebebi ile klasik alyanslara farklı yorumlar katılmıştır. Rose alyans seçenekleri ve kare alyans seçenekleri gibi değişik tasarımların yer aldığı modeller için geniş bir yorum çerçevesi oluşturulmuştur. En özel anlarınızdan birine tanıklık edecek olan alyansınız için aşkınızın sembolünü en anlamlı ve özel şekilde tasarlayabilirsiniz. Özel yasarımları belirlemek tamamen çiftlerin zevk ve istekleri doğrultusunda oluşmaktadır. Her yaş grubundan çifte ve her farklı zevke yanıt oluşturabilecek şekilde hazırlanmış olan el işi tasarım alyanslar son derece özenli bir şekilde sunumaktadır. Koçak güvencesiyle birleşen bu şıklığı hayatınız boyunca saklamak isteyeceksiniz.

Evlilik Yolunuzdaki En Önemli Parça

Evlilik kararı neticesinde ortaya çıkan ve bir o kadar da özenle seçilen alyansınızı en güzel şekilde  tasarlamak isterseniz büyük bir gayretle hazırlanmış olan el işi tasarım alyanslara  göz atmanız gerekmektedir. Her alanda aşkınızın sembolünü çok güzel bir şekilde taşımak isterseniz bunu en romantik ve şık bir tasarım yüzükle elde edebilirsiniz. El işi tasarım alyans fiyatları seçeceğiniz materyal ve model doğrultusunda farklılık gösterebilmektedir. Bu ışıltılı ve şık sembolü parmaklarınızda taşırken her defasında çok daha farklı bir bağ kurabilmeniz oldukça önemli bir konudur. Bu tasarımlar içinde size ve eşinize en yakın gelen alyans ile evliliğe giden ya da evlilikle sonuçlanmış her aşamada güzellik barındırmaktadır.

Güzelliklerin genel olabiletiliği ve güzellikleri ile de büyük bir çaba ve işçilik ortaya konulmaktadır. İşçiliği ve seçilen alyansın yapısı gereği ortaya çıkan farklılıkları sahip olunan yüzlerce çeşit arasından en uygununu bularak giderebilmektesiniz. Farklılıklarla donatılmış olan tasarım alyanslar için zevkinizi ön plana çıkararak sizi ve aşkınızı en güzel şekilde yansıtan alyansı bulabilirsiniz. Atacağınız ilk adımlar için her an yanınızda olan alyanslarınızı bir ömür boyu takmak için seçtiğinizde tüm zamanların en iyi tercihini yapmış olmanız önemli bir hale gelecektir. Evliliklerin en önemli sembolü haline gelmiş olan alyanslar için beğenilerinizi belirlemek ve o şekilde alyans tasarımlarını incelemek büyük bir zaman kazancı doğuracaktır.

Alyans  Tasarımı Hakkında

Oldukça özel bir yere sahip olan alyansların en özel şekilde tasarlanması noktasında büyük bir özveri gerektirmektedir. Bu özveri sayesinde pek çok özel anlamlı alyans üretimi gerçekleştirilmektedir. El işi alyans tasarım modellerini inceleyerek sizin için en anlamlı zamanlardan olan evlilik teklifini, nişanınızı veya evlendikten sonraki anınızı özel kılacak bir alyans tercihinde bulunabilirsiniz. Alyanslara yüklenen manevi değeri en güzel şekilde ortaya çıkaracak bir mutluluk kaynağı yaratmak işinde en iyi ustalar tarafından özenle hazırlanmakta  ve ince bir işçilik ile sizlere sunulmaktadır. Farklı tasarım modelleri, alyansınızın genişliği, şekil ve boyut yönünden tasarımı gibi pek çok ayrıntının üzerinde özenle durulmaktadır.

Özel zamanlarınızı düşünceli tasarımlarla çok daha özel hale getirebilmek için en çok tercih edilen alyans bulma seçeneği olarak el işi tasarım alyanslar karşınıza çıkmaktadır. El işi tasarım alyanslar için farklı renk seçenekleri, taş seçenekleri, boyut ve genişlik seçenekleri bulunmaktadır. İsterseniz beyaz, isterseniz sarı, isterseniz de rose altın alyans detayları ile hayalinizdeki evlilik sembolünü oluşturmak için Koçak yanınızda.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı