Filtrele

Ürün Tipi

Alyans Genişliği

Maden Rengi

Fiyat Aralığı

3364 13763

73 adet ürün bulunmuştur.

Evlilik tekliflerinin, nişanın ve evlilik yıldönümlerinin vazgeçilmezi haline gelen alyanslar Koçak dünyasında yeni bir anlam kazanıyor. Motifleri ve üretildikleri malzemeleriyle birbirinden ayrılan alyanslar arasında en fazla tercih edilenlerden birisi el işi alyans modelleri oluyor.

Diğer alyanslardan farklı olarak değerli ustaların ellerinde hassas ve özenle işlenen 14 ayar alyanslar ince yapılarıyla dikkat çekiyor. Çift alyans modellerini ister ikili ister tekli olarak satın alabilirsiniz. 

Beyaz altın seçeneklerinin de bulunduğu el işi alyanslar, klasik alyanslara alternatif arayanlar için birbirinden özgün seçenekler sunuyor. Rose ve kare gibi modellerin bulunduğu Koçak el işi alyanslar arasında aynı zamanda renkli modeller de sizlerle bir araya geliyor. 

Özenle Tasarlanan El İşi Alyans Modelleri

En mutlu anlarınız için tercih edebileceğiniz en işi alyanslar sayesinde girdiğiniz her ortamda aşkınızın ışıltısını dışarıya yansıtmaya başlayabilirsiniz. Her yaşa ve beğeniye uygun olabilecek şekilde dizayn edilen el işi alyanslar aynı zamanda modaya uyumlu giyinmek isteyenlerin de ilk tercihlerinden biri oluyor.

Zamansız şıklığı sizlerle buluşturan Koçak güvencesiyle sahip olabileceğiniz el işi alyanslar bir ömür boyu en mutlu anlarınızı hatırlayabilmenizi sağlıyor. El işi alyans fiyatları arasında farklı bütçelere hitap edebilecek seçenekler bulunuyor. Fiyatlar ürün modeline ve üretim materyallerine göre değişiyor. 

Herkesin zevkine uygun bir model bulabileceği Koçak el işi alyans koleksiyonunu inceleyerek sizler de evlilik tekliflerinizi taçlandırabilir ve eşiniz ile aranızdaki bağlılığı dışarıya yansıtmaya başlayabilirsiniz. 
 

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı