Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı

Filtrele

Fiyat Aralığı

10767 46857

5 adet ürün bulunmuştur.

Kadınların takı kullanımında en sık tercih ettikleri parçalardan olan yüzükler, farklı görsel özelliklerde tasarlanarak farklı tarzlara hitap edecek şekilde dizayn edilirler. Bu, kadınların kendi zevklerine göre parmak estetiklerine yön vermelerine yardımcı olurken aynı zamanda hediye seçimi yapmak isteyenler için de sevdikleri kişilerin beğenilerine göre model bulabilmelerine yardımcı olur. Kadınlar için özel olarak tasarlanan yüzükler arasında zümrüt taşı ile tasarlanan alternatifler de yer almaktadır. Bu modeller, zümrüt taşının zarif yeşil görünümünü göz alıcılıkla ortaya koymak üzere uzmanları tarafından tasarlanırlar. Siz de zümrüt yüzük modellerine göz atarak ister kendiniz için zevkinize uygun olanı ister hediye olarak sevdiğiniz kişinin beğenisine göre seçim yapabilirsiniz.


Zümrüt Yüzük Tasarımları Göz Kamaştırıyor

Zümrüt, değerli taşlar arasında takılarda kullanımı en sık tercih edilen ve kadınların da takılarında en fazla tercih ettikleri seçeneklerden birisidir. Derin yeşil rengi görünümüyle hem doğal hem de ferah bir görünüm sunan zümrüt taşı, takılarda yer aldığında da kombinlere benzersiz bir görünüm kazandırabilmektedir. Zümrüt yüzük çeşitleri arasında montür tasarımlarıyla, karatlarıyla ve taş kesimleriyle farklılaşan birçok model bulunmaktadır. Bu modellerin seçiminde de bu faktörler dikkate alınarak seçim yapılabilmektedir. Zümrüt taşının kullanıldığı takılarda karat faktörü dikkate alınarak seçim yapılabilir. Zümrüt taşında karat genel olarak taşın ağırlık ve büyüklüğünü ifade eder. Karat büyüdükçe taş da büyür. Bu anlamda zümrüt taşının görünürlüğünün fazla olması, yeşil görünümün öne çıkması isteniyorsa daha yüksek karatlı bir model tercih edilebilir. Özellikle önemli günlerde sevdiklerinize hediye alırken, onlara verdiğiniz değeri göstermek için zümrüt yüzük modelleri arasından görece daha yüksek karat değerine sahip modelleri tercih edebilirsiniz. Kesim faktörü ise bir diğer değerlendirme alternatifiniz olabilir. Kesimleri açısından ele alındığında modeller arasında oval, damla ve baget formda seçenekler bulunmaktadır. Her biri görsel açıdan zümrütün göz alıcı şıklığını ortaya koymakla birlikte farklı estetikler sunmaktadır.

Yeşilin Doğallıyla Zarafetinizi Gösterin

Değerli bir taş olarak zümrüt, sahip olduğu derin yeşil rengiyle yüzük tasarımında yer aldığında, parmaklarınızın görünümüne oldukça doğal bir zarafet kazandırmaktadır. Kişisel tarzınıza uygun bir renk olarak yeşili benimsiyorsanız o halde zümrüt taşlı bir yüzük kullanmayı mutlaka düşünmelisiniz. Bu anlamda bir seçenek olarak pırlanta taşlarla süslenmiş olan modelleri de tercih edebilirsiniz. Zümrüt taşlı pırlanta yüzük modelleri genel olarak merkezinde zümrüt taşı bulunan ve etrafında küçük pırlanta taşlar yerleştirilmiş olan seçeneklerdir. Bunun yanı sıra baget formda kesilmiş zümrüt taşlarıyla çevrelenen ve merkezinde bir pırlanta taş yer alan modeller de bulunmaktadır. Siz seçiminizi hangi alternatiften yana yaparsanız yapın, zümrütün çarpıcı görünümü parmağınızda göz kamaştırabiliyor. Montür tasarımı açısından farklılaşan modeller ise zümrütün zarif görünümünü dikkat çekici kılabiliyor. Çiçek, kalp, damla gibi farklı formlardaki montürlere yerleştirilen zümrüt taşları, bu modellerin duygusal anlamda da bir ifade aracı haline gelmesini mümkün kılıyor. Bu da kullanıcıların kendilerini ifade etmek noktasında da zümrüt taşlı yüzüklerinden yararlanabilmesini mümkün kılıyor.

Renkli Görünümünüzü Ortaya Koyun

Renkli taşlarla tasarlanan yüzükler çoğunlukla doğallık ve enerji yönleriyle tercih edilirler ancak doğru kombinlerle bir araya getirildiklerinde oldukça çarpıcı görünümler de elde edilebilmektedir. Zümrüt taşlı yüzükler de bu amaca en iyi şekilde hizmet edebilmektedir. Parmağınızda zarafetle yaşıyabileceğiniz modelleri, bilekliğinizle uyumlu kılabilir; elbiselerinizle uyum yakalayabilirsiniz. 

Dilerseniz tarzınız için en uygun olan modeli bulmak üzere siz de Koçak online mağazasını ziyaret edebilir; zümrüt yüzük fiyatları hakkında bilgi edinerek beğendiğiniz alternatifi sipariş edebilirsiniz.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı