Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı

Filtrele

Tema - Koleksiyon

Ürün Tipi

Karat

Renk

Berraklık

Maden Rengi

Fiyat Aralığı

6504 1000000

394 adet ürün bulunmuştur.

Takı ve aksesuar seven kadınların yanı sıra tarzına tarz katmayı seven erkeklerin de bu alana olan ilgisi dolayısıyla üretilen takı çeşitleri mevcuttur. Gerek özel günlerde gerekse günlük hayatta kıyafetleri tamamlayan ve o günkü ruh halini yansıtan çeşitli takı seçenekleri satışa sunulmaktadır. Bunun yanında özel günlerde kullanılan değerli taşlardan ve madenlerden oluşan takıların yeri ise oldukça ayrı tutulmaktadır. Özellikle gelinler tarafından tercih edilen modeller arasında altın setler hem bilekliği hem de kolyesi ile oldukça şık görünür. Pırlanta set çeşitleri ise özel günleri daha da özel hale getirir.

Altın Set

Takıları ayrı ayrı kullanmaktan hoşlananlar olabilir. Ancak setler hem her aksesuarı ayrı ayrı kullanma hem de özel günlerde aynı formdaki farklı akseuarları bir araya getirme avantajı sunar. Altın set modelleri genel olarak özel günlerde hediye olarak takılan takılardır. Bu sebeple her kadına evlilik aşamasında takılan takılar arasında önemli bir tutmaktadır. Gelinliğin tamamlayıcısı olan altın set ile en özel gününüzde zarafetinizi bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Altın set 22 ayar seçenekleri, genel olarak hediye takılar arasında en çok tercih edilen modelleri sizlere sunar. Altın set modeli içerisinde bu ürünlerin farklı taşlarla süslenmiş çeşitleri de bulunur.

Gelinlik modelinize göre ya da geleceğe yönelik parçaların bulunduğu altın set takımı modellerini seçmek oldukça avantajlı olacaktır. Aynı zamanda yatırım aracı olarak altın set modelleri 22 ayar seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Bu setlerin içindeki tüm takılar, 22 ayar altın kullanılarak yapılır. Altın set takımı 22 ayar modelleri en çok tercih edilen seçenekleri sizlere sunsa da 24 ayarlık setler de oldukça avantajlıdır. Altın set fiyatları 24 ayar oranında olması, takılan 24 ayar saf altın içermesini ifade eder. Bu bağlamda 22 ayar altın set fiyatları, 24 ayarlık seçeneklere göre daha ekonomiktir. Br diğer seçenek ise 14 ayar altın set modelleridir. Bu modellerde işçilik ön plana çıkar. Genelde bu modeller, gösterişli parçaları barındırmak birlikte hem zarif hem de modern görünümleri ile işlevsel bir kullanım sunmaktadır. 14 ayar altın setler ve fiyatları arasında bütçenize en uygun tasarımları birçok model arasında kolaylıkla seçebilirsiniz. Altın takıların genelinde olduğu gibi 14 ayar altın set fiyatları da işçilik durumuna göre değişkenlik gösterecektir.

Altın Set Modelleri

Altın set modelleri kendi içerisinde oldukça fazla çeşide sahip olmakla birlikte seçilecek setin bazı özelliklere taşıma önemlidir. Bu özelliklerden en önemlisi düğün ve nişan gibi özel merasimlerde gelinin ve gelin adayının seçeceği kıyafete uyum sağlayan bir set seçilmiş olması gerekir. Özellikle düğün gününde gelinin yüzünü ortaya çıkaran bu gibi setlerin gelinliklerle de oldukça uyumlu olması ve gelinin yüz şeklini de yumuşak gösteren modellerin seçilmesinde fayda vardır. Bu setlerin yanında kadınlar için vazgeçilmez olan alyans seti de oldukça önem arz etmekte ve sonsuz aşkı simgeleyen yüzüklerin olduğu yüzüklerden meydana gelmektedir. Tasarımların özelliğine göre alyanslar içinde altın set fiyatları değişkenlik gösterecektir. Ayrı ayrı alabileceğiniz gibi bütün olarak tercih edebileceğiniz altın set takımı fiyatları işçilik durumuna göre değişiklik gösterecektir.

Altın seti genel olarak üç parçadan oluşmakta ve bu parçalardan en önem verileni gösterişli kolyeler olmaktadır. Bu kolyeleri tamamlayan şık bir bileklik ve ışıltılı küpeler de bu setlerin parçalarını oluşturmaktadır. Aynı zamanda altın üçlü set modellerinin bazı çeşitlerinde parçalar değişkenlik gösterir ve bileklik yerini yüzüğe bırakmaktadır. Altın set çeşitleri oldukça avantajlı bir ürün olmakla birlikte hem ayrı ayrı almak yerine set olarak aldığınızda uygun fiyata denk gelmesi hem de parçaların ayrı ayrı kullanılabilmesi açısından kolaylık sağlamaktadır. Yalnızca düğünlerde değil diğer özel günleriniz de kıyafetlerinizin şıklığını tamamlayacak parçaları Koçak markasının geniş ürün yelpazesi arasından kolaylıkla seçebilirsiniz.

Birbirinden Güzel Pırlanta Set Seçenekleri

Takılar arasında farklı çeşitlere sahip set ve takım modelleri, içerdiği değerli madenlerin özelliğine göre farklılık gösterecektir. Bunlar arasında en çok tercih edilen ve zarafetin ortaya çıkmasına yardımcı olan pırlanta kolye set modelleri kadınların oldukça sevdiği takımlar arasında yer almaktadır. Tıpkı altın setlerde olduğu gibi üçlü olarak satışa sunulan pırlanta kolye setleri içerisinde gösterişli bir kolye ve aynı gösterişe sahip bileklik ve küpelerden oluşmaktadır. Zaman zaman bu setlerin içerikleri değişmekle birlikte içerisinde bileklik yerine aynı gösterişe sahip farklı karatları ve renk çeşidini içinde barındıran pırlanta taşlı yüzükler de girebilmektedir. Bu durumda zevkinize ve size uyacak uzun vadede geleceğe yönelik modelleri seçmek kullanıcıların zevkine bırakılmaktadır.

Pırlanta değerli bir maden olarak kadınlar tarafından sonsuz aşkı simgelemek ile birlikte her zaman kullanılan ve kullanılacak olan takılar arasında yerini koruyan bir taştır. Tasarımları değişkenlik gösteren ve pırlanta içeren takılar ve setler taşın kesim şekline, karat oranına, taşın berraklığına ve rengine göre farklılık göstermektedir. Pırlanta set modelleri ve fiyatları bu faktörler çerçevesinde değişiklik gösterecek ve taş ne kadar nadide bir parçaya doğru evrilirse fiyatları o kadar yükselecektir.

Pırlanta Baget Set

Baget ismiyle doğru orantılı olarak kare veya dikdörtgen bir forma sahip olmakla birlikte kadınlar tarafından oldukça sık tercih edilen modellerden birini oluşturmaktadır. Klasik tek taşların dışında modern bir görünüm yakalamak isteyenlerin tercih ettiği pırlanta baget set modelleri içerisinde baget tek taş, yüzük aynı forma sahip baget bir kolye ve tek parça baget formuna sahip iki adet küpeden oluşmaktadır. Setin tasarıma uygun olacak şekilde içerisindeki parçalar değişiklik gösterebilir. Bu parçalar arasında formu en çok değişiklik gösteren kolye ve küpeler olacaktır. Küpeler sallantılı formlarda olduğu gibi tek parça formlarda olanları da mevcuttur.

Pırlanta kolye setleri karatın değerine göre büyüklüğü ve değeri değişecektir. Pırlanta setler ve fiyatları bu aşamada değişiklik göstermekle birlikte bütçenize uygun setleri de Koçak bünyesinde kolaylıkla bulmanız mümkündür. Aynı zamanda pırlanta taşın bulunduğu kolye, küpe ya da yüzüklerde taş adedi de oldukça önemlidir. Bu alanda profesyonel ekibi ile Koçak, size ve sevdiklerinize en uygun pırlantalı ürünlerini seçmenize yardımcı olacaktır.

Altın Set ve Pırlanta Set Fiyatları

Set denildiğinde içerisinde gerdanlık ya da zarif bir kolye, bileklik, küpe, saat gibi çeşitli parçaların bulunduğu takımlar akla gelmektedir. Pırlanta içeren herhangi bir ürünü tek başına ya da set olarak alırken de bazı bilgileri edinmiş olmanız oldukça önem taşımaktadır. Bu şekilde doğru pırlantalı takılar edinmekle birlikte pırlanta set fiyat aralıklarında bütçenize en uygun ürünü seçmenizde kolaylaşacaktır.

22 ayar altın set modelleri kendi içlerinde farklı tasarımlara sahip olmakta ve bazı özelliklere göre fiyatlarda da değişiklik taşıyabilmektedir. Bu değişiklikler işçilikle belirlenmekte ve 22 ayar altın setler ve fiyatları bu bağlamda artış göstermektedir. Altın her ne kadar takı olsa da yatırım aracı olarak da dikkatli seçilmesi gereken ve bozdurulduğunda fazla değer kaybetmeyecek tasarımların seçilmesinde oldukça fayda vardır. Aynı zamanda altın set fiyatları 22 ayar ve altın set 14 ayar olarak da farklılık gösterecektir. Pırlanta ve altın set modelleri fiyatları dahilinde aradığınız her türlü mücevheri bulabileceğiniz Koçak, sizin ve sevdiklerinizin her daim hizmetinde olacaktır.

 

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı