Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı
Certified Diamond
Koçak'tan
Pırlanta Güvencesi

Certified Diamond, sahip olduğunuz Koçak pırlantaların kalite ve orijinalliğini güvence altına alır. Siz de pırlantanıza özel Certified Diamond kodunu kullanarak web sitemizden dilediğiniz an eşleşme kontrolü yapabilirsiniz.

Ürününüz Doğrulandı Gerçek Bir Koçak Mücevherine Sahipsiniz

Certified Diamond

Mücevherinize ait özellikler

Koçak Blog

Yaz Aylarında Doğru Takı Seçimi Nasıl Yapılır ?


 

Her mevsimde olduğu gibi yaz mevsiminde de dikkat edilmesi gereken bazı trend konuları var. Bunlardan birisi de yaz aylarında doğru takı seçimi yapmak. Mevsime uygun olarak tercih edilmeyen takılar şıklığınıza gölge düşürebilir, sıcak havalarla birlikte fiziksel ve ruhsal olarak sizi olumsuz hissettirebilir. Bu yüzden de yaz aylarında dışarı çıkarken veya kombin yaparken aşağıda vereceğimiz bazı önerilere dikkat etmelisiniz.

Yazın doğallığına hiç şüphesiz pırlanta, elmas gibi doğal taşlar yakışır. Ayrıca yaz aylarının tazeleyen ve doğayla iç içe atmosferinde sizin tarzınızı en iyi tamamlayan seçenek bu taşlardır. Gün ışığını olduğu gibi yansıtma özelliğine sahip olan doğal taşlar, parlak ışıltısıyla da gittiğiniz her yerde tüm gözleri üzerinize çekmenizi sağlar. 

Yaz ayı denildiğinde akla mavi ve yeşil olmak üzere iki renk gelir. Yeşil doğayı, mavi de denizi simgeler. Bu mekanlarda sıklıkla bulunuyorsanız sizin takmanız gereken aksesuarların taşlarının da bu renklere sahip olması, sizi o alanla bütünleştirecek bir sinerji yaratır. 

Özellikle yaz aylarında daha kısa giysiler tercih ettiğiniz için aksesuarlarınızı alt giyiminizle birleştirebilirsiniz. Ayak bileğinize takacağınız halhal gibi aksesuarlar yazın coşkusunu yaşarken size eşlik edecek güzel bir alternatiftir. 

Zarafetinizi yaz boyunca gittiğiniz her yere taşımak için, su yolu bileklikler çok uygun bir tercih olabilir. Hiçbir zaman asaletini kaybetmeyen su yolu bilekliklerin bir alternatifi de baget pırlanta bilekliklerdir. Değerini her zaman koruyan pırlanta baget bileklikler, özellikle yaz akşamlarında deniz kenarında yenilecek yemeklerde ilgileri üstüne çeker.

Yaz aylarında elinizin şıklığını pırlanta baget ya da tektaş yüzüklerle taçlandırabilirsiniz. Kombininize en uygun olduğunu düşündüğünüz ışıl ışıl bir pırlanta yüzük, size hem daha iyi hissettirecek hem de ışıltınızı tüm çevrenizle paylaşmanızı sağlayacaktır. Parmağınıza taktığınız bu pırlanta yüzüğü, aynı ihtişama sahip bir tektaş küpeyle kombinleyebilir; yaz buluşmalarında farkınızı tarzınızla gösterebilirsiniz.

Yaz boyunca şıklığınıza şıklık katacak tüm bileklik, yüzük, kolye ve küpe çeşitleri Koçak’ın zengin ürün kataloğunda sizi bekliyor!

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı