Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı
Certified Diamond
Koçak'tan
Pırlanta Güvencesi

Certified Diamond, sahip olduğunuz Koçak pırlantaların kalite ve orijinalliğini güvence altına alır. Siz de pırlantanıza özel Certified Diamond kodunu kullanarak web sitemizden dilediğiniz an eşleşme kontrolü yapabilirsiniz.

Ürününüz Doğrulandı Gerçek Bir Koçak Mücevherine Sahipsiniz

Certified Diamond

Mücevherinize ait özellikler

Koçak Blog

Tarzınızı Yansıtan Pırlanta Bileklikler


 

Pırlantalı bileklikler; günlük hayatınızda da ışıltısıyla stilinizi üst seviyeye taşıyabileceğiniz eşsiz mücevherlerdir. Minik taşlarla süslenmiş bilekliklerinizle günlük hayatınızda, iş yaşamınıza, okulda veya arkadaşlarınızla buluştuğunuz randevularda tarzınıza ışıltı katabilirsiniz. Sadece normal zaman dilimlerinde değil, pırlanta bilekliklerinizi özel günlerde de tercih edebilirsiniz. Daha iddialı modellerle düğün, nişan gibi etkinliklerde göze çarpabilir veya sevdiklerinize özel günlerde kullanmaları için hediye ederek sürprizler yapabilirsiniz.

 

Pırlanta Bileklik Modelleri

Çok fazla seçeneğe sahip pırlanta bileklikler kullanım amaçlarına göre de çeşitlendirilmiştir. Birçok modele sahip pırlanta bileklikler özel ve normal günler de kullanılmak için çok uygundur.
Farklı bütçelere de hitap eden pırlanta kolyeler ışıltılarıyla her ortamda göz önünde olmayı sağlayacaktır. Her göze ve her yaşa hitap edebilecek modellerin bulunması pırlanta kolyelerin çok tercih edilmesinin sebeplerinden biridir.
Sade ve zarif modellerin okul ve iş gibi ortamlarda kullanılması, daha ışıltılı ve büyük tasarımların özel buluşmalar ve toplantılar için kullanılması mümkündür. Birbirinden zarif ve ışıltılı zengin modeller arasından seçim yapıp eşinizi veya sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

 

 

Baget Pırlanta Bileklikler

Modern ve klasik çizgilerin yan yana geldiği baget modeller son yılların en çok tercih edilen modelleri arasındadır. Taş kesimi itibariyle diğer modellerden kendini ayıran baget kesim ile birçok farklı görünüm elde etmek mümkün. Dikdörtgen ve uzun kesimli bu pırlanta modeli farklı zincir tasarımlarıyla zengin bir görünüm kazanabilir. Altın renkli tasarımlara sahip pırlanta bilekliklerle baget kesimli değerli taşınızı daha ön plana çıkarabilir, kıyafetlerinizle uyumlu bir görünüm elde edebilirsiniz. Birbirinden farklı Koçak baget pırlanta bileklik modellerimize buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

Suyolu Pırlanta Bileklikler

Son zamanlarda havalı ve ışıltılı görüntüleri itibariyle kadınların çokça tercih ettiği su yolu pırlanta bileklik modelleri ön plana çıkmaktadır. Daha ışıltılı ve göze çarpan özellikleriyle, bulundukları ortamda bütün gözlerin üzerlerinde olmasını isteyen kadınların tercih ettiği modellerden biridir.
Daha küçük karatlara sahip pırlantaların bir aradaki uyumlu ve ışıltılı görünümü su yolu pırlanta bilekliklerin tercih edilmesini sağlıyor. Saat gibi aksesuarlarla kullanımla birlikte farklı zengin görünümlere sahip olmak mümkün. Farklı modellere sahip Koçak su yolu pırlanta bilekliklere buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

Renkli Taşlara Sahip Pırlanta Bileklikler

Her kadın normalin dışında farklı ve havalı bir görünüme sahip olmak ister. Bu farklılığı Koçak’ın renkli taşlı pırlanta bileklikler modelleriyle yakalamak mümkün. Daha iddialı görünmek için bileklik modelleriyle uyum içinde olan yakut, safir ve zümrüt taşlarıyla benzersiz bir görünüm kazanabilirsiniz. Sevdiklerinizin hayallerini süsleyecek renkli taşlı modellere buradan ulaşabilirsiniz.

 

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı