Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı
Certified Diamond
Koçak'tan
Pırlanta Güvencesi

Certified Diamond, sahip olduğunuz Koçak pırlantaların kalite ve orijinalliğini güvence altına alır. Siz de pırlantanıza özel Certified Diamond kodunu kullanarak web sitemizden dilediğiniz an eşleşme kontrolü yapabilirsiniz.

Ürününüz Doğrulandı Gerçek Bir Koçak Mücevherine Sahipsiniz

Certified Diamond

Mücevherinize ait özellikler

Koçak Blog

Takı Renklerinin Ruh Haline Etkileri


 

Her rengin ruh hali üzerinde sayısız etkisi vardır. Kimi renkler insanı sakinleştirirken, kimisi de harekete geçirir ve atılımlar yapmasını sağlar. Bu yüzden giyim ve takı konusunda kullandığımız eşyaların renkleri de oldukça önemlidir. Bazı renklerin ruh hali üzerinde nasıl bir etkiye sahip olduğuna gelin birlikte bakalım. 

Yeşil: Doğanın en belirgin rengi olan yeşil, çok eski zamanlardan bu yana bereketi simgeleyen bir özelliğe sahiptir. Güven ve huzuru hayatın her anında hissettiren yeşil renkli objeler kişiye özgür bir his de yaşatır.

Beyaz: Bütüncül bir duruşa sahip olan beyaz renk, saflığın ve masumiyetin en bilinen sembolüdür. Yeni bir sayfa açmayı da tanımlayan beyazı özellikle yeni başlangıçlarda kullanabilir, hayatınıza bir ferahlık da ekleyebilirsiniz.

Mavi: Genellikle huzuru çağrıştıran mavi renk, gökyüzüyle ilişkilendirildiği için sonsuzluğu da simgeler. İnsan üzerinde rahatlatıcı bir etkiye sahip olan bu renk; duyguları harekete geçirmek için de ideal bir renktir. Hayal kurmayı destekleyen enerjisiyle kişilerin hayatını dönüştüren maviyi özellikle bahar aylarında takılarınızda kullanabilirsiniz.

Kırmızı: Tutku deyince akla ilk gelen renklerden olan kırmızı; insan ruhuna cesareti aşılar, kişiyi canlandırarak harekete geçirir.

Siyah: Asaletin vücut bulmuş hali olan siyah; gücü, kararlılığı, özgüveni ve disiplini simgeler. Özel geceler için sıklıkla tercih edilebilecek siyah renk, konsantrasyonu da güçlendirerek beraberinde başarıyı getirir.

Siz de ruh halinize en uygun rengi üzerinizde taşımak için Koçak’ın farklı renklere sahip takı çeşitlerini keşfedebilirsiniz.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı