Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı
Certified Diamond
Koçak'tan
Pırlanta Güvencesi

Certified Diamond, sahip olduğunuz Koçak pırlantaların kalite ve orijinalliğini güvence altına alır. Siz de pırlantanıza özel Certified Diamond kodunu kullanarak web sitemizden dilediğiniz an eşleşme kontrolü yapabilirsiniz.

Ürününüz Doğrulandı Gerçek Bir Koçak Mücevherine Sahipsiniz

Certified Diamond

Mücevherinize ait özellikler

Koçak Blog

Öğretmenler Günü'ne Özel HediyelerKüçük yaşlardan itibaren eğitim hayatımızda; fikirlerimizi ve yaşam tarzımızı belirlememizde emeği olan, aileden sonraki en önemli rol modelimiz öğretmenlerimizdir. Hayatımızın ilerleyen aşamalarında sahip olacağımız meslekler için bizlere en büyük desteği veren öğretmenlerimiz belki de sahip olduğumuz en büyük değerlerimizdir. 

Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün, ‘’Öğretmenler her fırsattan istifade ederek halka koşmalı, halk ile beraber olmalı ve halk, öğretmenin çocuğa yalnız alfabe okutur bir varlıktan ibaret olmayacağını anlamalıdır.’’ sözüyle de öğretmenlerimizin toplumda önemli bir rolü olduğunu anlayabiliriz. Yaşadığımız bu zor dönemlerde de öğretmenlerimizin büyük fedakarlıklarla eğitim verme çabaları buna en güzel örnek olabilir. Bu fedakarlıklarına karşı da tüm öğretmenler her şeyin en iyisini hak eder.

Biz de bu Öğretmenler Günü’nde Koçak olarak, çokluklara eğitim veren öğretmenlere veya öğretmen arkadaşlarınıza alabileceğiniz birbirinden zarif bileklik ve kolyelere sizler için bir araya getirdik.

Zarif Bileklik ve Kolyeler

Öğretmenler için seçeceğiniz takılar, gösterişten uzak ve bir o kadar da zarif bir tercihten yana oluşabilir. Bu nedenle pırlanta dışında altın charmlardan oluşan, birbirinden güzel ve anlamlı bileklikleri tercih edebilirsiniz.

https://www.kocak.com.tr/14-ayar-yasam-agaci-i-pli-altin-bileklik

Meslek hayatı boyunca yüzlerce öğrenci yetiştiren ve bu öğrencilere sonsuz emeklerini aktaran öğretmenler için; ağaç figürlü, parlak taşların olduğu zarif bir bileklik tercih edebilirsiniz. Yanında vereceğiniz anlamlı bir not ile hediyenizin anlamını daha da pekiştirebilirsiniz.

https://www.kocak.com.tr/14-ayar-yonca-figurlu-ipli-altin-bileklik

Şansın temsili olan yonca yaprağı figürü, her hediye için kullanabileceğiniz zarif bir model tercihidir. Evlatlarınıza gösterdiği tüm emekler için hediye edebileceğiniz bu bileklik ile tüm öğretmenlere hayatları boyunca şans dilemek, düşünceli ve zarif bir davranış olacaktır.

https://www.kocak.com.tr/14-ayar-sonsuzluk-ipli-altin-bileklik-1

Öğretmenlerin hayatımıza katmış olduğu tüm değerlere ve bilgilere sonsuza kadar minnet duyacağız. Bu minnettarlığı, zarif bir sonsuzluk işareti charmına sahip bileklikle ifade etmemiz mümkün.

https://www.kocak.com.tr/14-ayar-kelebek-altin-kolye-6927

7’den 70’e herkesin, görünce yüzünde gülümsemeler bırakan kelebekler öğretmenler için uygun bir seçim olacaktır. Altın charm ve zincirden meydana gelen modelimiz mütevazi bir hediye seçimi için güzel bir seçenek olacaktır.

https://www.kocak.com.tr/14-ayar-sari-altin-agac-kolye

Öğretmenler Günü’ne özel bileklik haricinde ikinci bir tercih olarak kolye hediye etmeyi düşünürseniz, altın yuvarlak ve içine gömülmüş ağaç figürlü bu kolye güzel bir tercih olacaktır.

https://www.kocak.com.tr/14-ayar-altin-ataturk-imza-kolye-1

Bütün Türk ulusunun, düşüncelerini ve fikirlerini örnek aldığı Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün imzasının yer aldığı, sarı altın ve beyaz altın geçişiyle göze çarpan bir tasarıma sahip olan bu kolye belki de Öğretmenler Günü’nde tüm öğretmenlere verilebilecek en değerli hediyelerden biri olacaktır.
 

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı