Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı
Certified Diamond
Koçak'tan
Pırlanta Güvencesi

Certified Diamond, sahip olduğunuz Koçak pırlantaların kalite ve orijinalliğini güvence altına alır. Siz de pırlantanıza özel Certified Diamond kodunu kullanarak web sitemizden dilediğiniz an eşleşme kontrolü yapabilirsiniz.

Ürününüz Doğrulandı Gerçek Bir Koçak Mücevherine Sahipsiniz

Certified Diamond

Mücevherinize ait özellikler

Nasıl Bayi ve Satış Noktası Olunur ?


KOÇAK BAYİLİK SİSTEMİ
Uzun ve önemli sektörel tecrübesi, 2008 yılında açtığı ilk Koçak konsept perakende mağazası ile organize perakendeciliğe aktaran Koçak, o günden bugüne yurtiçi ve yurt dışında açmış olduğu önemli noktalardaki mağazalarıyla günden güne bu alandaki öncü ve rekabetçi pozisyonunu geliştirdi. Alışveriş Merkezleri ve cadde mağazalarıyla hem Türkiye’de hemde yurt dışında hizmet veren markamız yaptığı sürekli PR ve reklam çalışmaları ile , nihai tüketici nezdinde en çok bilinen ve tercih edilen markalardan biri konumuna geldi.
 Kuruluşundan beri işbirliği yaptığı firmalarlaticaret etiği olan karşılıklı kazanma ve birikimlerden faydalanma felsefesini benimseyen firmamız bugün de 1000’i aşkın satış noktası ve konsept mağazaları ile öncü, yenilikçi ve rekabetçi kimliğine uygun bir şekilde dünya çapında hizmet vermektedir.Koçak, hedef odaklı ve başarılı rekla yatırımları ile tüketicilerin talebini sürekli canlı tutmaktadır. Kamuoyu nezdinde bilinirliğin sağlanması amacıyla ulusal televizyon kanalları ile sponsorluk, spot, bant ve jenerik çalışmaları yapılmıştır.

Aynı zamanda radyo kanalları, sinema salonları, açıkhava reklam alanları ve metropol şehirlerdeki ulaşım araçlarında yapılan reklam anlaşmaları, Koçak patentli ürünlerin tanıtım ve marka bilinirliği açısından bayii ve satış noktalarımıza olumlu katkılar sağlamıştır.  Ek olarak Koçak, dijital mecralardaki reklamlara da kesintisiz olarak devam ederek 360 derece reklam stratejisini başarıyla uygulamaktadır. Koçak, nihai tüketicinin hayatında yarım asırdan beri, talep edilen, beğenilen, heyecanla takip edilen, beğenilen, heyecanla takip edilen bir marka konumundadır. Koçak, tescilli ürünler, uluslararası analiz raporlama kuruluşlarının verdiği sertifikalarıyla tüketiciye tam güven vermektedir.
 AVANTAJLARI
• Kendi işinizi kurarken harcayacağınız zamanı size kazandırır.
• Yılların birikimi girişimcilere kısa sürede aktarılır.
• Nihai tüketici tarafından bilinen bir marka olduğu için müşteriye direkt ulaşım mümkündür.
• Müşteri potansiyeli hazırdır.
• Alt markalar ve konsept ürünlerle desteklenen satışlar
 • Sektördeki en büyük stok birikimi ve sürekli yenilenen ürün çeşitliliği,• Tercih edilen ve güvenilen marka bilinirliği,
• Sürekli PR ve Reklam yatırımı
 NEDEN KOÇAK BAYİLİĞİ ? NASIL BAYİ OLABİLİRİM ?
Koçak, bayilik anlaşmalarında herşeyden önce ticari itibar, saygınlık, güvenilirlik ve markamızı temsil yeteneği ister. bunun yanında bayinin sektörel tecrübesi rekabet ve hizmet için bir gereksinimdir. Açılmak istenen mağazaya yatırılacak olan sermaye (altın,pırlanta,vb.) bayiye aittir. Sermayenin miktarı, açılmak istenen mağazanın lokasyonun özel durumuna göre Koçak merkez tarafından belirlenir. Koçak franchise anlaşmalarında herhangi bir isim hakkı talep etmez ve satışlardan kar payı beklemez.

Beklentilerimiz ise şunlardır;

• Açılacak olan mağazanın bütün ürünlerinin anlaşma başlangıcından sonuna kadar Koçak tarafından karşılanması.
• İlkeli ve karşılıklı güvene dayananticari ahlak içinde faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi.
• Satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerde Koçak tarafından belirlenmiş kurumsal bütünlük içinde hareket edilmesi.
 KOÇAK SATIŞ NOKTASI SİSTEMİ
Koçak pırlanta, elmas ve renkli taşlı mücevher üretimine de başlayarak, yurt içi ve yurt dışındaki iş ortaklarına bu alanda da en doğru pazarlama kanalları ve desteği ile hizmet vermektedir. 63 yıllık sektörel tecrübe ve bilgi birikimi ile Araştırma ve Geliştirmeye dayalı ve çözüm odaklı bir üretim prensibine sahip olmuştur. Piyasa şartları ve müşterilerin trend ve yaklaşımlarını belirleyen başarılı satış ekibimiz, iş ortaklarımıza doğru hedeflere ulaşmaları için sürekli destek vermektedir.  

Yeni yıl, Sevgililer Günü , Anneler Günü ve Kadınlar günü gibi özel günlerde Koçak, daima fark yaratan ürünler sunmuştur. Sürekli değişen tüketici beğeni ve tarzına hızla uyum sağlayabilen Koçak, özgün tasarımlarıyla mücevher  sektörünün lider kuruluşlarındandır. İş ortaklarımıza sunduğumuz bir diğer önemli avantaj ise, kalite-fiyat performansıdır. Üretim ekibimiz dünyadaki güncel fuarları ve uluslararası mücevher piyasasını yakından takip eder ve sistematik olarak raporlar. Bu sayede oluşturduğu devasa ağlarla müşterileri için en uygun fiyatlı ham madde ve güncel tasarımları üreterek sektörde “Fark” yaratmakta, ürün kalite çıtasını belirlemektedir. 

Konusunda eğitimli ve tecrübeli satış ve pazarlama ekibimiz, bölgesel ve lokal çalışmaları titizlikle yapar. Bu sayede iş ortaklarımız ülkemizde altında güvenin simgesi olan, Koçak etiketli, kaliteli ürüne uygun fiyata ulaşırlar. Koçak, hedef odaklı ve başarılı reklam yatırımları ile tüketicilerin Koçak’a olan talebini sürekli canlı tutmaktadır.

 “Ulusal televizyon kanalları ile sponsorluk, spot , bant ve jenerik çalışmaları yapılmıştır. Aynı zamanda Radyo kanalları, sinema salonları, Açıkhava reklam alanları ve metropol şehirlerde ki ulaşım araçlarında yapılan reklam anlaşmaları, Koçak patentli ürünlerin tanıtımı ve marka bilinirliliği açısından bayii ve satış noktalarımıza olumlu katkılar sağlanmıştır. Ek olarak dijital mec- ralarda ki reklamlara da kesintisiz olarak devam ederek 360 derece reklam stratejisini başarıyla uygulamaktadır. Koçak Pırlanta nihai tüketici nezdinde yarım asırdan beri, talep edilen, beğenilen, heyecanla takip edilen bir marka konumundadır.  
 

30 yıldır 22 ayar ve 14 ayar takı ürünlerini Türkiye ve Dünyanın birçok ülkesindeki kuyumculara satarak büyük bir pazara sahip olan markamız Koçak Türkiye’de metropol şehirlerde ve il-ilçe merkezlerindeki kuyumculara satış noktası sistemi(Corner) ile daha yakın işbirliğini hedeflemektedir.Koçak nihai tüketici nezdinde yarım asırdan beri, talep edilen, beğenilen, heyecanla takip edilen bir marka konumundadır. Koçak Pırlanta tescilli ürünler, uluslararası analiz raporlama kuruluşlarının verdiği sertifikalarıyla tüketiciye tam güven vermektedir. Koçak Pırlanta, konsept mağazalarının tümü, kültürel değerlerin ve modern, yenilikçi akımların birbiriyle en güzel şekilleriyle buluştuğu, ortak bir yapıdadır. Koçak, mağazalarında müşterilerinin daha huzurlu hissetmesi için modern ve minimalist bir mimari kullanır.
 

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı