Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı
Certified Diamond
Koçak'tan
Pırlanta Güvencesi

Certified Diamond, sahip olduğunuz Koçak pırlantaların kalite ve orijinalliğini güvence altına alır. Siz de pırlantanıza özel Certified Diamond kodunu kullanarak web sitemizden dilediğiniz an eşleşme kontrolü yapabilirsiniz.

Ürününüz Doğrulandı Gerçek Bir Koçak Mücevherine Sahipsiniz

Certified Diamond

Mücevherinize ait özellikler

Koçak Blog

Minimalist Takılar


 

Her kadının hayalini pırlantalar süsler… Ama bu hayaller yaşam tarzıyla bağlantılı olarak değişir ve zamanla farklılaşır. Farklı tarz, renk ve modele sahip mücevherler arasından sürekli beğeniler değişkenlik gösterir. Ama bu durum minimal mücevherler için geçerli olmayabilir… Çünkü minimal modeller her tarza uyum sağlayarak modern ve klasik tarzı bir araya getirir. Bu da minimal tarzı yüksek beğeni alan mücevherler arasına sokar. Minimal tasarımlar zarifliğiyle ve şıklığıyla hem göze çarparken, sadeliğiyle de görünümünüzü korumanızı sağlar. Her kanının mutlaka sahip olması gerektiği minimal mücevherlere gelin birlikte göz atalım.
 

Minimal Tarz Halka Yüzükler

Minimal tasarımlar tek başlarına kullanılmalarının yanı sıra kendileri gibi minimal tasarıma sahip olan takılarla beraber de kullanılabilir. Örneğin; ince bir bant yapısına sahip altın yüzüklerle istediğiniz zarifliği yakalayabilirsiniz ama minimal tasarımlarınıza biraz ışıltı eklemek isterseniz, küçük elmaslar ile yüzük bandınızı zenginleştirebilirsiniz. Birbirinden şık ve sade minimal tasarım yüzüklerimize buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

Halka Küpelerle Zarif Bir Dokunuş

Daha çok göz önünde olmasından dolayı diğer takılara göre, küpelerin seçim aşaması daha zorludur. Yüz ve kulak yapısı gibi bazı özellikler küpe seçimi konusunda önemli etkenlere sahiptir. Bu nedenle küpe seçimlerinizi yaparken tarzınızı dikkate almanızda ve bu yönde minimal tercihler yapmanızda fayda vardır. Zaman ve mekâna göre seçilebilecek birbirinden şık minimal tasarımlara sahip küpelere buradan da ulaşabilirsiniz.

 

 

İnce ve Narin Bileklikler

Muhteşem bir incelikle işlenmiş, küçük detaylarıyla bileğinizle uyumlu, altın bir bileklikle daha iyi hissedebilirsiniz. Dilerseniz basit bir zinciri ışıldayan minik elmaslarla havalı bir bilekliğe çevirebilirsiniz. Özellikle ten renginize göre seçeceğiniz gümüş veya altın zincirli bir bileklik ile daha zarif bir görünüme sahip olmanız çok daha kolaydır.

 

 

Özel Minimal Kolyeler

Her tarzın tamamlayıcısı ve şıklığın ön plana çıkmasına yardımcı olan minimal kolyeler sizi yansıtabilir. Eğer minimal bir kolyeye sahip olmak isterseniz sadece ince altın zincirli bir kolye ile kıyafetlerinizin havasına hava katabilirsiniz. Birbirinden havalı charmlara sahip kolyelerinizle de zevkinize göre seçim yapabilir, en özel anlarınızda kendinizi çok özel hissedebilirsiniz. Tarzınızı yansıtırken ayrıca 14 ayar altın kolyelerinizi, küçük elmaslarla havalı bir görünüm sağlamakta kullanabilirsiniz. Kendi tarzınızı yaratacağınız ufak uçlarla her an için hazır olabilirsiniz.

 

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı