Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı
Certified Diamond
Koçak'tan
Pırlanta Güvencesi

Certified Diamond, sahip olduğunuz Koçak pırlantaların kalite ve orijinalliğini güvence altına alır. Siz de pırlantanıza özel Certified Diamond kodunu kullanarak web sitemizden dilediğiniz an eşleşme kontrolü yapabilirsiniz.

Ürününüz Doğrulandı Gerçek Bir Koçak Mücevherine Sahipsiniz

Certified Diamond

Mücevherinize ait özellikler

Sipariş, Teslimat ve İade

Kargo Seçenekleri
 Siparişiniz tarafından ücretsiz ve sigortalı olarak teslim edilecektir. Hafta içi verilen siparişlerde 14 Ayar ürünler için en geç 1 iş günü, 22 Ayar ürünler için en geç 3 iş günü, Pırlanta ürünler için en geç 4 iş günü, Özel Koleksiyon ürünler için 15 gün içerisinde kargo çıkışınız sağlanacaktır.

Ürünleriniz özel Koçak kutusunda, fatura ve irsaliye belgesi ile sizlere gönderilir. Siparişiniz, kargo firması tarafından size teslim edilene kadar Koçak güvencesi altındadır.

Siparişinizin kargo firmasına kaç gün içinde teslim edileceği, satın aldığınız ürüne ait detay sayfasında belirtilmektedir. (Stoğumuzda olan ürünler için 2-3 iş günü, üretilmesi gereken ürünler için 7-10 iş günü, özel ürün ve kampanyalarda bu süre uzayabilir.) Kargo firması Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır.

Hazırlanan siparişler, kargo firmasına sadece Haftaiçi teslim edilmektedir. Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günleri kargo çıkışı yoktur. Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ile bilgilendirilirsiniz.

Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi ekocak.com'a geri getirir.

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. info@ekocak.com ve canlı destekten sipariş yetkilisine durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır.

Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz. 

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı